ata.gov.al
HOLANDË – Europol me një qendër të re për hetimin e krimeve financiare
syri.net
Ekskluzive/ Reforma zgjedhore, çfarë ndodhi për 6 ditë pas 'dyerve të mbyllura'
americaneye.al
Arrihet marrëveshja për Reformën Zgjedhore: Çfarë lëshoi PS dhe çfarë PD
javanews.al
Ambasada e SHBA flet me emra: Reforma u arrit sepse udhëheqësit lanë mënjanë mosmarrëveshjet -
“Venecia” i vë vulën për të tretën herë, antishteti i Ramës i demaskuar ndërkombëtarisht ( …dhe një leksion nga Meta)
gazeta-shqip.com
Marrëveshja për zgjedhjet, Lulzim Basha heq dorë nga qeveria teknike
Si u menaxhua pandemia në Kosovë? (VIDEO)
balkanweb.com
ISHP nis hetimin epidemiologjik te Tirana, rrezikohet Luftëtari! Por bardheblutë vijojnë përgatitjet për sfidën
telegraf.al
Shifra e ‘çmëndur’ e paketës konjukturore, Merkel duartrokitet nga ekonomistët në Gjermani
kohajone.com
Arrihet marrëveshja për reformën zgjedhore
ata.gov.al
TUNIZ – Saied: Tunizia asnjanëse në konfliktin e Libisë
kryeministri-ks.net
Kryeministri Hoti pranon letër nga kryeministri i Hungarisë, Viktor OrbanDokumente
ata.gov.al
MEKSIKË – Lopez Obrador: Nuk do ta ulim më tej prodhimin e naftës
tvklan.al
Elbasani, njolla e kuqe e ndotjes
portalb.mk
Trauma e Viktor Orbanit
evropaelire.org
Kurti: Dialogu me kushtet e armikut është dorëzim
sot.com.al
Çfarë po ndodh? Këshillit Politik ende vazhdon mbledhjen tek Pallati i Kongreseve me ambasadorët, Basha bën lëvizjen e radhës
portalb.mk
Është rritur shkalla e divorcit në Arabinë Saudite në mes të COVID-19
klankosova.tv
Kërcënohet pjesëtari serb i FSK-së (VIDEO)
klankosova.tv
A mund ta drejtojë Hoti dialogun me Serbinë? (VIDEO)
shqiptarja.com
Mbledhja e Këshillit Politik/ Basha takim paralel me aleatët në selinë blu 'Topi në fushën e Bashës'/ Mblidhet Këshilli për 'Zgjedhoren', afër marrëve
gazeta-shqip.com
“Pagesa në dorë për dëmet e lehta të tërmetit”, Veliaj: Së shpejti vendimi nga Këshilli Bashkiak
top-channel.tv
Arrihet marrëveshja për administrimin zgjedhor? Mblidhet Këshilli Politik
Në Belgjikë fillon nisma e re për të mbështetur baret dhe restorantet: “Paguaj dyfish”
Koronavirusi në Europë: Kufijtë e Unionit të mbyllura deri në 1 Korrik, Franca vë nën kontroll virusin
gazetablic.com
Librin “Lëvizja e Pajtimit të Gjaqeve” e gjeni në këto librari
rtsh.al
Mbahej peng në male nga babai që prej 2018-ës, ministri Lleshaj: Sot përfundoi kalvari i rëndë i një fëmije
rtsh.al
Të hënën nisin provimet e maturës, merren masa të rrepta
aktuale.mk
18 vite BDi, Lladrovci dhe Jashari urojnë vëllaun e tyre, Ali Ahmetin
infoglobi.com
Qeveria do të jetë palë në negociata, ndërsa Presidenti përfaqëson vendin në to
shqiptarja.com
Reforma Zgjedhore/ Gjiknuri takim me Ramën para mbledhjes së Këshillit Politik 'Topi në fushën e Bashës'/ Anëtarët e Këshillit Politik të 'Zgjedhores'
sot.com.al
“A doni të votojmë prapë Ilir Metën?”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e forta: Presidenti do t’i bëjë edhe një gjë më të keqe Shqipërisë
koha.mk
Mirsad Jonuz “braktis” Vllazninë, shpjegon shkaqet nëpërmjet një letre
lajmpress.org
Sa lajm i keq për Ali Ahmetin në ditëlindjen e BDI-së, IRI amerikan e nxjerr pas Zijadin Selës
aa.com.tr
Libi, mbi 100 kufoma gjenden në një spital në qytetin Tarhuna të çliruar nga milicitë e Haftarit
abcnews.al
Bregdeti i Kunes në Shëngjin drejt shkatërrimit, prefekti: Indentifikoni shkaktarët e ndotjes
shqiptarja.com
Hoti: Shumë shpejt hiqen pengesat për rifillimin e bisedimeve me Serbinë
gazeta-shqip.com
Prapaskenat në Kosovë/ Nipi i Thaçit dhe djali i Agim Veliut, shkaku për rrëzimin e qeverisë “Kurti”

