U përplas nga makina që drejtohej nga 30-vjeçari shqiptar në Selanik, studentja greke ndërron jetë në spital

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Syri Albania 27.11.2022. 15:11

U përplas nga makina që drejtohej nga 30-vjeçari shqiptar në Selanik, studentja greke ndërron jetë në spital

21-vjeçarja greke, e cila mbrëmjen e së martës së kaluar u përplas nga një makinë që drejtohej nga një 30-vjeçar shqiptar, nuk arriti t’u mbijetonte plagëve të marra. Lajmi u bë i ditur nga mediat greke. Ajo ka ndërruar jetë pak pas orës 08:00 të mëngjesit të sotëm në spitalin Papageorgiou. Pavarës»»»

syri.net
Sot Albania 24.11.2022. 10:32

Përplasi për vdekje 21-vjeçaren në qendër të Selanikut, kush është shqiptari që shpallet në kërkim nga autoritetet greke

Një 31-vjeçar shqiptar është shpallur në kërkim nga policia greke, pasi ka përplasur për vdekje me makinë në 21-vjeçare në orët e para të mëngjesit të së martës 22 nëntor, në Selanik. 31-vjeçari është një person i njohur për policinë greke, pasi në të kaluarën është arrestuar për trafikim dhe shitj»»»

sot.com.al
Lajmi Fundit Albania 24.11.2022. 10:32

Udhëtimi i fundit i 21-vjeçares, ky eshte shqiptari i shpallur në kërkim që i mori jetën ne qender te Selanikut

Një 31-vjeçar shqiptar është shpallur në kërkim nga policia greke, pasi ka përplasur për vdekje me makinë në 21-vjeçare në orët e para të mëngjesit të së martës 22 nëntor, në Selanik. 31-vjeçari është një person i njohur për policinë greke, pasi në të kaluarën është arrestuar për trafikim dhe shitj»»»

lajmifundit.al
Shqip Albania 24.11.2022. 10:12

Del FOTO/ Policia greke në “gjueti” të shqiptarit që përplasi për vdekje 21-vjeçaren, dëshmia RRËQETHËSE e nënës...

Një 31-vjeçar shqiptar është shpallur në kërkim nga policia greke, pasi ka përplasur për vdekje me makinë në 21-vjeçare në orët e para të mëngjesit të së martës 22 nëntor, në Selanik. 31-vjeçari është një person i njohur për policinë greke, pasi në të kaluarën është arrestuar për trafikim dhe shitj»»»

gazeta-shqip.com
Abcnews Albania 24.11.2022. 10:02

Udhëtimi i fundit i 21-vjeçares në Greqi, shpallet në kërkim shqiptari që i mori jetën, e përplasi me makinë në qendër të Selanikut

Një 31-vjeçar shqiptar është shpallur në kërkim nga policia greke, pasi ka përplasur për vdekje me makinë në 21-vjeçare në orët e para të mëngjesit të së martës 22 nëntor, në Selanik. 31-vjeçari është një person i njohur për policinë greke, pasi në të kaluarën është arrestuar për trafikim dhe shitj»»»

abcnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.