balkanweb.com
ISHP nis hetimin epidemiologjik te Tirana, rrezikohet Luftëtari! Por bardheblutë vijojnë përgatitjet për sfidën
lajmi.net
Cakaj thotë se nuk ka parë plan për ndarje të Kosovës, e komenton deklaratën “thika mbi harta”
telegraf.al
Shifra e ‘çmëndur’ e paketës konjukturore, Merkel duartrokitet nga ekonomistët në Gjermani
kohajone.com
Arrihet marrëveshja për reformën zgjedhore
ata.gov.al
TUNIZ – Saied: Tunizia asnjanëse në konfliktin e Libisë
gazetaexpress.com
Prokuroria Speciale kërkon që të ndryshohet aktgjykimi i Gjykatës Themelore në rastin “Pronto”
kryeministri-ks.net
Kryeministri Hoti pranon letër nga kryeministri i Hungarisë, Viktor OrbanDokumente
ata.gov.al
MEKSIKË – Lopez Obrador: Nuk do ta ulim më tej prodhimin e naftës
tvklan.al
Elbasani, njolla e kuqe e ndotjes
portalb.mk
Trauma e Viktor Orbanit
evropaelire.org
Kurti: Dialogu me kushtet e armikut është dorëzim
sot.com.al
Çfarë po ndodh? Këshillit Politik ende vazhdon mbledhjen tek Pallati i Kongreseve me ambasadorët, Basha bën lëvizjen e radhës
portalb.mk
Është rritur shkalla e divorcit në Arabinë Saudite në mes të COVID-19
klankosova.tv
Kërcënohet pjesëtari serb i FSK-së (VIDEO)
klankosova.tv
A mund ta drejtojë Hoti dialogun me Serbinë? (VIDEO)
shqiptarja.com
Mbledhja e Këshillit Politik/ Basha takim paralel me aleatët në selinë blu 'Topi në fushën e Bashës'/ Mblidhet Këshilli për 'Zgjedhoren', afër marrëve
gazeta-shqip.com
“Pagesa në dorë për dëmet e lehta të tërmetit”, Veliaj: Së shpejti vendimi nga Këshilli Bashkiak
top-channel.tv
Arrihet marrëveshja për administrimin zgjedhor? Mblidhet Këshilli Politik
Në Belgjikë fillon nisma e re për të mbështetur baret dhe restorantet: “Paguaj dyfish”
Koronavirusi në Europë: Kufijtë e Unionit të mbyllura deri në 1 Korrik, Franca vë nën kontroll virusin
gazetablic.com
Librin “Lëvizja e Pajtimit të Gjaqeve” e gjeni në këto librari
rtsh.al
Mbahej peng në male nga babai që prej 2018-ës, ministri Lleshaj: Sot përfundoi kalvari i rëndë i një fëmije
rtsh.al
Të hënën nisin provimet e maturës, merren masa të rrepta
aktuale.mk
18 vite BDi, Lladrovci dhe Jashari urojnë vëllaun e tyre, Ali Ahmetin
infoglobi.com
Qeveria do të jetë palë në negociata, ndërsa Presidenti përfaqëson vendin në to
shqiptarja.com
Reforma Zgjedhore/ Gjiknuri takim me Ramën para mbledhjes së Këshillit Politik 'Topi në fushën e Bashës'/ Anëtarët e Këshillit Politik të 'Zgjedhores'
sot.com.al
“A doni të votojmë prapë Ilir Metën?”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e forta: Presidenti do t’i bëjë edhe një gjë më të keqe Shqipërisë
koha.mk
Mirsad Jonuz “braktis” Vllazninë, shpjegon shkaqet nëpërmjet një letre
lajmpress.org
Sa lajm i keq për Ali Ahmetin në ditëlindjen e BDI-së, IRI amerikan e nxjerr pas Zijadin Selës
aa.com.tr
Libi, mbi 100 kufoma gjenden në një spital në qytetin Tarhuna të çliruar nga milicitë e Haftarit
abcnews.al
Bregdeti i Kunes në Shëngjin drejt shkatërrimit, prefekti: Indentifikoni shkaktarët e ndotjes
shqiptarja.com
Hoti: Shumë shpejt hiqen pengesat për rifillimin e bisedimeve me Serbinë
gazeta-shqip.com
Prapaskenat në Kosovë/ Nipi i Thaçit dhe djali i Agim Veliut, shkaku për rrëzimin e qeverisë “Kurti”
kallxo.com
Tenderi i kurdisur i Komunës së Pejës për bizneset e Ramiz Kelmendit, VV në Pejë kërkon të nis hetimet Prokuroria
koha.mk
Hysaj drejt largimit nga Napoli, por mbetet sërish në Seria A
parlament.al
Komisioni për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik, seancë dëgjimore me kandidatët për anëtarë të KDRTSH-së
tetovasot.com
Gjergj Fishta

Nuk ndalet Qeveria e Serbisë: Sot sjell në Mitrovicën e Veriut edhe respirator

Presheva Jone 08.04. 12:19

Nuk ndalet Qeveria e Serbisë: Sot sjell në Mitrovicën e Veriut edhe respirator

I ashtuaquajturi drejtor i zyrës serbe për Kosovë, Marko Djuric, ka paralajmëruar se sot në Mitrovicën e Veriut do të sjellin edhe një respirator.Kështu ka bërë të ditur ai, teksa ka konfirmuar se për punëtorët e QKS në Mitrovicën e Veriut janë siguruar edhe 1.000 skafandarë mbrojtësDjuric ndër të »»»

preshevajone.com
Shenja 02.04. 08:50

Gjuriq: Viktima e parë nga koronavirusi në mjediset serbe në Kosovë

Një pacient i infektuar me koronavirus nga Leposaviqi, në veri të Kosovës, ka vdekur pas transferimit për trajtim të mëtutjeshëm në Nish të Serbisë. Lajmi është bërë i ditur nga Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sipas tij, bëhet fjalë për një burrë, i lindur në vitin»»»

shenja.tv
Top Channel 02.04. 08:45

Gjuriq: Viktima e parë nga koronavirusi në mjediset serbe në Kosovë

Një pacient i infektuar me koronavirus nga Leposaviqi, në veri të Kosovës, ka vdekur pas transferimit për trajtim të mëtutjeshëm në Nish të Serbisë. Lajmi është bërë i ditur nga Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sipas tij, bëhet fjalë për një burrë, i lindur në vitin»»»

Kosova 02.04. 08:42

Gjuriq: Viktima e parë nga koronavirusi në mjediset serbe në Kosovë

Një pacient i infektuar me koronavirus nga Leposaviqi, në veri të Kosovës, ka vdekur pas transferimit për trajtim të mëtutjeshëm në Nish të Serbisë. Lajmi është bërë i ditur nga Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sipas tij, bëhet fjalë për një burrë, i lindur në vitin»»»

kosova.info
RTK 02.04. 08:37

Gjuriq: Viktima e parë nga koronavirusi në mjediset serbe në Kosovë

Një pacient i infektuar me koronavirus nga Leposaviqi, në veri të Kosovës, ka vdekur pas transferimit për trajtim të mëtutjeshëm në Nish të Serbisë. Lajmi është bërë i ditur nga Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sipas tij, bëhet fjalë për një burrë, i lindur në vitin»»»

Radio Evropa e Lire 02.04. 08:23

Gjuriq: Viktima e parë nga koronavirusi në mjediset serbe në Kosovë

Një pacient i infektuar me koronavirus nga Leposaviqi, në veri të Kosovës, ka vdekur pas transferimit për trajtim të mëtutjeshëm në Nish të Serbisë. Lajmi është bërë i ditur nga Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sipas tij, bëhet fjalë për një burrë, i lindur në vitin»»»

evropaelire.org
Indeks 02.04. 00:57

Gjuriq konfirmon: Pacienti me koronavirus nga Mitrovica e Veriut, vdes në Nish

Një pacient i cili u transferua nga Mitrovica e Veriut në Nish, i cili ishte me koronavirus, ka vdekur të dielën që lamë pas, raportojnë mediat serbe. Milan Ivanoviq, tha në atë kohë që të dy pacientët u dërguan “në këmbët e tyre” dhe ishin në ” gjendje e mirë, “dhe që ky pacient kishte pneumoni” t»»»

indeksonline.net
Infokusi 02.04. 00:56

Gjuriq konfirmon: Pacienti me koronavirus nga Mitrovica e Veriut, vdes në Nish

Një pacient i cili u transferua nga Mitrovica e Veriut në Nish, i cili ishte me koronavirus, ka vdekur të dielën që lamë pas, raportojnë mediat serbe. Milan Ivanoviq, tha në atë kohë që të dy pacientët u dërguan “në këmbët e tyre” dhe ishin në ” gjendje e mirë, “dhe që ky pacient kishte pneumoni” t»»»

gazetainfokus.com
Gazeta KNN 27.03. 09:43

Gjuriq ankohet se serbët e Kosovës nuk po i binden urdhërave të Serbisë

I ashtuquajuri drejtor i zyrës serbe për Kosovën Marko Gjuriq ka publikuar në Instagram se nuk ka të sëmurë nga koronavirusi nëpër vendbanime me shumicë serbe në Kosovë, dhe se numri i personave të infektuar në “vendbanimet shqiptare” është 79 . Gjuriq: Në veri të Kosovës nuk respektohet ora polico»»»

aab-edu.net
Kosova Sot 27.03. 09:22

Gjuriq ankohet se serbët e Kosovës nuk po i binden urdhërave të Serbisë

I ashtuquajuri drejtor i zyrës serbe për Kosovën Marko Gjuriq ka publikuar në Instagram se nuk ka të sëmurë nga koronavirusi nëpër vendbanime me shumicë serbe në Kosovë, dhe se numri i personave të infektuar në “vendbanimet shqiptare” është 79 . Gjuriq: Në veri të Kosovës nuk respektohet ora polico»»»

kosova-sot.info
Express 27.03. 09:16

Gjuriq ankohet se serbët e Kosovës nuk po i binden urdhërave të Serbisë

I ashtuquajuri drejtor i zyrës serbe për Kosovën Marko Gjuriq ka publikuar në Instagram se nuk ka të sëmurë nga koronavirusi nëpër vendbanime me shumicë serbe në Kosovë, dhe se numri i personave të infektuar në “vendbanimet shqiptare” është 79 . Gjuriq: Në veri të Kosovës nuk respektohet ora polico»»»

gazetaexpress.com
Epoka e Re 27.03. 09:13

Gjuriqi ankohet për mosrespektim të orës policore

I ashtuquajturi drejtor i zyrës serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, ka publikuar në “Instagram” se nuk ka të sëmurë nga koronavirusi nëpër vendbanime me shumicë serbe në Kosovë dhe se numri i personave të infektuar në “vendbanimet shqiptare” është 79. Gjuriqi në “raportin e tij ditor për Kosovën” ka s»»»

epokaere.com
Periskopi 08.11.2019. 19:00

MPJ reagon për deklaratën e Gjuriqit: Është në kundërshtim me qëllimin për të cilin iu dha leja

Ministria e Punëve të Jashtme ka dënuar gjuhën që Marko Gjuriq ka përdorur kur ka folur para qytetarëve serbë të Kosovës. Jetlir Zyberaj, këshilltar i Behgjet Pacollit, ministrit të Punëve të Jashtme në detyrë, ka theksuar se deklaratat e tij janë në kundërshtim me qëllimin për të cilin i është dhë»»»

periskopi.com
Lajmi 08.11.2019. 18:08

MPJ reagon për deklaratën e Gjuriqit: Është në kundërshtim me qëllimin për të cilin iu dha leja

Ministria e Punëve të Jashtme ka dënuar gjuhën që Marko Gjuriq ka përdorur kur ka folur para qytetarëve serbë të Kosovës. Jetlir Zyberaj, këshilltar i Behgjet Pacollit, ministrit të Punëve të Jashtme në detyrë, ka theksuar se deklaratat e tij janë në kundërshtim me qëllimin për të cilin i është dhë»»»

lajmi.net
Koha 28.06.2019. 12:08

Djuric do të provojë të shkojë në Gazimestan: Ka leje vetëm për Veri

Djuric ka kërkuar të vizitojë disa lokacione në Kosovë por i është aprovuar vetëm një, ajo e takimit në Qendrën e Studentëve në Veri të Mitrovicës, transmeton Gazeta Metro. Në prag të asaj që po quhet krizë humanitare, shteti serb për të dramatizuar situatën edhe më shumë, provoi të sjellë në Kosov»»»

koha.mk
Almakos 28.06.2019. 11:45

Serbët fillojnë të mblidhen në Gazimestan

Në Gazimestan ka filluar mbledhja e serbëve që çdo vit në këtë datë festojnë festën e Vidovanit, raporton T7 nga vendi i ngjarjes. Qindra serb çdo vit marrin pjesë në festimin e Vidovdanit në Gazimestan, aty ku mendohet se është zhvilluar beteja e Kosovës. Edhe këtë vit manifestimi do të mbahet nën»»»

almakos.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining