zeriamerikes.com
Ziadin Sela: Shqiptarët kanë nevojë për ndryshim
indeksonline.net
Balaj-Halimaj nesër në Shqipëri, diskutohet për mbledhjen e dy qeverive
koha.net
Bizneset buzë falimentimit, i druhen gjendjes së jashtëzakonshme
lajmi.net
Çfarë tha Hashim Thaçi para nisjes në Hagë
telegraf.al
VIDEO/ “Rruga Egnatia është greke, “apokalipsi” më elegant se qameti… 0.075 baraz me 7.5, perlat e Belinda Ballukut sot në Kuvend, pse e humbi toruan
Lista të hapura apo të mbyllura, koalicione para apo pas zgjedhore, cili model është i duhuri?
vizionplus.tv
“Kosovës po i bëhet padrejtësi”/ Xhaferi vlerëson rolin e Tiranës në zhvillimet rajonale
alpenews.al
PUSHUESIT KTHEHEN NGA PLAZHI/ Trafik i rënduar në disa akse. "Mesazhe" optimiste për turizmin pas COVID-it
tvklan.al
Publikohen përgjimet e tjera për Zaev
cna.al
Fluturimet nga Rinasi/ Konfirmohen 32 destinacionet për nesër, kush lejohet të udhëtojë
hashtag.al
Personazhet e njohur që u prekën nga Covid-19, si paraqitet gjendja e tyre
ina-online.net
“Mundemi” kërkon votë për barazi e ekonomi, Zaev e Kasami premtojnë rritje të pagave dhe reformim të Gjyqësorit
Hapja e listave pa hapjen e garës brenda partive nuk ka vlerë
portalb.mk
RMV, zgjedhjet 2020: Matematika zgjedhore
lajmi.net
Çfarë nga dhe pas Samitit të Parisit?
javanews.al
"900 milionë Dollarë për rindërtimin në 2 vjet", Ahmetaj zbulon financimet e bëra deri më tani -
shqiptarja.com
Mungojnë investimet në plazhin e Vilbashtovës, pushuesit: Ka ndotje dhe rruga është copë-copë!
top-channel.tv
Bushtrica mirëpret “Festën e Bjeshkëve”/ Blendi Klosi: Njihuni me këtë mrekulli të Bjeshkëve Shqiptare
ata.gov.al
COVID-19 – Gjermania më pesimiste se Trump mbi një vaksinë kundër COVID-19
shqiptarja.com
'Festa e Bjeshkëve' në Kukës mbledh banorët e zonës
Çështja “Hagia Sophia”, edhe Papa kundër që aty të adhurohet Zoti: më mirë muze!
shqiptarja.com
COVID-19 ul numrin e vizitorëve në Berat, tregtarët: Shumë pak turistë këtë sezon, puna ka rënë
exit.al
Arrestohen 4 persona, po transportonin 10 sirianë drejt Kukësit
tvklan.al
Plazh në breg të lumit Shkumbin
lajmi.net
Hoti pa Thaçin starton fazën e fundit të dialogut, më 16 korrik takohet me Vuçiqin
Energjetika si mundësi për ringjalljen ekonomike! Gordani: Kemi kapacitete të mëdha dhe me përfitime të shumëanshme
kosova.info
Flasin të infektuarit dhe mjekët kosovarë: Si është të përballesh me COVID-19
(VIDEO) 1578 kandidatë të 15 koalicioneve dhe partive politike synojnë kuvendin
ina-online.net
Spasovski nga Kumanova: Në mandatin e ardhshëm katër vjeçar – përparim ekonomik të shtetit
abcnews.al
Humb jetën nga COVID-19 Gonxhe Rexhepi, Berati shënon numrin më të lartë pas Tiranës
24-ore.com
“Kalbëzim i qeverisë nga korrupsioni”/ Tabaku: Gënjeshtra u është bërë ves, asgjë pozitive për Shqipërinë
Presidenti Thaçi nesër niset për HagëTë ngjashme
americaneye.al
Papa thyen heshtjen: Shumë i pikëlluar që Hagia Sofia kthehet në xhami në Stamboll
vizionplus.tv
Talat Xhaferi: Koalicionet paszgjedhore në Maqedoninë e Veriut do varen nga numrat
Delir në Bruksel: Dialogu, rikthim në binarë!

Si një vend i sigurt shndërrohet në zonë lufte në më pak se një javë

Bold News 18.10.2019. 20:47

Si një vend i sigurt shndërrohet në zonë lufte në më pak se një javë

Kur bombat e para ranë në Ras al-Ain, banorët e fshatit kurdo-sirian grumbulluan pasuritë e tyre dhe ikën duke braktisur shtëpitë. Me shpejtësi në rrugë u krijua një trafik 10 km i gjatë në jug, larg kufirit me Turqinë. Mes gjithë atij kaosi të krijuar, pikaste një grua, e cila shtynte djalin e saj»»»

boldnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.