Pse Ilir Meta nuk përmend pronarët e inceneratorëve

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
CNA Albania 16.04. 16:58

Pse Ilir Meta nuk përmend pronarët e inceneratorëve

Mbrëmjen e djeshme presidenti Ilir Meta ka qenë në studion e “Opinion” të Blendi Fevziut ku dhe ka bërë një denoncim të fortë. Por, ajo që ka rënë në sy ishte se gjithçka për inceneratorët e linte në ngarkesë politike tek Lefter Koka dhe tek njerëzit e strukturave të tij në Durrës. Ilir Meta sërish»»»

cna.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining