hashtag.al
Napoli mund Liverpool, Barcelona barazon me Dortmund (Rezultatet)
insajderi.com
Bytyqi i përgjigjet Limajt: I pamoralshëm jeni ju
balkanweb.com
Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona
shqiptarja.com
Ish-prokurori: 'Robotët' do të hetojnë 'peshqit' e mëdhenj! Ceka sulmon skeptikët në BE: Kur ne shkruanim, ata jetonin në pemëKriza dhe negociatat në
Trump zbulon pesë pasardhësit e mundshëm të John Bolton
ekonomiaonline.com
Pacolli e Matoshi marrin përkrahje të madhe në Kamenicë
insajderi.com
Kurti i ulur këmbëkryq në Lupç – kërkon votën e llapjanëve
klankosova.tv
Agim Çaka: Sigurimet Shëndetësore përfundojnë me mandatin tonë
Tusk bën fjalë me lëvdata për Maqedoninë e Veriut
“Kemi dështuar që dialogun ta kanalizojmë dhe ta strukturojmë si dialog midis shteteve”
A do premton Vjosa Osmani, jetësimin simboleve të Presidentit Rugova
indeksonline.net
Zeka: PEK do të ketë 8 ose 10 deputetë
periskopi.com
Ish-prokurori që Albin Kurti i thur poezi, në darkë me zyrtarin e Vetëvendosjes
Kodet politike të tetorit, gjithçka çfarë deklaroi Meta në intervistën për "Tempora"
portalb.mk
“Informer” ushtron luftë propagandistike kundër rajonit
klankosova.tv
Rugova, Ismailit: Me çka do të mbahesh mend apo vetëm ka rastisë të bëhesh ministër? (VIDEO)
portalb.mk
ASH-ja: Shqiptarët s’mund të jenë mish për top për t’i mbuluar skandalet e pushtetit
insajderi.com
“Suhareka e Ukë Bytyqit”, fushata e zakonshme e LDK-së që keqpërdorë vrasjet e pasluftës
insajderi.com
Anëtari i Nismës: Pse në Malishevë, Drenas, Skenderaj s’ka teatër
cna.al
Vlerësimi i ndërkombëtarëve/ Grida Duma kundërshton Lulzim Bashën
shqiptarja.com
Ralf Gjoni: Ku janë 'peshqit' e mëdhenj? Neritan Ceka: Turp po u hapën negociatatKriza dhe 'Zgjedhorja' në Repolitix/ Ralf Gjoni: Ku janë 'peshqit' e
rtsh.al
Kosovë, Haradinaj sulmon kundërshtarët e tij në zgjedhjet e tetorit
javanews.al
Shkodër/ Investimet, rilindje e turizmit edhe në liqen
lajmi.net
Kandidatja e Vetëvendosjes për deputete që 17 Shkurtin e shënonte duke djegur flamurin e Kosovës
gazetamapo.al
Kosovë/ Fushatë burrash që lë nën hije gratë
Abrashi: LDK do t’i ndihmojë prodhuesit vendor në eksportimin e produkteve
FOTO/ Mbi 300 shërbime në një zyrë në Fier, Denaj: Shërbim publik universal në një kohë të shkurtër
rtsh.al
Presidenti i Këshillit Evropian Donald Tusk, në Maqedoninë e Veriut
rtsh.al
Kosovë, KQZ hedh shortin për renditjen e forcave partiake në fletët e votimit
portalb.mk
Gjykata Penale e shpëtoi Gruevskin nga aktgjykimi për autostradën me kinezët
gazetainfokus.com
Fokusi Zgjedhor: Sabiha Shala, gruaja nga PDK që synon ndreqjen e arsimit e integrimin ndërkombëtar
shqiptarja.com
Kriza, reforma zgjedhore dhe negociatat! Milo, Ralf Gjoni dhe Neritan Ceka në Repolitix
telegrafi.com
Haradinaj u premton familjarëve të burgosurve në rastin Kumanova se Qeveria do të angazhohet që ata ta vuajnë dënimin në Kosovë
Në 21:15 Presidenti Meta intervistë ekskluzive në “Tempora” në RTV Ora
syri.net
FOTO/ Berisha me ambasadorin kinez: Korrupsioni i papërmbajtur po largon shqiptarët Komentet
klankosova.tv
Zgjedhjet, numrat zgjedhen me short (VIDEO)
gazetablic.com
Edhe kjo bënë vaki në Kosovë – ia regjistrojnë veturën deri në vitin 3500!
lexo.com.al
Revolucioni që po u ha kohën, bijëve të vet
shqiptarja.com
EKSKLUZIVE/ Lajden Kadilli, kush është 'Lypeni' që nuk kapet dot nga policia, në kërkim për tentativë vrasje në kryeqytet
kosova.info
Anomalitë ligjërimore të Albin Kurtit

Dosja '184' s'ka prokuror, Arta Marku çon dosjen në prokurorinë Dibër

Shqiptarja 21.08. 22:14

Dosja '184' s'ka prokuror, Arta Marku çon dosjen në prokurorinë Dibër

Çështja penale që mban numrin 184 dhe që flet mbi përgjimet telefonike për blerjen e votave në zgjedhjet për bashkinë e Dibrës,i ka kaluar për hetime të mëtejshme prokurorisë së këtij qyteti. Vendimi është marë në muajin korrik nga prokurori Klodian Braho, i cili ka vendosur të shpallë moskopetencë»»»

shqiptarja.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano