gazeta-shqip.com
Gjyqtari që këshillonte Klement Balilin me 4 thirrje për vetting, në vend të tij zarfi me “raport mjekësor” (EMRI)
boldnews.al
Bosnje Hercegovina i jep fund sezonit futbollistik, Sarajevo shpallet kampion
top-channel.tv
Trump kërcënon protestuesit: Jam presidenti i ligjit dhe i rendit, po vazhduat, do t’ju lëshoj ushtrinë!
kohajone.com
Largohen nga puna 80 punonjës të tatimeve, ja arsyet
gazetaexpress.com
Andi Bushati: Po përgatiten zgjedhje të reja, me oferta të vjetra
lajmi.net
Biografia e Avdullah Hotit: Nga shkollimi tek gjuajtja me vezë nga kundërshtarët politik
kryeministria.al
Konferencë për shtyp e Kryeministrit Edi Rama dhe Ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu
ata.gov.al
Zhvillimi infrastrukturës rrugore rurale diversifikon bujqësinë, agrobiznesin e turizmin
indeksonline.net
Flet mbesa e inxhinierit që vdiq sot në minierën e Artanës: Jemi të goditur nga kjo fatkeqësi!
lajmifundit.al
Ministri i Turizmit: Hotelet dhe restorantet të aplikojnë për plazhet private
rtsh.al
Ministri i Turizmit, Blendi Klosi: Skema e aplikimit për stacionet e plazhit
evropaelire.org
Suksesi i SpaceX pritet me doza përçmimi në Rusi
ata.gov.al
GJERMANI – Maas: Haftar premtoi se do të respektojë armëpushimin aktual
kallxo.com
PDK e quan ‘të parëndësishëm’ propozimin e Vjosa Osmanit për qeveri transitore
koha.mk
Tramp: Kuomo fajtor për plaçkitjet në Nju-Jork
exit.al
Qindra familje të pastrehë nga tërmeti, qeveria shpenzon miliona në prishjen e ndërtimin e qendrës kulturore në Rrogozhinë
ata.gov.al
Studimi i prestigjiozes “The Economist”: Shqipëria renditet e 39-a ndër 195 vende të botës për sigurinë shëndetësore
Islam Pacolli shpreh ngushëllime për vdekjen e dy personave në Minierën e ArtanësTë ngjashme
syri.net
SHBA akuzon Kinën për 'agresion' në kufirin me Indinë
ata.gov.al
COVID-19 – BM planifikon ura ajrore për anashkalimin e karantinës
shqiptarja.com
Shpëtoi Dritan Dajtin, u pagua nga Balili dhe u kallëzua për pasurinë, Perit Aliaj thirret për herë të katërt për t’u paraqitur në Veting
boldnews.al
Nikoll Lesi: Rama nuk do reformë, por pazar me Bashën
kallxo.com
Vjosa Osmani as sot nuk po merr pjesë në mbledhjen e Kryesisë së LDK-së
balkanweb.com
Covid-19/ Edhe Bosnje-Hercegovina i vë drynin futbollit, Sarejava shpallet kampion
bislame.net
Myftiu Tërnava vizitoi Këshillin e BI të Prishtinës dhe atë të Podujevës
top-channel.tv
Lufta kundër kanabisit, migracioni i paligjshëm, krimi mjedisor… Flet Sandër Lleshaj!
gazeta-shqip.com
Ngjarje e vitit 1972/ Dalin fotot e rralla të aktorit të madh Bekim Fehmiu në Shkodër dhe “arratisja” prej halli (FOTO)
koha.net
Opozita në Gjilan me vërejtje për projektet të cilat nuk po përfundohen sipas afateve
syri.net
Reforma Zgjedhore/ Ish zv/kryeministrja teknike: Mbështet propozimin për një qeveri-kujdestare
koha.net
Fundi i majit 2020 në Kosovë - Një inventar i shkurtër politik në një vend me dy epidemi
shqiptarja.com
Ministrja Xhaçka jep mesazhin e bukur bashkë me vajzën: T'i miqësojmë fëmijët me librin
gazetablic.com
Eksperti gjerman: Po bëhet presion i jashtëzakonshëm për një marrëveshje të ndytë Kosovë -Serbi
shqiptarja.com
Të hiqet TVSH-ja e importit për drutë e zjarrit, deputeti i PS-së: Ne djegim 2 milionë metër kub dru në vit
indeksonline.net
Nesër nis punën çerdhja publike, në Vushtrri
Franca në shok ekonomik, pritet një tkurrje 11% – “Rikuperohemi në 2021”
ata.gov.al
Ekspertizë ndërkombëtare/ Shumë shpejt, gati projektligji për startup-et
ata.gov.al
Qeveria nuk ka marrë asnjë vendim për të dhënë me koncesion asgjë në Porto Romano
shqiptarja.com
'Titulli vetëm nëse Tiranës i bie të fikët,' te Partizani dorëzohen! Shehi: Kam shumë frikë dëmtimet
lajmi.net
LDK për mundësinë e gazit lotsjellës në Kuvend: Nuk e kemi ndërmend të kallim luftën në institucione

Matoshi: Pas rinumërimit, AKR-ja do të ketë tre deputetë po aq sa Nisma

Lajmi 18.10.2019. 19:57

Matoshi: Pas rinumërimit, AKR-ja do të ketë tre deputetë po aq sa Nisma

Fatmir Matoshi, nga AKR-ja ka thënë sot se pret që pas rinumërimit të votave koalicioni Nisma-AKR-PDK ta kalojë pragun. Si mysafir në T7, Matoshi tha se janë në pyetje 60 deri në 70 vota që ky koalicion ta kalojë këtë sfidë. I bindur se AKR bashkë me Nismën do të jenë në Kuvend, Matoshi ka thënë se»»»

lajmi.net
Periskopi 18.10.2019. 19:55

Matoshi: Pas rinumërimit, AKR do të ketë tre deputetë po aq sa NISMA

Fatmir Matoshi, nga AKR-ja ka thënë sot se pret që pas rinumërimit të votave koalicioni NISMA-AKR-PDK ta kalojë pragun. Si mysafir në emisionin Frontal në T7, Matoshi tha se janë në pyetje 60 deri në 70 vota që ky koalicion ta kalojë këtë sfidë. I bindur se AKR bashkë me NISMEN do të jenë në Kuvend»»»

periskopi.com
Kosova Sot 18.10.2019. 18:58

Ja sa vota i duhen koalicionit Nisma-AKR për ta kaluar pragun

Fatmir Matoshi, nga AKR-ja ka thënë sot se pret që pas rinumërimit të votave koalicioni NISMA-AKR ta kalojë pragun. Matoshi tha se janë në pyetje 60 deri në 70 vota që ky koalicion ta kalojë këtë sfidë. I bindur se AKR bashkë me NISMEN do të jenë në Kuvend, Matoshi ka thënë se partia që ai i takon »»»

kosova-sot.info
EO - Ekonomia Online 18.10.2019. 18:40

Matoshi: Pas rinumërimit, AKR-ja do të ketë tre deputetë po aq sa Nisma

Fatmir Matoshi, nga AKR-ja ka thënë sot se pret që pas rinumërimit të votave koalicioni Nisma-AKR-PDK ta kalojë pragun. Si mysafir në emisionin Frontal në T7, Matoshi tha se janë në pyetje 60 deri në 70 vota që ky koalicion ta kalojë këtë sfidë. I bindur se AKR bashkë me Nismën do të jenë në Kuvend»»»

ekonomiaonline.com
Indeks 18.10.2019. 18:40

Matoshi: Pas rinumërimit, AKR do të ketë tre deputetë po aq sa NISMA

Fatmir Matoshi, nga AKR-ja ka thënë sot se pret që pas rinumërimit të votave koalicioni NISMA-AKR-PDK ta kalojë pragun. Si mysafir në emisionin Frontal në T7, Matoshi tha se janë në pyetje 60 deri në 70 vota që ky koalicion ta kalojë këtë sfidë. I bindur se AKR bashkë me NISMEN do të jenë në Kuvend»»»

indeksonline.net
Infokusi 18.10.2019. 18:38

Kaq deputet do t’i ketë AKR-ja sipas Fatmir Matoshit

Fatmir Matoshi, nga AKR-ja ka thënë sot se pret që pas rinumërimit të votave koalicioni NISMA-AKR-PDK ta kalojë pragun. Si mysafir në emisionin Frontal në T7, Matoshi tha se janë në pyetje 60 deri në 70 vota që ky koalicion ta kalojë këtë sfidë. I bindur se AKR bashkë me NISMEN do të jenë në Kuvend»»»

gazetainfokus.com
Almakos 18.10.2019. 18:36

Matoshi: Pas rinumërimit, AKR do të ketë tre deputetë po aq sa NISMA

Fatmir Matoshi, nga AKR-ja ka thënë sot se pret që pas rinumërimit të votave koalicioni NISMA-AKR-PDK ta kalojë pragun. Si mysafir në emisionin Frontal në T7, Matoshi tha se janë në pyetje 60 deri në 70 vota që ky koalicion ta kalojë këtë sfidë. I bindur se AKR bashkë me NISMEN do të jenë në Kuvend»»»

almakos.com
Bota Press 18.10.2019. 18:30

“Pas rinumërimit, AKR do të ketë tre deputetë po aq sa NISMA”

Fatmir Matoshi, nga AKR-ja ka thënë sot se pret që pas rinumërimit të votave koalicioni NISMA-AKR-PDK ta kalojë pragun. Si mysafir në emisionin Frontal në T7, Matoshi tha se janë në pyetje 60 deri në 70 vota që ky koalicion ta kalojë këtë sfidë. I bindur se AKR bashkë me NISMEN do të jenë në Kuvend»»»

Gazeta Blic 18.10.2019. 18:25

Matoshi: Pas rinumërimit, AKR do të ketë kaq deputetë në Kuvendin e Kosovës

Fatmir Matoshi, nga AKR-ja ka thënë sot se pret që pas rinumërimit të votave koalicioni NISMA-AKR-PDK ta kalojë pragun. Si mysafir në emisionin Frontal në T7, Matoshi tha se janë në pyetje 60 deri në 70 vota që ky koalicion ta kalojë këtë sfidë. I bindur se AKR bashkë me NISMEN do të jenë në Kuvend»»»

gazetablic.com
Express 18.10.2019. 18:24

Matoshi: Pas rinumërimit, AKR do të ketë tre deputetë po aq sa NISMATe fundit

Fatmir Matoshi, nga AKR-ja ka thënë sot se pret që pas rinumërimit të votave koalicioni NISMA-AKR-PDK ta kalojë pragun. Si mysafir në emisionin Frontal në T7, Matoshi tha se janë në pyetje 60 deri në 70 vota që ky koalicion ta kalojë këtë sfidë. I bindur se AKR bashkë me NISMEN do të jenë në Kuvend»»»

gazetaexpress.com
Arbresh 18.10.2019. 18:24

Matoshi: Pas rinumërimit, AKR do të ketë tre deputetë po aq sa NISMATë ngjashme

Fatmir Matoshi, nga AKR-ja ka thënë sot se pret që pas rinumërimit të votave koalicioni NISMA-AKR-PDK ta kalojë pragun. Si mysafir në emisionin Frontal në T7, Matoshi tha se janë në pyetje 60 deri në 70 vota që ky koalicion ta kalojë këtë sfidë. I bindur se AKR bashkë me NISMEN do të jenë në Kuvend»»»

Zeri 18.10.2019. 18:13

Matoshi: Pas rinumërimit, AKR do të ketë tre deputetë po aq sa NISMA

Fatmir Matoshi, nga AKR-ja ka thënë sot se pret që pas rinumërimit të votave koalicioni NISMA-AKR-PDK ta kalojë pragun. Si mysafir në emisionin Frontal në T7, Matoshi tha se janë në pyetje 60 deri në 70 vota që ky koalicion ta kalojë këtë sfidë. I bindur se AKR bashkë me NISMEN do të jenë në Kuvend»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.