A është Agim Bahtiri – Akademik? – Kurti me përgjigje të papritur - BotaPress

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Bota Press Kosovo 18.10. 15:45

A është Agim Bahtiri – Akademik? – Kurti me përgjigje të papritur - BotaPress

Kryeministri dhe kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, thotë se nuk e ka parë deklaratën e kryeparlamentarit e bashkëpartiakut të tij, Glauk Konjufca, i cili e quajti akademik Agim Bahtirin, Duke folur për rezultatin e zgjedhjeve lokale në një konferencë për media, i pyetur për deklaratën »»»

botapress.info
Gazeta Blic Kosovo 18.10. 15:40

A është Agim Bahtiri – Akademik? – Kurti me përgjigje të papritur

Kryeministri dhe kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, thotë se nuk e ka parë deklaratën e kryeparlamentarit e bashkëpartiakut të tij, Glauk Konjufca, i cili e quajti akademik Agim Bahtirin, Duke folur për rezultatin e zgjedhjeve lokale në një konferencë për media, i pyetur për deklaratën »»»

gazetablic.com
RTV 21 Kosovo 18.10. 15:12

Kurti: Mbase nuk e kemi ndihmuar mjaftueshëm Agim Bahtirin -

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, beson se kandidati Arben Vitia do të fitojë garën për Prishtinën. “Unë jo vetëm shpresoj, por besoj që ai do të jetë kryetar i kryeqytetit dhe më 15 nëntor do ta marrë detyrën aty ku duhet dhe kanë thënë edhe qytetarët e kryeqytetit, pra si kryebashkia»»»

Kosova Sot Kosovo 18.10. 15:07

Përgjigjja e Kurtit kur pyetet për deklaratën e Konjufcës se Bahtiri është akademik

Kryeministri dhe kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, thotë se nuk e ka parë deklaratën e kryeparlamentarit e bashkëpartiakut të tij, Glauk Konjufca, i cili e quajti akademik Agim Bahtirin, Duke folur për rezultatin e zgjedhjeve lokale në një konferencë për media, i pyetur për deklaratën »»»

kosova-sot.info
Infokusi Kosovo 18.10. 15:00

Kjo është përgjigjja e Kurtit kur pyetet për deklaratën e Konjufcës se Bahtiri është akademik

Kryeministri dhe kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, thotë se nuk e ka parë deklaratën e kryeparlamentarit e bashkëpartiakut të tij, Glauk Konjufca, i cili e quajti akademik Agim Bahtirin, Duke folur për rezultatin e zgjedhjeve lokale në një konferencë për media, i pyetur për deklaratën »»»

gazetainfokus.com
Lajmi Albania 18.10. 14:56

“Agim Bahtiri është akademik”, kjo është përgjigja e Kurtit për deklaratën e Konjufcës

Kryeministri dhe kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, thotë se nuk e ka parë deklaratën e kryeparlamentarit e bashkëpartiakut të tij, Glauk Konjufca, i cili e quajti akademik Agim Bahtirin, Duke folur për rezultatin e zgjedhjeve lokale në një konferencë për media, i pyetur për deklaratën »»»

lajmi.net
EO - Ekonomia Online Kosovo 18.10. 14:54

Kurti i kënaqur me balotazhe: Vitia e qeveris Prishtinën, Bahtirin s’e përkrahëm mjaftueshëm

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti tha se Kosova ka mbajtur zgjedhjet lokale të cilat të lira, demokratike dhe fer, raporton Ekonomia Online. Një ditë pas mbajtjes së zgjedhjeve lokale, Kurti shtoi se është i kënaqur rezultatin e arritur. “I kënaqur që të shoh kaq shumë kandidatë tonë në »»»

ekonomiaonline.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.