Sudija Petrov: Nisam video suštinske zamerke na usvojene pravosudne zakone
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Sudija Petrov: Nisam video suštinske zamerke na usvojene pravosudne zakone
Predsednik Ustavnog suda Vlada Petrov izjavio je da nema ničeg spornog u tome što je predsednik države potpisao set pravosudnih zakona, poznatih kao "Mrdićevi", navodeći da je Aleksandar Vučić iskoristio svoje ustavno ovlašćenje na način koji je sasvim legalan i legitiman i da je to ono što je klju»»»
Sudija Petrov: Nisam video suštinske zamerke na usvojene pravosudne zakone
Predsednik Ustavnog suda Vladan Petrov izjavio je danas da nema ničeg spornog u tome što je predsednik države potpisao set pravosudnih zakona, poznatih kao "Mrdićevi", navodeći da je Aleksandar Vučić iskoristio svoje ustavno ovlašćenje na način koji je sasvim legalan i legitiman i da je to ono što »»»
Petrov: Nisam video suštinske zamerke na pravosudne zakone, ne mogu manji propusti da budu razlog da ih predsednik vrati
Predsednik Ustavnog suda Vlada Petrov izjavio je danas da nema ničeg spornog u tome što je predsednik države potpisao set pravosudnih zakona, poznatih kao "Mrdićevi", navodeći da je Aleksandar Vučić iskoristio svoje ustavno ovlašćenje na način koji je sasvim legalan i legitiman i da je to ono što j»»»
Petrov: Nisam video suštinske zamerke na usvojene pravosudne zakone PolitikaVestiSrbija
Predsednik Ustavnog suda Vladan Petrov izjavio je danas da nema ničeg spornog u tome što je predsednik države potpisao set pravosudnih zakona, poznatih kao „Mrdićevi“, navodeći da je Aleksandar Vučić iskoristio svoje ustavno ovlašćenje na način koji je sasvim legalan i legitiman i da je to ono što »»»
ССП ТРАЖИ ХИТНО ОСЛОБАЂАЊЕ: Стојковић објавио оно што цела Србија мисли!
Странка слободе и правде је објавила саопштење у којем тражи хитно ослобађање политичког активисте и адвоката Чедомира Стојковића. Он је данас ухапшен под оптужбом "позива на насилну промену уставног поретка". Тужилаштво је саопштило о којих 17 објава на друштвеним мрежама се ради. ССП је реаговао,»»»
Pravni u blokadi: Vučić poručio slugama – budite lojalni i bićete nedodirljivi, a tužilaštvu – uzalud se trudite - Politički.rs
Pomilovanje služi ekstremnim slučajevima, kada je odluka pravosuđa očigledno nepravedna, a ne tome da političari spasavaju svoje sluge od zakona, poručeno je danas na Iks nalogu Pravni u blokadi, povodom izjave predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će, ako bude podignuta optužnica u vezi Generalš»»»
Studenti o Vučićevoj najavi pomilovanja: „Budite lojalni i bićete nedodirljivi - to je poruka režima“
"Pomilovanje služi ekstremnim slučajevima, kada je odluka pravosuđa očigledno nepravedna, a ne tome da političari spašavaju svoje sluge od zakona", poručeno je danas na Iks nalogu Pravni u blokadi, povodom izjave predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će, ako bude podignuta optužnica u vezi Genera»»»
Studenti poručili Vučiću na Andrićevom vencu: Vaše vreme je isteklo, raspišite izbore - Autonomija
"Učili smo iz grešaka, i kao i svi, imali smo i mane i pozitivnih trenutaka. I mislim da tako treba da nastavimo, samo što tražimo da se raspišu izbori" Studenti koji su se večeras okupili ispred Predsedništva obratili su se predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, poručili mu da ga narod više ne želi»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment