Klosi bën premtimin pa lejen e Ramës: Sëbashku do të kthejmë sytë nga zonat rurale

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Abcnews Albania 16.04. 17:02

Klosi bën premtimin pa lejen e Ramës: Sëbashku do të kthejmë sytë nga zonat rurale

Takimi elektoral i radhës i Partisë Socialiste ishte në qytetin e Beratit. Blendi Klosi gjatë fjalës së tij u shpreh se falë kryeministrit Edi Rama Berati ka pësuar ndryshime rrënjësore. Ndërsa përmendi turizmin dhe agroturizmin, Klosi theksoi se vizioni i Ramës i ka dhënë këtyre dy sektorëve një z»»»

abcnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.