cna.al
Spahiu “masakron” Bashën/ Kur Meta sulmonte me kallashnikovë Jozefinën, ti shpenzoje lekët e Sorosit
Inceneratorët/ Alibeaj: Marifteçiu i vjetër Edi Rama, nuk do t’ia hedhë dot duke përdorur emrat e…
Çfarë pritet të ndodhë në Kosovë? Mbërrin një avion special nga Haga
shqiptarja.com
Edmond Spaho për Report Tv: Fati politik i Edi Ramës i vulosur! Kush e sheh realitetin t'i bashkohet frontit opozitar (Disa drejtime ku janë përqëndru
sot.com.al
Ish-kryeparlamentarja u rikthye në politikë me parti të re, Kreshnik Spahiu bën deklaratën e fortë: Ja çfarë bënte Basha kur Jozefina Topalli sulmohej
oranews.tv
Dënohet pas tre vjetësh numëruesja e votave në Kavajë, shtoi 20 vota
javanews.al
Monika “pemë me kokrra” ? -
sot.com.al
Kur do të përfundoj trafiku tek Shqiponja? Ja si përgjigjet kryebashkiaku Veliaj
Punime të planifikuara nga KEDS, nesër do të ketë ndërprerje të rrymës në këto lokalitete
gazetamapo.al
Kodi Zgjedhor – KRIIK: PS-ja të tërhiqet, të presë opinionin e ‘Venecias’
ekonomiaonline.com
Rrezikohet rruga legjendare Mitrovicë-Prishtinë
Akuzat e PD/ Publikohet dokumenti, qeveria porositi vaksinat që në prill dhe qershor
Veliaj-Kryemadhit: T’u thuash njerëzve rrini në një pallat që mund të shembet, është papërgjegjshmëri
shqiptarja.com
'Isha gati duke ndërruar jetë', deputeti Alimadhi: Ja pasojat që më ka lënë Covid-19Adriatik Alimadhi vetë-ofrohet te PS-ja: Për të mirën Shqipërisë g
koha.mk
KRB: Janë miratuar konkluzione për zbatimin e Deklaratës për integrimin e romëve
rtsh.al
Iowa, shteti që mund të vendosi përbërjen e Senatit amerikan
oranews.tv
Lezhë/ 20 raste me kancerin e gjirit, pandemia ndikoi në uljen e ekzaminimeve
indeksonline.net
Shënohet Dita e Trashëgimisë Audio-vizuale
kallxo.com
Pezullohet konkursi për 171 vende pune në KEK
balkanweb.com
Përse duhet të zgjidhni Dermolife për ndërhyrjen e rinoplastikës?
klankosova.tv
Kadrijaj (AAK): Nuk i gëzohemi fletëthirrjeve të Speciales, janë padrejtësi ndaj Kosovës
cna.al
Mediu nuk e fton dot Jozefinën në PD
rtv21.tv
Dugolli: PDK më ka bërë presion për privatizimin e “Ferronikelit”
kallxo.com
Haradinaj kundër shuarjes së Task-Forcës që po heton ministrat e tij
vizionplus.tv
Video/ Alarm për bombë në Francë, evakuohet zona pranë “Harkut të Triumfit”
indeksonline.net
Konflikti në Nagorni-Karabah përplas interesat energjetike të Rusisë dhe Evropës
shqiptarja.com
'Po kërcënohet nga mafia e plehrave'/ Administrjatorja e inceneratorit të Elbasanit-Bashës: I vetmi që po më ushtron presion je ti Lulëzim! Jam hetuar
abcnews.al
Mos bëj dashuri, nëse nuk kanë libra! A u pendua Kumbaro për statusin apo ka gati një të ri?
shqiptarja.com
Rreth 50 kosovarë kërkojnë ndihmë për riatdhesim nga Shqipëria, Elezi: Do të kthehet edhe vëllai i Alvin Berishës
shenja.tv
Rekord viktimash nga Covid-19 në Shqipëri
cna.al
Gazetari për sharësit e Lulit/ Do e dridhni për herë të tretë
balkanweb.com
Shpërthejnë protestat e dhunshme në Itali, “VOA”: Qytetarët refuzojnë masat anti-Covid, kush qëndron pas përplasjeve
zeriamerikes.com
Tiranë: Kuvendi në seancë dëgjimore me një gazetar për dekretet e Presidentit mbi nënshtetësinë
“Rama sot po konfrontohet hapur me Brukselin”- Pollo: Kryeministri sinjalizoi me karton të kuq se nuk i intereson Shqipëria në BE. Është detyrë e shqi
rtsh.al
Zgjedhjet në SHBA, çfarë shpreson Bashkimi Evropian?
abcnews.al
Italia konfirmon 21,994 raste ditore me Covid-19, regjistrohen edhe 221 humbje jete
abcnews.al
FOTO/ “Në luftë me COVID-19”, infermierja e rraskapitur fle timonin e ambulancës
ina-online.net
Ekskluzive/ Fotot e operacionit të shpëtimit të 5 shqiptarëve nga kampi në Siri
shqiptarja.com
'Shkuan për djalin dhe u bllokuan në Siri'/ Report Tv sjell historinë e familjes nga Dragostinje e Librazhdit, Balliu: I lutem shtetit të më sjellë vë
koha.net
Kur sundimtari nga Bosfori humb kontrollin
botasot.info
Njolloset “FBI Shqiptare”, Të skualifikuarit kallëzojnë Arben Krajën e Aida Hajnaj për manipulim të procesit
alpenews.al
RIKTHIMI I 4 FËMIJËVE NGA "KAMPI I FERRIT"/ Rrjeti përshëndet operacionin. Asnjë fjalë nga OPOZITA
ina-online.net
Gjykata e liron “Dervish milicin” që torturonte shqiptarët gjatë luftës së fundit
abcnews.al
Protesta të dhunshme në Itali kundër masave anti-covid, policia përdor gaz lotsjellës
E FUNDIT/ Në vetëm 24 orët e fundit, 7 viktima nga COVID-19 në Shqipëri
abcnews.al
Nëna e Ruzhdie Balliut me lot në sy kërkon kthimin e saj nga Siria: Dua cucën po qe gjallë
shqiptarja.com
“Më thonë së është martuar dhe ka një djalë”/ I riu nga Nikla zhduket duke lënë vajzën 2 vjece në Shqipëri
Mbërrijnë respiratorët e rinj në shërbimin infektiv, Manastirliu: Rrisim kapacitetet e shërbimit të terapisë intensive për përballimin e COVID-19
Panorama 01.10. 23:16

Kishit frikë se ju mundnin? Gjiknuri flet për koalicionet sipas versionit të PS: Basha i pari, Kryemadhi e dyta, le të dalë opozita të thotë…

| 23:06 Përfaqësuesi i mazhorancës në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri, tha se koalicionet parazgjedhore siç janë aktualisht e që Partia Demokratike insiston të mos ndryshohet, nuk e lejon Kushtetuta. Sipas Gjiknurit, me hapjen e listave të votuesve, nuk mund të funksionojë më formula e vjetër e »»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.