insajderi.com
Shtëpia e Bardhë organizon takimin ndërmjet kompanive amerikane dhe Huaweit
Procesi zgjedhor drejt fundit, nesër nis certifikimi i këshillave bashkiakë
Dominon futbollin moldav, njihuni me kundërshtarin e Partizanit
aktuale.mk
Në Agjencinë e Zbulimit ka persona që punojnë për qendrat e fuqishme të huaja
periskopi.com
Java speciale: Tërmeti politik që do ta ndryshojë skenën politike
periskopi.com
Fatmir Sejdiun e tradhtojnë fjalët: Zbulon se kush e ka fituar LDK-në
boldnews.al
Kreu i KLP/ Gent Ibrahimi “nuk guxon” të përmendë dosjet “339” dhe “184”
tetovasot.com
Zaev: Micotakis sigurisht e do vendin e tij dhe fqinjët para 6
Adriatik Llalla, dosja nr. 1 e SPAK
Tregu i shërbimeve postare ra me 4% për vitin e kaluar
rtsh.al
Në Tiranë, turistët që nuk tremben
kosova-sot.info
Vjen paralajmërimi: Kjo është stuhia e Speciales, ja dy të ‘fortit’ që do të ftohen...
rtsh.al
Moratoriumi për gjuetinë pritet të rishikohet
Haga çertifikon Ramush Haradinajn si Prijës të Shtetit Komb të shqiptarëve
periskopi.com
Zeka: As në Tailandë nuk diskriminohen punëtoret sikurse në Kosovë
Kraja e prezanton të burgosurin politik në Kosovë
epokaere.com
Pse ka skepticizëm te shqiptarët emërimi i Borrellit për shef të diplomacisë evropiane?
rtsh.al
Situata politike në Kosovë, Mustafa tërhiqet nga gara për kreun e LDK-së
rtsh.al
Kënd lojërash në Njësinë 9, Veliaj: Investimi i duhur për Tiranën e 50 viteve që vijnë
E presin në Hagë, Haradinaj shfaqet në Teqenë e Rahovecit
Ibrahimi: SPAK nis punën në shtator, ja si do të funksionojë
ina-online.net
Ja pse është egërsuar populli o Abaz Gjuka
boldnews.al
“Gjinjtë i kishin kërcyer përpara”/ Ilda Bejleri thumbon Nanon: E ka zënë gjumi… (FOTO)
rtsh.al
Zgjedhjet e përgjithshme në Ukrainë
insajderi.com
Festim Lato, agjenti i CIA-s që mori pjesë në luftën e Kosovës
Histori, traditë dhe natyrë e mahnitshme, turistët e huaj “mbipopullojnë” Krujën
cna.al
Deputeti, 1.8 milionë eurosh/ Si u pasurua ish këshilltari i Ramës?
kallxo.com
Haradinaj në Rahovec flet për vlerat e UÇK-së, nderon veprën e Shejh Myhedinit
periskopi.com
Agim Veliu porosi Albin Kurtit: Fol veç për partinë tënde
Gabimi që bashkëshortja 10 vite më e re nuk i fali Stresit, si u prish plani i dasmës private në Santorini
Prela flet për dosjet VIP: Për Agron Xhafajn dhe Tahirin vendosën prokurorët
gazetamapo.al
Vëzhgim/ Trauma e rrugëve, nga përplasjet, tek Spitali Ushtarak
Maqedoni e Veriut – Kryeprokurorja speciale, Katica Janeva, e dyshuar për korrupsion
rtsh.al
Policia kufitare shqiptare, pjesë e trajnimit të përbashkët me Malin e Zi dhe Kosovën
rtsh.al
Sekuestrimi i cisternave nga Irani, Hunt i kërkon Iranit të kthejë "Stena Impero"
gazeta-shqip.com
Disa grabitje në jug të vendit, “skifterat” bëjnë kërdinë
Policia kufitare shqiptare, pjesë e trajnimit të përbashkët me Malin e Zi dhe Kosovën në Plavë-Guci
gazetablic.com
Plani i Hashim Thaçit: Të zvarrisë sa më shumë zgjedhjet, dhe i papenguar të vazhdojë bisedimet - GazetaBlic
Bold News 26.06. 13:22

Padia e Ramës ndaj gazetarit të Bild/ Rama zhgënjeu Qendrën Europiane për Liri të Shtypit…

Kryeministri Edi Rama njoftoi të martën përmes rrjeteve sociale se autorizoi sot një avokat gjerman për nisjen e procesit gjyqësor mbi publikimet e BILD. “Gjykatat gjermane le ta vendosin kush ka të drejtë e kush ka faj në këtë mes. E bëj sepse shqiptarët meritojnë ta dinë të vërtetën nga drejtësia»»»

boldnews.al
Standard 26.06. 10:00

VOA: Rama njoftoi padi ndaj gazetarit të Bild. Reagon Qendra Europiane. Na mashtroi!

Nga “Zëri Amerikës” Kryeministri Edi Rama njoftoi të martën përmes rrjeteve sociale se autorizoi një avokat gjerman për nisjen e procesit gjyqësor mbi publikimet e BILD. “Gjykatat gjermane le ta vendosin kush ka të drejtë e kush ka faj në këtë mes. E bëj sepse shqiptarët meritojnë ta dinë të vërtet»»»

Syri 26.06. 09:56

Rama njoftoi padi ndaj gazetarit të Bild, reagon Qendra Europiane: Na mashtroi! Komentet

Kryeministri Edi Rama njoftoi të martën përmes rrjeteve sociale se autorizoi një avokat gjerman për nisjen e procesit gjyqësor mbi publikimet e BILD. “Gjykatat gjermane le ta vendosin kush ka të drejtë e kush ka faj në këtë mes. E bëj sepse shqiptarët meritojnë ta dinë të vërtetën nga drejtësia e a»»»

syri.net
Gazeta 55 26.06. 09:48

Zëri i Amerikës: Rama paditi gazetarin e BILD, Qendra Evropiane për Liri të Shtypit: Të shqetësuar për Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama njoftoi të martën përmes rrjeteve sociale se autorizoi një avokat gjerman për nisjen e procesit gjyqësor mbi publikimet e BILD. “Gjykatat gjermane le ta vendosin kush ka të drejtë e kush ka faj në këtë mes. E bëj sepse shqiptarët meritojnë ta dinë të vërtetën nga drejtësia e a»»»

Gazeta Dita 26.06. 09:04

Rama padi Tiede-s, reagon Qendra Europiane: Boll me “kazanë”

Kryeministri Edi Rama njoftoi të martën përmes rrjeteve sociale se autorizoi sot një avokat gjerman për nisjen e procesit gjyqësor mbi publikimet e BILD. “Gjykatat gjermane le ta vendosin kush ka të drejtë e kush ka faj në këtë mes. E bëj sepse shqiptarët meritojnë ta dinë të vërtetën nga drejtësia»»»

Koha Jone 26.06. 08:32

VOA: Rama njoftoi padi ndaj gazetarit të Bild. Reagon Qendra Europiane. Na mashtroi!

Nga “Zëri Amerikës” Kryeministri Edi Rama njoftoi të martën përmes rrjeteve sociale se autorizoi një avokat gjerman për nisjen e procesit gjyqësor mbi publikimet e BILD. “Gjykatat gjermane le ta vendosin kush ka të drejtë e kush ka faj në këtë mes. E bëj sepse shqiptarët meritojnë ta dinë të vërtet»»»

kohajone.com
RTV Oranews 26.06. 07:45

Qendra Europiane për Pieter Tiede: Rama na premtoi se nuk do të përdorë paditë penale kundër gazetarëve

Kryeministri Edi Rama njoftoi të martën përmes rrjeteve sociale se autorizoi sot një avokat gjerman për nisjen e procesit gjyqësor mbi publikimet e BILD. “Gjykatat gjermane le ta vendosin kush ka të drejtë e kush ka faj në këtë mes. E bëj sepse shqiptarët meritojnë ta dinë të vërtetën nga drejtësia»»»

Balkanweb 26.06. 07:25

Padi ndaj Tiede?Qendra Europiane godet Ramën:Mjaft thirre “kazan”

Kryeministri Edi Rama njoftoi të martën përmes rrjeteve sociale se autorizoi sot një avokat gjerman për nisjen e procesit gjyqësor mbi publikimet e BILD. “Gjykatat gjermane le ta vendosin kush ka të drejtë e kush ka faj në këtë mes. E bëj sepse shqiptarët meritojnë ta dinë të vërtetën nga drejtësia»»»

balkanweb.com
VOA - Zeri i Amerikanes 25.06. 23:57

Rama njoftoi padi ndaj gazetarit të Bild. Reagon Qendra Europiane

Kryeministri Edi Rama njoftoi të martën përmes rrjeteve sociale se autorizoi sot një avokat gjerman për nisjen e procesit gjyqësor mbi publikimet e BILD. “Gjykatat gjermane le ta vendosin kush ka të drejtë e kush ka faj në këtë mes. E bëj sepse shqiptarët meritojnë ta dinë të vërtetën nga drejtësia»»»

zeriamerikes.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano