'Mos kurseni askënd për shitblerjen e votës', Çuçi 'urdhra' krerëve të policisë: Duhet të përgatitemi! Nuk dihet çfarë reagimesh do ketë pas leximit të votave

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Shqiptarja Albania 19.04. 19:40

'Mos kurseni askënd për shitblerjen e votës', Çuçi 'urdhra' krerëve të policisë: Duhet të përgatitemi! Nuk dihet çfarë reagimesh do ketë pas leximit të votave

Kur na ndajnë vetëm pak ditë nga zgjedhjet e 25 prillit, ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka zhvilluar një mbledhje me drejtuesit qendrorë dhe vendorë të Policisë së Shtetit në një takim virtual për të diskutuar mbi mbarëvajtjen e procesit zgjedhor. Çuçi nënvizoi se duhet të përgatitmi për mbas dit»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.