Meta: Në Kukës u ul avioni nga Rinasi në Kukës, jo nga Londra, aeroporti është bërë kur isha unë kryeministër

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Oranews Albania 19.04. 19:28

Meta: Në Kukës u ul avioni nga Rinasi në Kukës, jo nga Londra, aeroporti është bërë kur isha unë kryeministër

Kreu i shteti, ilir Meta përmes një daljeje për shtyp ditën e sotme tha se i fton qytetarët që të ndjekin Facebook-un e tij për zhvillimet e politikës dhe të vendit. Sipas Metës, dje në Kukës u ul avioni i parë nga Rinasi në Kukës, jo nga Londra, dhe shtoi se Aeroporti është bërë kur vetë ai ishte »»»

oranews.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.