Брнабиќ најави шест приоритети на претставувањето на „владата на континуитетот“

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Net Press 28.10.2020. 15:25

Брнабиќ најави шест приоритети на претставувањето на „владата на континуитетот“

Новата влада на Србија ќе биде влада на економскиот и политичкиот континуитет, најави во средата српската премиерка Ана Брнабиќ претставувајќи ги во парламентот новите министри и шесте клучни цели во нејзиниот нов четиригодишен мандат. Брнабиќ ги истакна стратешките приоритети: продолжување на борб»»»

netpress.com.mk
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.