aa.com.tr
Zëdhënësi i AK Partisë, Çelik: Nuk lejojmë që në ujërat tona të luhen lojëra politike
telegrafi.com
Kapen 43 emigrantë në rrugën Sveti Nikollë-Kumanovë
kallxo.com
Pamje skandaloze: Nënkryetari i Mitrovicës nga VV në ndejën ku gjuhet me pistoletë
gazetablic.com
VIDEO/ Polici e ndjek qytetarin për shkak që nuk mbante maskë
newsbomb.al
Balla deklaroi se do nisin hetimet ndaj videos së Oriola Pamburit, reagon Vokshi duke renditur faktet: Shqipëria, zonë e kuqe dhe e izoluar nga Evropa
koha.mk
Moti i keq po zbraz xhepat
telegraf.al
E vetmja shpresë e jona është Zoti..O zot ndihmoi Shqipëtarët..!!
abcnews.al
Vuçiç: Të ndalen punimet në zonën e Manastirit të Deçanit, BE të bëjë presion ndaj Prishtinës
shqiptarja.com
Zjarr i qëllimshëm në Kodrën e Hakve në Fushë-Krujë, digjen 5 hektarë ullishte e vreshta rrushi
aa.com.tr
Lukashenko dhe Putin bisedë telefonike për protestat në Bjellorusi
tvklan.al
Makina të mbuluara me çarçafë: Çfarë ndodh në Kakavijë, pse u rëndua situata?
lapsi.al
Shteti në kaos në Kakavijë/Xhaçka i bie gozhdës, Lleshi patkojit
sot.com.al
Ngjarje e veçantë për kulturën dhe traditën shqiptare/ Eposi i Kreshnikëve dhe Vallja e Tropojës konkurrojnë në UNESCO
Kush është vendi më i mirë në botë për të krijuar një familje dhe faktorët që ndikojnë
sot.com.al
Pas kaosit në Kakavijës, shikoni çfarë po ndodh në Vlorë (Foto)
shqiptarja.com
Speciale/ Parada 'retro' zhvendoset në qytetin bregdetar, 48 automjete të ruajtja e mirëmbajtura nga koleksionistët
koha.mk
Lamtumirë, xhaxhi!
abcnews.al
Lukashenko e tërbon, futbollisti: Nuk vij në kombëtare sa të jesh ti president!
boldnews.al
Emrat/ Diplomacia shqiptare “çorap”, emërimet e Gent Cakaj, “qoka” për Rilindjen e Soros
lapsi.al
Rama mesazh nga Dhërmiu për emigrantët e Kakavijës: Nuk ju kemi lënë vetëm!
gazetablic.com
“Policia veproi sipas ligjit mbrëmë, kjo është arsyeja”
gazetablic.com
Vuçiq çon selame nga Beogradi: Këtë nuk do e lejojmë të ndodh në Uashington
cna.al
Bisedimet Kosovë-Serbi/ Martin Henze kundër takimit në Shtëpinë e Bardhë
gazetablic.com
Ngjarje e rëndë në Klinë, një person ther me thikë tre persona
gazetablic.com
E dhimbshme: Vdes një person në Kamenicë, u godit nga rrufeja
aa.com.tr
Rouhani i bën thirrje EBA-së: Korrigjoni gabimin
newsbomb.al
Balla: Të hetohet për videon që ka shpërndarë sot ish-deputetja e PD, Oriola Pampuri
ata.gov.al
Punime në rrjet/ Ndërprerje e pjesshme e energjisë në disa qytete të vendit
sot.com.al
“Kjo 'kasandër' ka publikuar një video-montazh”/ Ish-deputetja zbuloi skandalin që po ndodh tek Sanatoriumi, reagon PS dhe lëshon thirrjen urgjente: T
indeksonline.net
Dy ministrat e AAK-së nisen për SHBA, pritet të takohen me zyrtarë të lartë të DASH-it!
shqiptarja.com
Meta kthen ligjin ‘për shtetësinë’: Më heq kompetencat, shkel Kushtetutën në disa pika
aa.com.tr
Në Manastirin Sümela mbahet mesha e "Shën Mërisë"
gazetablic.com
Daçiq zbulon detaje për takimin e Washingtonit: Ja çfarë më tha Vuçiq para 10 dite
aa.com.tr
Trump dhe Macron bisedojnë për zhvillimet në Mesdheun Lindor
hashtag.al
Rama reagon më në fund për Kakavijën, por nuk lodhet të shkruajë asnjë rresht vetë
syri.net
Pas vdekjes së fëmijës në Kakavijë, Rama reagon nga plazhi me postim në instagram
gazetablic.com
Në Shtëpinë e Bardhë pritet të nënshkruhet kjo marrëveshje mes Kosovës e Serbisë
shqiptarja.com
Çako bashkë me 200 efektivë që mbrëmë në Kakavijë, shpërndajnë ujë e ushqimePamjet me dron nga radhët në Kakavijë/ Qytetarët të bllokuar prej 4 ditësh
botasot.info
Serbja që pushoi në Shqipëri e mahnitur: Të gjithë shqiptarët ma bënin të njëjtën pyetje

Rama: Në Durrës po hetohen 60 kompani ndërtimi

TV Klan 06.12.2019. 09:27

Rama: Në Durrës po hetohen 60 kompani ndërtimi

Rama: Në Durrës po hetohen 60 kompani ndërtimi 100% qira për të pastrehët, lekë në dorë për shtëpitë në fshat Në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë të zhvilluar mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama tha se në Tiranë dhe Durrës është gati të fillojë procesi i meremetimeve pas tërmetit të 26 N»»»

tvklan.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining