tvklan.al
Çfarë po ndodh me tensionet Turqi-Greqi, helenët marrin masat: Takim me Pompeon
botasot.info
Nënshkruhen kontratat për bursa me 170 studentë përfitues të Skenderajt
koha.net
Komisioni për Siguri kërkon mobilizim lidhur me çështjen në Karaçevë
koha.net
“Para se të vritej, nëna ime hetoi lidhjet e Gjukanoviqit me korrupsionin në Maltë”
abcnews.al
Qyteti më i pastër në botë, ku duan të jetojnë të gjithë
koha.mk
Godet me kokë rivalin dhe përjashtohet (VIDEO)
abcnews.al
Konventa e Demokratëve në SHBA, Balla ftohet të marrë pjesë në Forumin e Liderëve Ndërkombëtar
Kukësi drejt transformimit/FSHZH hap tenderin 365 milion lekë. Detajet, çfarë do të ndryshojë
koha.net
Mijëra persona të ndaluar në natën e tretë të protestave në Bjellorusi
tesheshi.com
Edhe Dr. Fauci komenton vaksinën ruse: ja pse dyshoj te Sputnik V
syri.net
Në gjuhën e shifrave, Shqipëria që lëngon
koha.net
Shteti brazilian në bisedime me Rusinë për të prodhuar vaksinën ruse kundër COVID-19
Prag “lufte” me Turqinë, Greqia kërkon me urgjencë mbledhjen e BE
Pse Rusia e emërtoi vaksinën anti-COVID “Sputnik V”?
gazetainfokus.com
Elmi Reqica: Nuk duhet në asnjë formë të lejojnë konfrontim mes qytetarëve dhe ushtrisë serbe
Ramush Haradinaj sot merr “aminin” për koalicionin me PDK-nëTë ngjashme
Sveçla: Qytetarët po paralajmërojnë vetëmbrojtje në KaraçevëTë ngjashme
evropaelire.org
Kampionati i ri në futboll, me apo pa tifozë?
epokaere.com
Qeveria duhet t’i ketë 61 vota të partive shqiptare
abcnews.al
Panariti zbulon skenarin e frikshëm të Covid që na pret në dimër
hashtag.al
Bardh Spahia: Punonjësi i policisë vdiq nga Covidi, kolegëve s'u bëhet testi
gazetainfokus.com
Bajqinovci ngre alarmin| Ka ish-ushtarë të UÇK-së në Karaqevë që kanë thënë se do t’i dalin para ushtrisë serbe
abcnews.al
Efektivi humbi jetën, Spahia nxjerr mesazhin: Jemi mbi 20 policë të sëmurë, s’na është bërë testi
lapsi.al
Pas shpërthimit/Pse Libani nuk gjen kurrë paqe
Randësia për shqiptarët e zgjedhjeve të ardhme në Shtetet e Bashkueme
ata.gov.al
Rruga e Lumit të Vlorës një tjetër vepër që po bëhet realitet/ Asfaltohet segmenti Gjorm – Ura e Laskos
cna.al
Ylli Ndroqi dhe lidhjet me elementët terroristë ndërkombëtarë
indeksonline.net
MSh licencon edhe 10 laboratorë për kryerjen e testimeve serologjike për SARS Cov-2
telegraf.al
Covid-19/ Bizneset ulin qepenat, dyqanet dalin në shitje
telegraf.al
Atdheu në ankand dhe i plaçkitur, na ka mbetur vetëm Flamuri Kombëtar
Vjedhin 22 kompjuter në një lokal në KlinëTë ngjashme
ina-online.net
Porosia e Grubit: Bëhu lider e jo politikan! (Foto)
shqiptarja.com
Panariti: Në tetor do të ketë mbi 500 pacientë, dimri të na gjejë me 2 mijë shtretër spitalorë
Regjenca e … At’ Anton Harapit dhe “regjenca” e PD-së
abcnews.al
Abuzoi seksualisht me dy të mitura, arrestohet një person
ina-online.net
Ministrja e drejtësisë: Serbia nuk do të heq dorë nga ndjekja e ish-ushtarëve të UÇK-së
ina-online.net
Kurti u kërkon ambasadorëve të huaj t’i ndihmojnë Kosovës në luftën kundër COVID-19
cna.al
Vaksina ruse anti Covid gati/ Ish deputetja e PD: Duhet të jemi shume të interesuar ta blejmë
ata.gov.al
12 mijë vende të reja pune/ Aeroporti i Kukësit bum të madh zhvillimi gjithë zonës, potencial për turizmin malor
telegrafi.com
LSDM thotë se Zaevi do ta marrë mandatin, Mickoski “pro” zgjedhjeve të reja nëse shteren mundësitë për formimin e qeverisë
cna.al
Ben Blushi i vetmuari i madh i politikës/ Mjerani që kërkon shpëtim

Erdogan: Turqia do t’i mbajë leksion Haftarit nëse vazhdon me sulmet

Koha 14.01. 14:25

Erdogan: Turqia do t’i mbajë leksion Haftarit nëse vazhdon me sulmet

Ankara, 14 janar – Turqia nuk do të përmbahet t’i mbajë “leksion” komandantit të Armatës kombëtare libiane, Kalifa Haftar përderisa vazhdon me sulmet ndaj Qeverisë së pranuar ndërkombëtarisht në Tripoli të Fajez Saraxh, deklaroi sot presidenti turk Rexhep Taip Erdogan. Ai në fjalimin e tij theksoi »»»

koha.mk
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.