cna.al
Deklarata e fortë e Mero Bazes: Ylli Ndroqi trafikant droge i keqpërdorur nga politika
balkanweb.com
Manjani: Me cilin është beteja opozitare, ne Ramën apo Blushin?! Anjë ministër i qeverisë nuk ka marrë…
shqiptarja.com
Ylli Ndroqi është më pak fajtor se secili prej shokëve të tij politikanë, në këtë histori
kohajone.com
Fotoja e fundit me miqtë në Drimadhes/ Kush është 25 vjeçari që humbi jetën sot në aksident
koha.net
Kastrati optimist se Gjilani do të ngadhënjejë në San Marino
rtsh.al
COVID-19/ MSH: Gjatë 24 orëve të fundit 6 viktima dhe 136 raste të reja
newsbomb.al
“Nuk ka fjalë për të përshkruar dhimbjen”, Bushati me fjalë prekëse për humbjen e të atit: U shua drita udhëheqëse
rtsh.al
Covid 19, si sfidë dhe vështirësi për njerzimin, por bota ka shpresë, kjo është mundësia që të reflektojë
rtsh.al
Lajme
kohajone.com
Turizmi në pikiatë, ekspertja: Biznesi ka nevojë të mos paguajë, qeveria duhet të ngrijë për 1 vit detyrimet
shqiptarja.com
Ndahet nga jeta babai i Ditmir Bushatit, vuante nga një sëmundje e rëndë
boldnews.al
Shpërthimi në Bejrut/ SHBA dërgon ndihma në Liban
top-channel.tv
Privatizimi i ARMO-s në Gjykatë/ Prokuroria kërkon pushim të hetimeve: Faktet nuk parashikohen si vepër penale
cna.al
“Vdekja” e qytetit/ Puna nga shtëpia po e nxjerr “jashtë mode” jetesën urbane
rtv21.tv
Arben Llalla: LSDM, BDI, BESA dhe PDSH, punë e kryer
alpenews.al
URON PËR DITËLINDJE VIOLINISTIN SHKËLZEN DOLI/ Rama: Me violinë në krah çau detin dhe përçoi tingujt shqiptarë
koha.net
Kryeministri Hoti kritikohet nga opozita pas hyrjes së xhandarmërisë serbe në Karaqevë
ata.gov.al
Rritja e kapaciteteve të Forcave të Armatosura/ Turqia, 16 milionë dollarë grant Shqipërisë
abcnews.al
E FUNDIT/ Aksident me pasojë vdekjen në Vlorë, humb jetën 25-vjeçari
top-channel.tv
​Izetbegovic: Nëse Serbia e njeh Kosovën, do të hapet oreksi për Bosnjën
shqiptarja.com
Çifti i kthyer nga Gjermania pozitiv me Covid-19Sot 6 viktima, 136 raste të reja me COVID-19! 9 të infektuar nga dasmat në Patos e Roskovec, 4 nga cer
abcnews.al
Udhëtim në “Ishull Lezhë”, në çdo shtëpi ka një peshkatar dhe një kuzhiniere
newsbomb.al
'Bujqësia në ditët e saj më të vështira', Teliti i PD: Fermerët shqiptarë të braktisur dhe të harruar nga qeveria, zero mbështetje në kohë pandemie
ina-online.net
Xhandarmëria serbe në Kosovë, ​Jashari: E papranueshme që nuk kemi veprim institucional
gazetablic.com
Pasi deputetja Deliu bërii thirrje që të bëhet zgjidhja për nisjen e vitit shkollor, qeveria fillon të merr masa
gazetablic.com
Patrullimet ndër vite në mes të KFOR-it dhe forcave serbe
ina-online.net
Zemaj premton përkrahje në menaxhimin e pandemisë në komunat e Luginës së Preshevës
ina-online.net
Meta kujton eksodin e ’91: Koha që shqiptarët të marrin në zotërim vendin dhe fatet e tyre
shqiptarja.com
Nagasaki shënon 75-vjetorin e sulmit me bombë atomike
abcnews.al
Në perlën e jugut, Butrint! Parku Kombëtar nuk braktiset nga turistët në kohë pandemie
insajderi.com
Mustafa për përfshirjen e PDK’së në koalicion: S'duhet të jemi përjashtues, rrethanat kanë ndryshuar
shqiptarja.com
Shpërthimi në Bejrut, Ministrja e Informacionit jep dorëheqjen: Ndjesë për dështimin tonë
periskopi.com
Nis konferenca e donatorëve në mbështetje të Libanit pas shpërthimit në Bejrut - Periskopi

Zemaj tregon dokumentet ku Rakiq i kërkoi vendosjen e karantinës në veri të Kosovës

Kosova 08.07. 22:58

Zemaj tregon dokumentet ku Rakiq i kërkoi vendosjen e karantinës në veri të Kosovës

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se vendimi për kufizim të lëvizjes në veri të Kosovës është marrë në bazë të ligjeve në Kosovë. Katër komunat në veri u futën në karantinë prej orës 21 deri në orën 5 të mëngjesit. Në këto orare kufizohet liria e lëvizjes n»»»

kosova.info
Kosova Sot 08.07. 22:43

Zemaj tregon dokumentet ku Rakiq i kërkoi vendosjen e karantinës në veri të Kosovës

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se vendimi për kufizim të lëvizjes në veri të Kosovës është marrë në bazë të ligjeve në Kosovë. Katër komunat në veri u futën në karantinë prej orës 21 deri në orën 5 të mëngjesit. Në këto orare kufzohet liria e lëvizjes në»»»

kosova-sot.info
Express 08.07. 22:41

Zemaj tregon dokumentet ku Rakiq i kërkoi vendosjen e karantinës në veri të Kosovës

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se vendimi për kufizim të lëvizjes në veri të Kosovës është marrë në bazë të ligjeve në Kosovë. Katër komunat në veri u futën në karantinë prej orës 21 deri në orën 5 të mëngjesit. Në këto orare kufzohet liria e lëvizjes në»»»

gazetaexpress.com
Arbresh 08.07. 22:41

Zemaj tregon dokumentet ku Rakiq i kërkoi vendosjen e karantinës në veri të KosovësTë ngjashme

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se vendimi për kufizim të lëvizjes në veri të Kosovës është marrë në bazë të ligjeve në Kosovë. Katër komunat në veri u futën në karantinë prej orës 21 deri në orën 5 të mëngjesit. Në këto orare kufzohet liria e lëvizjes në»»»

RTK 08.07. 22:38

Zemaj tregon dokumentet ku Rakiq i kërkoi vendosjen e karantinës

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë në T7 se vendimi për kufizim të lëvizjes në veri të Kosovës është marrë në bazë të ligjeve në Kosovë. Katër komunat në veri u futën në karantinë prej orës 21 deri në orën 5 të mëngjesit. Në këto orare kufizohet liria e lëvizjes në këto komuna, ashtu s»»»

Infokusi 08.07. 22:22

Zemaj tregon dokumentet ku Rakiq i kërkoi vendosjen e karantinës në veri të Kosovës

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se vendimi për kufizim të lëvizjes në veri të Kosovës është marrë në bazë të ligjeve në Kosovë. Katër komunat në veri u futën në karantinë prej orës 21 deri në orën 5 të mëngjesit. Në këto orare kufzohet liria e lëvizjes në»»»

gazetainfokus.com
Kallxo 07.07. 23:18

Zëvendëskryeministri Tahiri nuk flet për masat e karantinës në veri të Kosovës

Zëvendëskryeministri i Kosovës nga radhët e Listës Serbe, njëherësh ministri i Pushtetit Lokal, Goran Rakiq përmes një konference për media sonte shpalli karantinën në komunat e veriut të Kosovës. Por lidhur me këtë temë nuk ka pranuar të flasë zëvendëskryeministri i Kosovës, Besnik Tahiri, i cili »»»

kallxo.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.