​Zemaj thotë se do të testohen falas rreth 3500 qytetarë brenda ditës
ina-online.net
Kriza politike në Maqedoni, Lazim Destani vjen në Shkup
rtv21.tv
Vuçiq: Serbia nuk është në gjendje të refuzojë bisedimet, shqiptarët po provokojnë në terren
gazetamapo.al
Situata nuk njeh përmirësim, 6 të vdekur sot nga koronavirusi
mia.mk
Shqipëria dëboi një spiun iranian i cili si refugjat ishte strehuar në kampin e muxhahedinëve
indeksonline.net
Lushtaku për ndalimin e ekipit të RTK-së në Zubin Potok: Veprimet e tilla janë të patolerueshme
mia.mk
Rrënjët indiane të Kamalla Haris dhe pse janë ato të rëndësishme
starplus-tv.com
SHKODËR, ARRESTOHET NË KUFI VLONJATI I DËNUAR NË ITALI
balkanweb.com
Shqipëria, fqinja e “bukur” që dhuron pushime perfekte. “Prestige Resort” mbledh në harmoni turistët
shqiptarja.com
Qytetarët bllokohen në Kakavijë, Hajdari: Qeveria të lërë pushimet dhe të zgjidhë urgjentisht këtë situatëKaos në Kakavijë/ Pa ujë e bukë, shqiptarët
Dreka e Ramës në Dhërmi me Milanoviç dhe një koncesion me vlerë 16 milionë euro…
Ende nuk dihet se kur mund të fillojë ndërtimi i stadiumit nacional të KosovësTë ngjashme
indeksonline.net
Këto janë qytetet kosovare me më së paku të prekur nga Covid-19 gjatë kësaj jave
tvklan.al
Shqipëria, vend me risk për pastrimin e parave
tvklan.al
OBSH: Infeksionet në Shqipëri, mbi mesataren e BE
balkanweb.com
Kronika zbulon planet e Kryeministrit për të ardhmen dhe sigmatizon Qemal Lamen
koha.net
Serbia i dërgon notë proteste UNESCO-s për shkak të rrugës Deçan – Plavë
abcnews.al
Emiratet njohën Izraelin, shpërthen Erdogan: Ngrijmë marrëdhëniet diplomatike
shqiptarja.com
Të bllokuar prej 3 ditësh, Xhaçka niset drejt Kakavijës! Dërgohen ujë dhe ekipe mjekësore në ndihmë të qytetarëveKaos në Kakavijë/ Pa ujë e bukë, shqi
tesheshi.com
TEMATIKA/ Takimi i 2 shtatorit në Uashington: për ç’do flasin Hoti e Vuçiç nën hyqmin amerikan?
ekonomiaonline.com
Oda e Infermierëve telegram ngushëllimi për vdekjen e infermieres Shkurte Geca
kallxo.com
Dëmet nga shiu, Qendra e Regjistrimit Civil në Istog e mbyllur që nga 6 gushti
kallxo.com
Down Syndrome Kosova në prag të mbylljes, qeveria nuk i përgjigjet kërkesës së tyre për ndihmë
gazetablic.com
Ish -Ministri Lluka thotë se ka marrë vaksinën ruse anti-covid, pastaj bën një shpjegim
Sulmi në Pogradec e masakra e 2017-ës në Lushnjë/ Vëllai i organizatorit dhe shoku i Orges Bilbilit kapen bashkë, si i shpëtoi Policisë në prill Anter
aa.com.tr
"Turqia do të përgjigjet ndaj çdo provokimi në Mesdheun Lindor"
portalb.mk
Izraeli dhe Emiratet e Bashkuara Arabe arritën marrëveshje historike për lidhje të plota diplomatike
Kosova përkrah SHBA-ve dhe BE-së, thirrje për një qeveri gjithpërfshirëse në Venezuelë
rtv21.tv
Licencohen edhe 10 laboratorë privatë për kryerjen e testeve serologjike
hashtag.al
Policia u çon formularin tre personave në Tiranë e Kukës
tvklan.al
Pala greke shton testimet, policia: Rritet lëvizja për kalimin e doganës
shqiptarja.com
Ahmetaj në shtëpitë e dëmtuara në Shijak: Po rindërtohen 508 shtëpi individuale në këtë bashki
gazetablic.com
Qytetet dhe fshatrat prej nga vijnë 142 të infektuarit e 24 orëve të fundit në vend
gazetamapo.al
Kaosi në Kakavijë, ish-ministri i Shëndetësisë, Tavo: Qeveria të bëjë testime falas
Prapaskenat, si u transformua ndërhyrja në ligjin për pronat. Iu paraqit publikut për konsultim publik me vetëm 3 nene, por…
ata.gov.al
Meta vlerëson aktorin Petrit Malaj me titullin “Mjeshtër i Madh”
ata.gov.al
FRANCË – Macron pret Merkelin për problematikat e BE-së
kosova.info
Gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirus janë 8 tetë të vdekur dhe 142 raste të reja
kosova.info
Albin Kurti: Richard Grenell, e do një sukses të orëve të fundit në politikën e jashtme
insajderi.com
Kurti për Grenell: Ia ka mësyrë kontestit Kosovë-Serbi si një cowboy
gazetainfokus.com
A po paralajmëron Grenell që më 2 shtator arrihet marrëveshja finale Kosovë – Serbi?
syri.net
Turqia rrethon detin, Greqia kundërpërgjigjet në tokë
klankosova.tv
A do të jetë takimi i 2 shtatorit “i treti, i vërteti”?
gazetamapo.al
VËZHGIMI/ “Më jepni një fushë”! Jehona e fëmijëve dhe projekti i FSHF… Topi tani i kalon qeverisë
abcnews.al
Dhëndri deputet i bën dedikimin prekës, humb jetën nga COVID-19 infermierja shqiptare
telegraf.al
Flet Seit Alikaj- Ish-Drejtori i NB “17 Nëntori”, tregon prioritetin që shteti kishte për bujqësinë dhe arsimimin e kuadrove. Kuçi i luftës, aksionet
indeksonline.net
Bajqinovci deklarohet për Karaqevën, kazinot dhe xhandarmërinë, thotë se ka mospërputhje të deklaratave nga Qeveria
mia.mk
Pompeo në takim me biznesmenë austriakë
kosova.info
Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Kosova
koha.net
Gjukanoviqi mund të rrëzohet nga pushteti, një shqiptar ka gjasa të jetë çelësi i qeverisë së re
syri.net
EMRAT/ OFL zbarkon në Tiranë dhe Kukës, ja kujt i shkoi formulari
kallxo.com
Kush është Vilard Bytyqi, anëtari i ri i KGjK-së?
ata.gov.al
Ndryshimet kushtetuese garantojnë barazinë e votës/ Manja: PS rinovon për të tretën herë kontratën e pushtetit me qytetarët

PD Vlorë: Reforma territoriale ka dështuar, janë shtuar shpenzimet për bujqit

Oranews 04.07. 21:39

PD Vlorë: Reforma territoriale ka dështuar, janë shtuar shpenzimet për bujqit

Pas trajtimit në Ora News të mungesës së ujit vaditës në Shushuicë të Vlorës, reagoi dhe Partia Demokratike, dega e po këtij qyteti. Përmes një deklarate PD thotë se reforma territorial e administrative ka dështuar dhe ka sjellë vetëm shpenzime të shtuara dhe angari për banorët. Deklarata e plotë: »»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.