I vendosën gabimisht shufrën metalike në shtyllën kurrizore, shqiptari rrëfen SKANDALIN e rëndë të Spitalit Amerikan dhe si u përpoqën ta manipulonin: Më tha mos e bëj të madhe! (DOMUMENTE)

Sot 09.11.2019. 12:04

I vendosën gabimisht shufrën metalike në shtyllën kurrizore, shqiptari rrëfen SKANDALIN e rëndë të Spitalit Amerikan dhe si u përpoqën ta manipulonin: Më tha mos e bëj të madhe! (DOMUMENTE)

Një i ri nga Istogu, Ardian Maraj, i cili prej vitesh vuan nga sëmundja e rëndë që quhet (Pectus Excavatum) ose ndryshe brinjët e kthyera nga brenda ka bërë një denoncikm të rëndë për Spitalin Amerikan. Maraj ka rrëfyer për “Gazeta Blic” me detaje të gjithë vuajtjet nëpër spitale dhe operacionin e »»»

sot.com.al
EO - Ekonomia Online 08.11.2019. 18:18

Skandal i Spitalit Amerikan: Pacienti Ardian Maraj thotë se i vendosën gabimisht shufrën metalike në shtyllën kurrizore

Ardian Maraj nga Istogu, prej vitesh vuan nga një sëmundje e rëndë që quhet (Pectus Excavatum) ose ndryshe brinjët e kthyera nga brenda. Maraj për “Gazeta Blic” ka rrëfyer në detaje të gjithë vuajtjet nëpër spitale dhe operacionin e dështuar që ai pretendon se i kanë bërë në Spitalin Amerikan në Ti»»»

ekonomiaonline.com
Insajderi 08.11.2019. 18:16

Skandali i Spitalit Amerikan: Ardian Maraj thotë se i vendosën gabimisht shufrën metalike në shtyllën kurrizore

Ardian Maraj nga Istogu, prej vitesh vuan nga një sëmundje e rëndë që quhet (Pectus Excavatum) ose ndryshe brinjët e kthyera nga brenda. Maraj ka rrëfyer në detaje të gjithë vuajtjet nëpër spitale dhe operacionin e dështuar që ai pretendon se i kanë bërë në Spitalin Amerikan në Tiranë. “Jam operuar»»»

insajderi.com
Periskopi 08.11.2019. 18:12

Skandal: Spitali Amerikan i vendos një pacienti gabimisht shufrën metalike në shtyllën kurrizore

Ardian Maraj nga Istogu, prej vitesh vuan nga një sëmundje e rëndë që quhet (Pectus Excavatum) ose ndryshe brinjët e kthyera nga brenda. Maraj për “Gazeta Blic” ka rrëfyer në detaje të gjithë vuajtjet nëpër spitale dhe operacionin e dështuar që ai pretendon se i kanë bërë në Spitalin Amerikan në Ti»»»

periskopi.com
Infokusi 08.11.2019. 17:00

Skandal i Spitalit Amerikan: Pacienti thotë se i vendosën gabimisht shufrën metalike në shtyllën kurrizore

Ardian Maraj nga Istogu, prej vitesh vuan nga një sëmundje e rëndë që quhet (Pectus Excavatum) ose ndryshe brinjët e kthyera nga brenda. Maraj për “Gazeta Blic” ka rrëfyer në detaje të gjithë vuajtjet nëpër spitale dhe operacionin e dështuar që ai pretendon se i kanë bërë në Spitalin Amerikan në Ti»»»

gazetainfokus.com
Bota Press 08.11.2019. 16:22

Skandal i Spitalit Amerikan: Pacienti Ardian Maraj thotë se i vendosën gabimisht shufrën metalike në shtyllën kurrizore

Ardian Maraj nga Istogu, prej vitesh vuan nga një sëmundje e rëndë që quhet (Pectus Excavatum) ose ndryshe brinjët e kthyera nga brenda.Maraj për “Gazeta Blic” ka rrëfyer në detaje të gjithë vuajtjet nëpër spitale dhe operacionin e dështuar që ai pretendon se i kanë bërë në Spitalin Amerikan në Tir»»»

Gazeta Blic 08.11.2019. 16:06

Skandal i Spitalit Amerikan: Pacienti Ardian Maraj thotë se i vendosën gabimisht shufrën metalike në shtyllën kurrizore (Dokumente)

ardian marajSpitali amerikan Ardian Maraj nga Istogu, prej vitesh vuan nga një sëmundje e rëndë që quhet (Pectus Excavatum) ose ndryshe brinjët e kthyera nga brenda. Maraj për “Gazeta Blic” ka rrëfyer në detaje të gjithë vuajtjet nëpër spitale dhe operacionin e dështuar që ai pretendon se i kanë bë»»»

gazetablic.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.