cna.al
Luçiano Boçi duhet të pyesë Edi Palokën, ndoshta edhe Sali Berishën përpara se të sulmojë biznesmenin Gjergj Luca
syri.net
Një gisht, një votë - Nga Artan Hoxha
ina-online.net
Marrëveshja me Serbinë nuk do të përfshijë ndarjen e Kosovës
boldnews.al
Skandal/ Oligarkët e Ramës, Salillari dhe Luca po shkatërrojnë lumenjtë Mat dhe Shkumbin (Video)
ina-online.net
Kryeministri shqiptar në Maqedoni/ Bujar Osmani i kundërpërgjigjet ashpër Zoran Zaevit
alpenews.al
MARRËVESHJA E REFORMËS ELEKTORALE/ Si dështoi “revolucioni” që do të rrëzonte Edi Ramën!
ata.gov.al
Kurti për Hotin: Thaçi do një kryeministër të dobët
portalb.mk
Kosovë, hiqet kufizimi i lëvizjes dhe obligimi për vetë-izolim pas hyrjes në vend
balkanweb.com
Tsipras: Nuk kam frikë nga zgjedhjet e parakohshme, por në mes të pandemisë do ishin oportunizëm
lajmi.net
Bytyçi i PDK-së: Ngadalë, po ju bien maskat VV-së, LDK-së e AAK-së
Pas heqjes së reciprocitetit, zhbllokohen fondet amerikane të MCC-së
kallxo.com
Ironizimi i Mikullovci: Sot në mesditë (e jo në mesnatë) më vizituan Kurti e Konjufca
exit.al
“Nëse Skavica…” — A ka hequr dorë Rama nga interesat private në favor të interesit kombëtar?
kryeministri-ks.net
Kryeministri Hoti mirëpret zhbllokimin e fondeve për Kosovën nga MCC
americaneye.al
Ç’lloj e dashure je, bazuar në shenjën e horoskopit
klankosova.tv
Çfarë bën Albin Kurti kur nuk është kryeministër? (VIDEO)
ata.gov.al
Gjirokastër, Aliaj për ATSH-në: 1067 pensione të shpërndara në një ditë pranë banesave të të moshuarve
ata.gov.al
IZRAEL – Gantz jep dorëheqjen nga posti i kryetarit të parlamentit
ata.gov.al
Kosovë/ Mbërrijnë edhe 7 mijë teste për identifikimin e virusit COVID-19
sot.com.al
Kosova shfuqizon reciprocitetin me Serbinë, SHBA-ja përmes Sfidës së Mijëvjeçarit rifillon programet e ndihmës
klankosova.tv
Qeveria heq të gjitha barrierat karshi Serbisë (VIDEO)
kallxo.com
Hoti e mirëpret zhbllokimin e fondeve të MCC-së për Kosovën
AFTËSIA/ Kur e keqja vjen për mirë: Katari, kapërceu bllokadën në Gji, më i suksesshmi nën pandemi, po si?
EBU thirrje institucioneve - kthejani buxhetin RTK-së
shqiptarja.com
Reforma Zgjedhore/ Maliqi:Opozita parlamentare e përçarë, një mandat i dytë për Trump do të ndikojë drejtpërdrejt
newsbomb.al
Reforma Zgjedhore, PD mbledh Kryesinë nesër në orën 11:00
koha.net
SHBA-ja nis ndihmën për Kosovën pas heqjes së reciprocitetit
alpenews.al
MBLEDHJA E KËSHILLIT POLITIK/ Cilat janë 5 çështjet ende për t'u diskutuar
hashtag.al
Basha pas takimit me qytetarët në Tiranë: Kriza ekonomike po thellohet gjithnjë e më shumë, 60 biznese mbyllen çdo ditë
ina-online.net
Ja si mund të vini nga Austria në vendlindje
newsbomb.al
Nënkryetari i PD së Durrësit publikon pamjet me dron: Dhjetëra ton plehra hidhen në Manëz, po shkatërrohet zona turistike me vila e resorte (VIDEO)
newsbomb.al
Përfundon mbledhja e Këshillit Politik, opozita nuk prononcohet, Gjiknuri: Javën tjetër mbyllet paketa ligjore
balkanweb.com
Rubrika gazmore/ Prapaskenat e “Zgjedhores”, ecejaket e palëve drejt marrëveshjes (VIDEO)
syri.net
‘M’u prish shtëpia nga tërmeti, por e rregullova’/ Roza Anagnosti: Teatri u la në mjerim….
shekulli.com.al
DEKLARATA/ ‘Zgjidhja’: Heqja e reciprocitetit, kapitullim dhe fajësim i Kosovës
ina-online.net
Kurti pas heqjes së reciprocitetit: Qeveria Hoti e paligjshme dhe në shërbim të Serbisë
aktuale.mk
Bënë testin e koronavirusit, dalin përgjigjet për futbollistët e Tiranës
ata.gov.al
Pasojat e tërmetit, PD dorëzon kallëzimin penal në SPAK
syri.net
72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali
gazeta-shqip.com
Menaxhimi i krizës së COVID-19 nga Shqipëria as nuk krahasohet me reagimin katastrofik të Johnson, thjesht pyesni berberin tim!
newsbomb.al
Marrëveshja e djeshme për reformën zgjedhore, reagon Nard Ndoka: Sinjal pozitiv, por nuk jam fort i kënaqur me...
shqiptarja.com
'Për Fëmijërinë e Vjedhur', marshimi kundër përdhunimit vijon edhe në Elbasan'Për fëmijërinë e humbur', pas Tiranës sot protesta në Korçë, Sarandë
ata.gov.al
Naftëtarët e Ballshit, “pagë lufte” në masën 40 mijë lekë, Ahmetaj: Vendimi bëhet aktiv nesër
ina-online.net
Ja si do ti merrni kartelat pagesore
Heqja e reciprocitetit, hyn në Kosovë kamioni i parë me targa të Serbisë
boldnews.al
Shqipëria përballë Edi Ramës

Rinumërohen 83 nga 530 vendvotime

Kallxo 18.10.2019. 17:39

Rinumërohen 83 nga 530 vendvotime

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve po vazhdon rinumërimin e votave në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi ka treguar për KALLXO.com për numrin e vendvotimeve të cilat janë numëruar deri në orën 16:00 të ditës së sotme. “Sipas të dhënave të orës 16:00 të ditës së sotme »»»

kallxo.com
Gazeta NewBorn 22.10.2019. 20:08

QNR-ja jep lajmin e fundit

Procesi i rinumërimit të votave po shkon drejt fundit. Sipas Komisionit Qendror Zgjedhor, tash kanë mbetur vetëm edhe 100 vendvotime pa u rinumëruar. Pas përfundimit të rinumërimit, pritet të fillojë procesi i numërimit të votave me kusht dhe atyre të personave me nevoja të veçanta, raporton Expres»»»

Kosova Sot 22.10.2019. 16:24

Ja kur pritet të kryhet rinumërimi i 530 vendvotimeve

Procesi i rinumërimit të votave po shkon drejt fundit. Sipas Komisionit Qendror Zgjedhor, tash kanë mbetur vetëm edhe 100 vendvotime pa u rinumëruar. Pas përfundimit të rinumërimit, pritet të fillojë procesi i numërimit të votave me kusht dhe atyre të personave me nevoja të veçanta. Zëdhënësi i Kom»»»

kosova-sot.info
Express 22.10.2019. 16:25

Nesër kryhet rinumërimi i 530 vendvotimeve – pastaj numërohen votat me kusht dhe të personave me nevoja të veçantaTe fundit

Procesi i rinumërimit të votave po shkon drejt fundit. Sipas Komisionit Qendror Zgjedhor, tash kanë mbetur vetëm edhe 100 vendvotime pa u rinumëruar. Pas përfundimit të rinumërimit, pritet të fillojë procesi i numërimit të votave me kusht dhe atyre të personave me nevoja të veçanta, raporton Expres»»»

gazetaexpress.com
Kosova 22.10.2019. 16:38

Nesër kryhet rinumërimi i 530 vendvotimeve – pastaj numërohen votat me kusht dhe të personave me nevoja të veçanta

Procesi i rinumërimit të votave po shkon drejt fundit. Sipas Komisionit Qendror Zgjedhor, tash kanë mbetur vetëm edhe 100 vendvotime pa u rinumëruar. Pas përfundimit të rinumërimit, pritet të fillojë procesi i numërimit të votave me kusht dhe atyre të personave me nevoja të veçanta. Zëdhënësi i Kom»»»

kosova.info
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.