gazetamapo.al
Selanik/ Balla: Presidenti kur shkel Kushtetutën shkarkohet
starplus-tv.com
SHKODËR, 29 VITE NGA VRASJA NË KUFI E PËLLUMB PËLLUMBIT
cna.al
U shkarkua me mocionin e "çunave të Shijakut"?/ Taulant Balla i përgjigjet Metës
cna.al
“Hajdut dhe injorant”/ Ish-deputetja demokrate: Puna e Veliajt është korrupsioni dhe pastrimi i parave
E drejta dhe Kushtetuta në anën e Presidentit
telegrafi.com
Demhasaj: Agjencia Kundër Korrusionit është shndërruar në institucion për administrimin e formularëve
lapsi.al
Blindohet gjykata në Elbasan, çfarë çështjesh po gjykohen
gazetamapo.al
“Ju vraftë zoti nëse votoni”, Rama: Fallxhorja çmendi edhe Cekën
Zaev: Kërkojmë bisedime, jo anëtarësim
periskopi.com
Java e festave, përvëlimit dhe e shitjes së Labinot Tahirit
Demhasaj: Agjencia Kundër Korrusionit, institucion për administrimin e formulareve
Financial Times: Shqipëria shpreson tek reformat gjyqësore për tu pranuar në BE
9 mijë policë stërviten për mbarëvajtjen e zgjedhjeve lokale
rtsh.al
Kosovë, Kadri Veseli rizgjidhet kryetar i PDK-së
kallxo.com
Kadri Veseli i merr 100% të votave për mandatin e dytë në krye të PDK-së
rtsh.al
Vrau 24-vjeçarin, Gjykata e Kurbinit le në burg Emanuel Kocen
rtsh.al
PS vijon fushatën në Maliq, Rama: Ata që pengojnë zgjedhjet do të jenë para ligjit
Rama në Maliq: Në 30 qershor vendoset për Shqipërinë e 30 viteve të ardhshme
Rruga e Arbrit, ritëm i lartë punimesh edhe në tunele
kosova.info
Ves-elizmi - Kosova Info
Veliaj për opozitën: Po kërkojnë të kthejnë politikën e prostatës
insajderi.com
E quajti këngëtar tallavaje - Labinot Tahiri i kundërpërgjigjet Arbana Xharrës
Thirrjet anti-opozitë dhe Grushti i Shtetit, kënga e ri-çiftimit politik Rama-Veliaj
Pa asnjë votë kundër Kadri Veseli rizgjidhet kryetar i PDK-së
cna.al
Përplasje civile me 30 Qershor/ Rama zbulon informatorin e Metës  
Prapa hijeve të çlirimit të Prishtinës
cna.al
Gjyqtarit iu refuzua viza amerikane/ Luan Hasneziri në duar të njerëzve që i sulmoi
sot.com.al
Kush do e ndalë përplasjen civile në 30 qershor? 'Bomba' e deputetit në parlament, tregon se çfarë do të bëjë Rama në korrik : Po ndodhën viktima?
tesheshi.com
Asnjë e papritur, Kadri Veseli rikonfimohet në krye të PDK-së: ne, shembull dhe për opozitën
rtsh.al
Investimi i OSHEE në Lushnje, Balluku: Përfitojnë spitali, zona industriale dhe fermerët

Të rinjtë e Vushtrrisë kapin lopatat dhe i pastrojnë vet trotuaret nga bora

Indeksonline 11.01. 11:33

Të rinjtë e Vushtrrisë kapin lopatat dhe i pastrojnë vet trotuaret nga bora

Jo vetëm në Istog e Dragash, por edhe në qytetin e Vushtrrisë banorët vet po pastrojnë trotuaret pranë shtëpive. Disa të rinjtë e lagjes ‘Qendresa 1’ në qytetin e Vushtrrisë mbrëmë janë organizuar për pastrimin vet të borës. Ata kanë marrë lopatat dhe bashkë kanë pastruar trotuaret nga bora. Në kët»»»

indeksonline.net
You can read more about this at Osservatorio Italiano