shqiptarja.com
Tentuan të vrasin 'Inezin e Vlorës'/ Gjykata mbyll në qeli nipin e 'Çipurit' dhe tre të tjerë
kohajone.com
Negociatat, Shehu: Çdo qëndrim, të jetë i koordinuar me BE dhe SHBA
kohajone.com
Braçe fyen tifozët: Jeni një tufë idiotësh
gazeta-shqip.com
Mediat në Kosovë: Thaçi po afrohet me Metën!
evropaelire.org
Trump do ta shqyrtojë dhënien e dëshmisë në hetimet kundër tij
balkanweb.com
“Borchardt ngriti gishtin po Vlahutin çfarë do ngrinte?”, Kryemadhi: Pyesni Erion Veliaj
rtsh.al
Buxheti 2020, financohet për herë të parë transplanti i palcës së kockës
Vettingu në "krizë" financiare
kallxo.com
VV-së i shtohet një deputet
balkanweb.com
A do ta zhbëjë opozita ‘Shengenin e Ballkanit’ kur të vijë në pushtet? Kryemadhi: Pro lëvizjeve të lira, por duhet transparencë për marrëveshjet që sh
shqiptarja.com
Ngërçi kushtetues/ BE ndan qartazi rolin e KED-së dhe i vë pikat mbi 'i' afatit 30 ditor për Metën
koha.mk
Nis betejën ligjore me IAAF për shkak të “testosteronit”
tetovasot.com
POLITIKA QË ZHURMON ATY KU NUK DUHET…
kohajone.com
Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë
boldnews.al
“45.000 euro ja dhashë një personi me pushtet“/ Zbardhet dosja ndaj sekretares së ish-ministres socialiste
Në Kuvendin e Shqipërisë konstituohet Bordi Këshillimor i Projektit "Mbështetje për Parlamentin dhe Edukimin Qytetar në Shqipëri (PACEP)
syri.net
LIVE/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi bashkëbisedim me gazetarëtBasha konfirmon, takimi me Presidentin nesër në ora 9:00 Komentet
kosova.info
Kurti nuk e dëshiron në koalicion Nisman dhe AKR’në: Preferon këtë parti
Do ta zhbëjë opozita minishengenin? Ja si përgjigjet Kryemadhi
Publikohet kalendari i javës së 13-të të superligës, “Skënderbeu”-“Tirana” luhet të shtunën
gazetaexpress.com
Qeveria nis të paguajë Kastratin dhe Salillarin për koncesionin e ‘Rrugës së Kombit’Te fundit
Europa, SHBA-të dhe Britania dënojnë dhunën e ushtruar ndaj protestuesve në Hong Kong
rtsh.al
FOTOT EKSKLUZIVE/ RTSH.al sjell disa prej momenteve më pikante të sfidës Shqipëri- Francë që përfundoi 0- 2
“Situatë dramatike”, Presidenti Meta u bëri ftesë partive të opozitës, zbulohet lëvizja e kreut të PD. Në selinë blu do të…
Politikës shqiptare i dërgohen mesazhe në shqip dhe gjuhë të huaj: Dialogoni!
tvklan.al
Rrjeti 5G, Gjenerali Jones: Vendosni kujt do t’ia besoni
rtsh.al
“Kombëtarja” mbjell pemë, kryebashkiaku Veliaj bën bashkë legjendat e futbollit shqiptar
Kosova humb nga Anglia, por jo edhe gjasat për kualifikim në europian
ekonomiaonline.com
Meta: Liria fetare është thelbësore për paqen dhe stabilitetin
Atentati makinës së Arjan Ndoj/ Kejvina Kthjella: Hiqni sekuestron ndaj makinës dhe celularit
alsat-m.tv
Petrevski: Pa ndihmë ndërkombëtare, kthimi nga vatrat e luftës është i pamundur
javanews.al
"Më mirë një Gjykatë me pak anëtar sesa me shejtanin brenda"/ Balla për Metën: Nuk e ka me Vettingun, por me reformën
gazeta-shqip.com
Braçe konfirmon SHQIP: U shpërndanë bileta nga Duka për thirrjet “Rama ik”
balkanweb.com
Krerët e partive jashtë parlamentare i përgjigjen ftesës së Metës, takimi nesër në Presidencë ( Detajet)
aktuale.mk
Xhemaili: Hapja e rrugës së re Tetovë-Prizren nevojë e kohës dhe arsye ekonomike shumë të rëndësishme
koha.mk
Pakoja e ligjeve evropiane në pikën zero
epokaere.com
Ftesat e Speciales kanë për qëllim njollosjen e UÇK-së
kohajone.com
ISP: PS deklaron të dhëna fiktive të anëtarësisë, që shërbejnë si alibi për të justifikuar prurjet financiare në parti

​Kodheli: 25 vende i kanë thënë ‘Po’ Shqipërisë për negociatat

Periskopi 17.10. 21:35

​Kodheli: 25 vende i kanë thënë ‘Po’ Shqipërisë për negociatat

Ish-ministrja e Mbrojtjes, deputetja e Partisë Socialiste, Mimi Kodheli gjatë një interviste televizive tha se Shqipëria i ka bërë të gjitha detyrat dhe meriton çeljen e negociatave. Kodheli u shpreh se duhet të jemi krenarë për atë që kemi bërë, pasi shkojmë në Evropë me vlerën dhe traditën tonë d»»»

periskopi.com
Telegrafi 17.10. 21:14

​Kodheli: 25 vende i kanë thënë “Po” Shqipërisë për negociatat

Ish-ministrja e Mbrojtjes, deputetja e Partisë Socialiste, Mimi Kodheli gjatë një interviste televizive tha se Shqipëria i ka bërë të gjitha detyrat dhe meriton çeljen e negociatave. Kodheli u shpreh se duhet të jemi krenarë për atë që kemi bërë, pasi shkojmë në Evropë me vlerën dhe traditën tonë d»»»

telegrafi.com
Java News 17.10. 20:30

Kodheli flet për negociatat: I kemi bërë detyrat që na u caktuan

Ish-ministrja e Mbrojtjes, deputetja e Partisë Socialiste, Mimi Kodheli gjatë një interviste televizive tha se Shqipëria i ka bërë të gjitha detyrat dhe meriton çeljen e negociatave. Kodheli u shpreh se duhet të jemi krenarë për atë që kemi bërë, pasi shkojmë në Europë me vlerën dhe traditën tonë d»»»

javanews.al
Indeks 17.10. 20:26

​Kodheli: 25 vende i kanë thënë ‘Po’ Shqipërisë për negociatat

Ish-ministrja e Mbrojtjes, deputetja e Partisë Socialiste, Mimi Kodheli gjatë një interviste televizive tha se Shqipëria i ka bërë të gjitha detyrat dhe meriton çeljen e negociatave. Kodheli u shpreh se duhet të jemi krenarë për atë që kemi bërë, pasi shkojmë në Evropë me vlerën dhe traditën tonë d»»»

indeksonline.net
Kosova Press 17.10. 19:58

​Kodheli: 25 vende i kanë thënë ‘Po’ Shqipërisë për negociatat

Ish-ministrja e Mbrojtjes, deputetja e Partisë Socialiste, Mimi Kodheli gjatë një interviste televizive tha se Shqipëria i ka bërë të gjitha detyrat dhe meriton çeljen e negociatave. Kodheli u shpreh se duhet të jemi krenarë për atë që kemi bërë, pasi shkojmë në Evropë me vlerën dhe traditën tonë d»»»

Lexo 17.10. 18:57

Kodheli flet për negociatat: I kemi bërë detyrat që na u caktuan

Ish-ministrja e Mbrojtjes, deputetja e Partisë Socialiste, Mimi Kodheli gjatë një interviste televizive tha se Shqipëria i ka bërë të gjitha detyrat dhe meriton çeljen e negociatave. Kodheli u shpreh se duhet të jemi krenarë për atë që kemi bërë, pasi shkojmë në Europë me vlerën dhe traditën tonë d»»»

lexo.com.al
ATA- Albanian Telegraphic Agency 17.10. 18:16

Kodheli: 25 vende i kanë thënë ‘Po’ Shqipërisë për negociatat, i kemi bërë detyrat që na u caktuan

TIRANË, 17 tetor/ATSH-Arbi Fortuzi/- Ish-ministrja e Mbrojtjes, deputetja e Partisë Socialiste, Mimi Kodheli gjatë një interviste televizive tha se Shqipëria i ka bërë të gjitha detyrat dhe meriton çeljen e negociatave. Kodheli u shpreh se duhet të jemi krenarë për atë që kemi bërë, pasi shkojmë në»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano