“Rama sot po konfrontohet hapur me Brukselin”- Pollo: Kryeministri sinjalizoi me karton të kuq se nuk i intereson Shqipëria në BE. Është detyrë e shqi
Bajqinovci: Task Forca u shua sepse po hetonte tenderët e Agim Veliut
rtsh.al
Covid-19, Gjermania shqyrton kufizime më të ashpra
rtsh.al
Zgjedhjet në SHBA, çfarë shpreson Bashkimi Evropian?
gazeta-shqip.com
Rekord të vdekurish nga Covid/ Këto janë qytetet me numrin më të madh të infektuarëve
abcnews.al
Italia konfirmon 21,994 raste ditore me Covid-19, regjistrohen edhe 221 humbje jete
abcnews.al
FOTO/ “Në luftë me COVID-19”, infermierja e rraskapitur fle timonin e ambulancës
ina-online.net
Ekskluzive/ Fotot e operacionit të shpëtimit të 5 shqiptarëve nga kampi në Siri
shqiptarja.com
'Shkuan për djalin dhe u bllokuan në Siri'/ Report Tv sjell historinë e familjes nga Dragostinje e Librazhdit, Balliu: I lutem shtetit të më sjellë vë
koha.net
Kur sundimtari nga Bosfori humb kontrollin
botasot.info
Njolloset “FBI Shqiptare”, Të skualifikuarit kallëzojnë Arben Krajën e Aida Hajnaj për manipulim të procesit
alpenews.al
RIKTHIMI I 4 FËMIJËVE NGA "KAMPI I FERRIT"/ Rrjeti përshëndet operacionin. Asnjë fjalë nga OPOZITA
ina-online.net
Gjykata e liron “Dervish milicin” që torturonte shqiptarët gjatë luftës së fundit
abcnews.al
Protesta të dhunshme në Itali kundër masave anti-covid, policia përdor gaz lotsjellës
E FUNDIT/ Në vetëm 24 orët e fundit, 7 viktima nga COVID-19 në Shqipëri
abcnews.al
Nëna e Ruzhdie Balliut me lot në sy kërkon kthimin e saj nga Siria: Dua cucën po qe gjallë
shqiptarja.com
“Më thonë së është martuar dhe ka një djalë”/ I riu nga Nikla zhduket duke lënë vajzën 2 vjece në Shqipëri
Mbërrijnë respiratorët e rinj në shërbimin infektiv, Manastirliu: Rrisim kapacitetet e shërbimit të terapisë intensive për përballimin e COVID-19
gazeta-shqip.com
OFL i dërgoi formularin/ Ish-deputeti: Shfaqje e turpshme, vrasësi i gardistëve, në vend të arrestohet, merr...
Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 11 fluturime të konfirmuara për ditën e martë
Bregu: Integrimi i Romëve nuk duhet të jetë thjesht një çështje empatie por çështje parimi
evropaelire.org
Raporte për “rrahje brutale” të migrantëve në kufirin Bosnje-Kroaci
gazetaexpress.com
Si mund ta çojë beteja e Haradinajt me LDK-në Vjosa Osmanin në Zyrën e Presidentit
kohajone.com
Pa maska, gjoba për 621 qytetarë. Një 41-vjeçar me Covid-19, tenton të kalojë kufirin
abcnews.al
Ish-deputeti demokrat: OFL-ja s’duhet t’i çojë formularin, por ta arrestojë vrasësin e gardistëve
abcnews.al
Qeveria e Kosovës: Jemi në pritje të ftesës për Minishengenin
hashtag.al
“Në BKH janë zgjedhur persona të inkriminuar, të përjashtuar nga policia e të lidhur me PS-në” – Denoncimi te Berisha (Lista)
“Argument” – Ekspertët dhe përfaqësuesit e industrisë prodhuese: “Buxheti i 2021 është i pakonsultuar dhe jorealist”
alpenews.al
SI GËNJEU META/ Zbardhet akti i dënimit me 30 vjet i kosovarit që vrau 5 vetë dhe fitoi nënshtetësinë si VIP
parlament.al
Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut rrëzoi Dekretin e Presidentit për kthimin e Kodit Zgjedhor për rishqyrt
abcnews.al
Rritet numri i të shtruarve tek “Shefqet Ndroqi”, familjarët presin të komunikojnë me mjekët
cna.al
Muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit/ Vokshi thirrje grave dhe vajzave: Bëni mamografinë
oranews.tv
Burimi: Ata që presin koka nuk janë myslimanë, në perëndim feja do reformohet nga gratë
gazeta-shqip.com
Eventi që njoftoi nisjen e një epoke të re për të apasionuarit e IT
telegrafi.com
Mbi 250 nxënës dhe mësimdhënës të infektuar me coronavirus, 14 shkolla vazhdojnë mësimin online
alpenews.al
"PROVOKON" SËRISH/ Ilir Beqaj: Census shqiptarëve jo vetëm për fenë e kombësinë, por edhe për orientimin seksual
periskopi.com
Musliu: Nëse Agim Veliu nuk ka shku te Haki Rugova me pi kafe, pse nuk erdhi në Komision? - Periskopi
abcnews.al
E FUNDIT/ Ndërron jetë nga Covid, infermierja e maternitetit të Elbasanit
shqiptarja.com
Hazizaj: Politika bllokon ngritjen e 'Kushtetueses'
top-channel.tv
Kosovë/ Vjedhja e 2 milionë eurove, një muaj paraburgim për pronarin ku u transferuan paratë
aa.com.tr
Çavuşoğlu dhe Lavrov diskutojnë rreth Malësisë së Karabakut
exit.al
Balla: Kodin e miratuam sipas Kushtetutës
tetovasot.com
Shahpaska: Punojmë për integrimin e tërësishëm të romëve në shoqëri
klankosova.tv
Veriu i Kosovës pa kuponë fiskalë
cna.al
Mediu ftesë Patozit dhe Topallit/ Duhet të bëhemi bashkë që të rrëzojmë Ramën
cna.al
How the “Dutch virus” turned into an arithmetic pandemic in the DP
tvklan.al
Platforma “Klan HD” mbërrin edhe në Kolonjë

Si mund të kopjohet një opozitë e paimitueshme!

Shqiptarja 01.10. 21:51

Si mund të kopjohet një opozitë e paimitueshme!

Ka një tendencë qesharake në radhët e opozitarëve, mediave dhe propogandës rreth tyre, kur për çdo masë, vendim dhe deklaratë të Kryeministrit dhe përfaqësuesve më në zë të mazhorancës, vrapohet për të deklaruar se po kopjojnë opozitën. Edhe kur ra tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit 2019 dhe nis p»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining