hashtag.al
Gjyqtarja Margjeka përplaset përsëri me policët: Mos më prekni, gjyqtarët të frikësuar
shqiptarja.com
Përlotet ikona bardheblu, Sulejman Mema emocionohet kur kujton lavdinë e skuadrës ‘ Tirona’
javanews.al
Prag fushatës Basha harron sulmet për "oligarkët", LSI i kërcënon me burg nëse vjen në pushtet -
abcnews.al
BE nis procedurat ligjore kundër Britanisë së Madhe, për një Brexit pa marrëveshje!
Erdogan: Pandemia COVID-19 është një reflektim i prishjes së ekosistemit
Mbi librin “Shqiptarët dhe pluralizmi në Mal të Zi (1990-2015)
abcnews.al
Damian Gjiknuri: Kërkesat e opozitës “sebep” për të mos gjetur kompromis! Nuk imponohemi
kohajone.com
Bylykbashi: PS refuzon t’i drejtohet ODIHR. Po shkatërron konsensusin
sot.com.al
“Le të varroset familja ime...”/ Plas tensioni para gjykatës, pas vendimit, reagon avokati i Mimoza Markgjekës: Ky është një rast i paprecedent, po bu
lajmpress.org
Intervistë me ambasadoren gjermane, Anke Holstajn: Jam e sigurt se Bullgaria do ta mbështesë afrimin e Maqedonisë së Veriu me BE-në
top-channel.tv
Rama ironizon programin e opozitës: Tramvaja e Lulit me shalqi që nuk piqen…
Rrjedhja e dokumenteve nga Gjykata Speciale një goditje ndaj drejtësisë
Këshilltarët “mizerabël” që po marrin më qafë Lulzim Bashën për të dytën herë
syri.net
KE paraqet raportin e parë për shtetit ligjor në vendet e BE
telegrafi.com
DFC pas nënshkrimit të marrëveshjes ekonomike në Kosovë: Angazhim për të rritur investimet e sektorit privat
abcnews.al
Margjeka mbetet në arrest shtëpie, përplaset me policinë para gjykatës: Më arrestuan për Durrësin
tetovasot.com
BDI përshëndet paketën e 4 prej 470 milion € në ndihmë qytetarëve dhe ekonomisë
evropaelire.org
‘Ndarja’ e komunitetit mysliman në Kosovë
abcnews.al
Biden bëri te vetmen gjë që duhej të bënte për të fituar debatin
gazeta-shqip.com
Gjyqtarja Margjeka përplaset me policinë: Mos më prek, ky shtet nuk bëhet më
kosova-sot.info
Partia e Veselit mes dy zjarresh, me LDK-në apo me LVV-në?
Mblidhet sot samiti i BE-së, diskutohen tensionet në Mesdhe dhe situata në Bjellorusi
aa.com.tr
Në Kaliforni mendohet të paguhen dëmshpërblime për skllavërinë
koha.net
Tirana përballë Young Boysit kërkon suksesin historik
24-ore.com
Kush po lufton në Nagorno Karabak dhe pse është i rëndësishëm ky rajon?
abcnews.al
Bylykbashi: PS refuzon t’i drejtohemi ODIHR, po bllokohet konsesusi për “Zgjedhoren”
shqiptarja.com
Nis votimi i kandidatëve të PD në Lezhë, kjo është lista me 31 emra
abcnews.al
MPJ i ndaloi vizitën ministrit të Serbisë në Kosovë, reagon Vuçiç
kallxo.com
Kryeministrja e Finlandës përfaqëson Suedinë në Samitin e BE-së
epokaere.com
Lëvizja Studentore e ’97-s i dha shpirt UÇK-së
Nikolla Kavaja: Historia e terroristit serb të frikshëm nga "Vëllazëria Kavaja", me mbiemër shqiptar
abcnews.al
Efektivi i policisë në Shkodër rëndë me Covid-19, niset drejt Turqisë për kurim
abcnews.al
Basha nga Durrësi: Të zbatohet menjëherë plani me 5 pika
cna.al
Skandali në DPSHTRR/ Si gënjyen drejtuesit
rd.al
Mima: “Paketa Basha” nuk është për karshillik, 70 % e bizneseve raportojnë humbje
shqiptarja.com
5 ditë luftë mes arme, palët nuk tërhiqen mbrapsht
abcnews.al
Manastirliu në shtëpinë e të moshuarve: S’ka më bukur se të nisësh ditën me gjyshet dhe gjyshërit
gazetamapo.al
Muri i pakalueshëm i Bundestagut për Ramën
ina-online.net
Zekiri thumbon Hasanin: Është herët për kafe në Prishtinë
abcnews.al
Joe Biden tha “Inshallah” në përballjen me Trump, plas debati në SHBA

Ky është programi i sotëm në `Mirëmëngjesi Kosovë`

RTK 13.08. 07:30

Ky është programi i sotëm në `Mirëmëngjesi Kosovë`

Sot në emisionin e mëngjesit "Mirëmëngjesi Kosovë", në Radio Televizionin e Kosovës (RTK), do të diskutohet për tema të ndryshme, për të cilat do flasin mysafirët e ftuar. Mysafire e parë është Sania Vucetaj - specialiste e vetullave “Sania’s Brow Bar”. SË SHPEJTI NIS MËSIMI PLOTËSUES NË KANTONIN E»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining