shqiptarja.com
Kryemadhi i 'vjen' në lagje Bashës,' këshillohet' me bashkëshorten e tij (VIDEO)
kohajone.com
Mbi 50 mijë familje fermere, më shumë akses në shërbimet bankare
boldnews.al
Kriza në Shqipëri/ Negociatori Soreca dhe presioni i pritshëm ndaj Ramës…
Haziri dhe ambasadori i Turqisë bisedojnë për bashkëpunimin ekonomik
botasot.info
Presidenti Meta priti shqiptaret e Arbanasit e Zarës (Zadar), Kroaci
sot.com.al
Grida Duma bën reagimin epik kur pyetet se çfarë mendon për partinë e Astrit Patozit (FOTO)
sot.com.al
"Nuk kemi vrarë siç bëri Berisha dhe Luli yt?", nuk përmbahet Erion Braçe: Boll me fyerje dhe me sharje
insajderi.com
Rrëfimi i 24-vjeçarit nga Podujeva që u gjuajt mbrëmë me armë: Mos me pas qel derën, sot nuk isha gjallë
insajderi.com
18-vjeçari nga Ferizaj sfidon deputetin e AAK-së, pi dhjetë kafe për 30 sekonda
epokaere.com
Besiana Kadare: Dhunimet janë ‘po aq shkatërruese sa edhe armët e shkatërrimit masiv’
shekulli.com.al
KQZ-ja në Kosovë nuk certifikon kandidatët e “Listës Serbe”
shqiptarja.com
'Kaubojsi' kandidat për Bashkinë e Lezhës me Partinë e 'Mic Sokolit'
ekonomiaonline.com
Duke arritur më të cenueshmit përmes imunizimit
BE shton fondet për sigurinë ushqimore në Shqipëri
Fjala e Prokurorit të Përgjithshëm në analizën vjetore Gjirokastër
gazetainfokus.com
Deputeti i VV-ës reagon kundër përzgjedhjes së drejtorit të RTK-ës
balkanweb.com
FOTO/Grabitja në Rinas, kush është femra që shpërqendroi policinë
noa.al
Meta pret në takim komunitetin shqiptar të Kroacisë
aktuale.mk
Reportazh: Në Kalabri, aty ku rron Shpirti i Arbrit!
Ambasada italiane qytetarëve të saj: Shmangni grumbullimet në protestën e së enjtes
lajmi.net
Çka ofron Takimi i Berlinit
sot.com.al
Ish deputeti i PD-së del me deklaratë të fortë, zbulon skenarin 'e errët' të Astrit Patozit kundër Sali Berishës
mia.mk
Lista serbe nuk mori leje për pjesëmarrje në zgjedhjet lokale në Veri të Kosovës
insajderi.com
Avokati i Fehmi Aganit e quan skandaloz vendimin e gjykatës
Opozita: TVSH për biznesin e vogël do të rrisë çmimet
mia.mk
KSHPK do të kërkojë analizë të ligjeve për punësim në sektorin publik
Strasburgu “gjobit” sërish shqiptarët, me 1,5 milionë euro
rtsh.al
Ambasadori bullgar në Tiranë: Jam optimist për çeljen e negociatave!
rtsh.al
Nisin proceduarat për krijimin e Gjykatës Kushtetuese
Shifrat, rritet numri i shqiptarëve që duan të studiojnë në Turqi e vendet arabe
“M’u dhimbse o “patriot” batakçi, kjo që i bëre Çamërisë me Dulen do të të ndjekë dhe do të të turpërojë gjithë jetën”
rtsh.al
Kosovë KQZ nuk çertifikon kandidatët e Listës Serbe
koha.mk
Gruaja më e bukur në botë, Princesha shqiptare Fevzia (FOTO)
mia.mk
Siljanovska-Davkova: Për tranzicion më akuzojnë njerëz të cilët të gjithë rininë dhe jetën e kanë kaluar në suaza të tranzicionit
‘Fiton’ një javë kohë me marrëveshjen e koalicionit, Basha dështon të bindë kryebashkiakët e PD të mos hyjnë në zgjedhje
kallxo.com
Peja vendosi se si do të kompensojë orët e humbura gjatë grevës
shqiptarja.com
Antuan
Dita Ndërkombëtare/ Fillimet e teatrit në Shqipëri
lajmifundit.al
E FUNDIT/ Komisioni për Reformën Zgjedhore, Hajdari i lë vendin një deputeti tjetër - Lajmi i Fundit - Lajme

Me akuzë për krime lufte Ramadan Maloku po mbahet në paraburgim në Beograd, reagon MPJ-ja - Kosova.info

Kosova 10.02. 20:39

Me akuzë për krime lufte Ramadan Maloku po mbahet në paraburgim në Beograd, reagon MPJ-ja - Kosova.info

I arrestuar në tetor të vitit të kaluar, shtetasi i Kosovës, Ramadan Maloku, në fund të këtij muaji, pritet të përballet me akuzat për krime lufte.Prokuroria për Krimet e Luftës në Beograd, ka ngritur aktakuzë ndaj Malokut, në janar të këtij viti, me akuzat se ka kryer krime kundër civilëve, raport»»»

Koha 10.02. 20:18

Me akuzë për krime lufte Ramadan Maloku po mbahet në paraburgim në Beograd, reagon MPJ-ja

I arrestuar në tetor të vitit të kaluar, shtetasi i Kosovës, Ramadan Maloku, në fund të këtij muaji, pritet të përballet me akuzat për krime lufte. Prokuroria për Krimet e Luftës në Beograd, ka ngritur aktakuzë ndaj Malokut, në janar të këtij viti, me akuzat se ka kryer krime kundër civilëve, rapor»»»

koha.net
KosovaOnLine 10.02. 20:16

Me akuzë për krime lufte Ramadan Maloku po mbahet në paraburgim në Beograd, reagon MPJ-ja

I arrestuar në tetor të vitit të kaluar, shtetasi i Kosovës, Ramadan Maloku, në fund të këtij muaji, pritet të përballet me akuzat për krime lufte. Prokuroria për Krimet e Luftës në Beograd, ka ngritur aktakuzë ndaj Malokut, në janar të këtij viti, me akuzat se ka kryer krime kundër civilëve, rapor»»»

Arbresh 10.02. 20:13

Me akuzë për krime lufte Ramadan Maloku po mbahet në paraburgim në Beograd, reagon MPJ-ja - Arbresh.info

I arrestuar në tetor të vitit të kaluar, shtetasi i Kosovës, Ramadan Maloku, në fund të këtij muaji, pritet të përballet me akuzat për krime lufte. Prokuroria për Krimet e Luftës në Beograd, ka ngritur aktakuzë ndaj Malokut, në janar të këtij viti, me akuzat se ka kryer krime kundër civilëve, rapor»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano