kosova.info
Këshilltari i Hotit kishte kundërshtuar mbylljen e Xhamive nga qeveria Kurti
kallxo.com
Presidenti Thaçi ka udhëtuar për në Hagë
shqiptarja.com
Pas shiut, pushuesit në Pogradec përballen edhe me trafikun e rënduar (VIDEO)Pushuesit kthehen nga plazhi në të njëjtën orë/ Trafik i rënduar në disa
Rruga pa kthim e Hashim Thaçit në Hag
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Lulzim Basha, ose versioni modern i “ëndrrës për një karrike”!
Zejdi: Ahmeti pas 15 korrikut do të jetë pjesë e kaluarës!
gazetaexpress.com
Pamjet nga aksidenti i rëndë në Elbasan! Policia jep detajet
shqiptarja.com
Përse Ilir Meta po e lë vetëm Bashën në debatin për listat?
ina-online.net
Mickoski: Një mijë zgjidhje për Maqedoninë, VMRO-DPMNE e mbyll fushatën tradicionalisht nga Shtipi
abcnews.al
VIDEO/ Trafik i rënduar në disa akse rrugore, dyndje dhe fluks makinash për disa orë
top-channel.tv
Jeta mes 60 qenve e maceve/ Renato, gjithë kohën e tij e kalon duke u kujdesur për kafshët
Taravari: Jemi vetë disa ditë para fitores së madhe të shqiptarëve të Maqedonisë
kohajone.com
Gjiknuri i dashuruar paradite pas Porto Palermos dhe në darkë me Ksamilin (video)
shqiptarja.com
Propozimi për të kthyer Kishën në Xhami, Imzot Frendo: Vendimi nuk i shërben ruajtjes së parimeve të së drejtës ndërkombëtare
Video-takimi i sotëm me Hotin, “Washington Post”: Vuçiq nuk e do dialogun nëse i kërkohet kjo gjëTë ngjashme
telegraf.al
VIDEO/ “Rruga Egnatia është greke, “apokalipsi” më elegant se qameti… 0.075 baraz me 7.5, perlat e Belinda Ballukut sot në Kuvend, pse e humbi toruan
Lista të hapura apo të mbyllura, koalicione para apo pas zgjedhore, cili model është i duhuri?
zeriamerikes.com
Ziadin Sela: Shqiptarët kanë nevojë për ndryshim
vizionplus.tv
“Kosovës po i bëhet padrejtësi”/ Xhaferi vlerëson rolin e Tiranës në zhvillimet rajonale
alpenews.al
PUSHUESIT KTHEHEN NGA PLAZHI/ Trafik i rënduar në disa akse. "Mesazhe" optimiste për turizmin pas COVID-it
tvklan.al
Publikohen përgjimet e tjera për Zaev
cna.al
Fluturimet nga Rinasi/ Konfirmohen 32 destinacionet për nesër, kush lejohet të udhëtojë
hashtag.al
Personazhet e njohur që u prekën nga Covid-19, si paraqitet gjendja e tyre
ina-online.net
“Mundemi” kërkon votë për barazi e ekonomi, Zaev e Kasami premtojnë rritje të pagave dhe reformim të Gjyqësorit
Hapja e listave pa hapjen e garës brenda partive nuk ka vlerë
lajmi.net
Çfarë nga dhe pas Samitit të Parisit?
javanews.al
"900 milionë Dollarë për rindërtimin në 2 vjet", Ahmetaj zbulon financimet e bëra deri më tani -
shqiptarja.com
Mungojnë investimet në plazhin e Vilbashtovës, pushuesit: Ka ndotje dhe rruga është copë-copë!
top-channel.tv
Bushtrica mirëpret “Festën e Bjeshkëve”/ Blendi Klosi: Njihuni me këtë mrekulli të Bjeshkëve Shqiptare
ata.gov.al
COVID-19 – Gjermania më pesimiste se Trump mbi një vaksinë kundër COVID-19
shqiptarja.com
'Festa e Bjeshkëve' në Kukës mbledh banorët e zonës
Çështja “Hagia Sophia”, edhe Papa kundër që aty të adhurohet Zoti: më mirë muze!
shqiptarja.com
COVID-19 ul numrin e vizitorëve në Berat, tregtarët: Shumë pak turistë këtë sezon, puna ka rënë
exit.al
Arrestohen 4 persona, po transportonin 10 sirianë drejt Kukësit
tvklan.al
Plazh në breg të lumit Shkumbin
lajmi.net
Hoti pa Thaçin starton fazën e fundit të dialogut, më 16 korrik takohet me Vuçiqin
Energjetika si mundësi për ringjalljen ekonomike! Gordani: Kemi kapacitete të mëdha dhe me përfitime të shumëanshme
kosova.info
Flasin të infektuarit dhe mjekët kosovarë: Si është të përballesh me COVID-19

Paralajmërimi i fortë i ish-oficeri: Do të rrëfej lidhjet e grupeve kriminale me qeverinëTe fundit

Express 22.10.2019. 20:10

Paralajmërimi i fortë i ish-oficeri: Do të rrëfej lidhjet e grupeve kriminale me qeverinëTe fundit

Nënkomisar Emiljano Nuhu në një intervistë për Shijak TV, ka folur për pushimin e hetimeve të një padie të Taulant Ballës ndaj Lulëzim Bashës. Nuhu nga azili ku gjendet, kërkon të di pse Balla u tërhoq nga ankimi. Gjithashtu, Nuhu thotë se prokuroria heton me urdhër politk, ajo nuk ka hetuar denonc»»»

gazetaexpress.com
Syri 22.10.2019. 16:35

Ish-oficeri paralajmëron nga azili: Do të rrëfej lidhjet e grupeve kriminale me qeverinë Komentet

Pas vendimit të Gjykatës me kërkesë të Prokurorisë për pushimin e hetimit ndaj Lulzim Bashës, Basir Çollakut, Emiljano Nuhut, Enkeljed Alibeajt, Edi Palokës, ish oficeri i Policisë Gjyqësore, nga azili ku gjendet, ka folur shkurtimisht rreth asaj që po ndodh. Në një intervistë për Shijak TV dhe gaz»»»

syri.net
Koha Jone 22.10.2019. 16:25

Ish-oficeri i policisë: Do të rrëfej lidhjet e grupeve kriminale me zyrtarët e lartë

Nga Basir Çollaku Pas vendimit të Gjykatës me kërkesë të Prokurorisë për pushimin e hetimit ndaj Lulzim Bashës, Basir Çollakut, Emiljano Nuhut, Enkeljed Alibeajt, Edi Palokës, oficeri nga azili ku gjendet, ka folur shkurtimisht rreth asaj që po ndodh. Ai nuk ka besim te kjo drejtësi por premton se »»»

kohajone.com
Bold News 22.10.2019. 14:09

Lidhjet e politikës me grupet kriminale/ Paralajmëron ish-polici: Do flas për dosjet sekrete

Nga Basir Çollaku Pas vendimit të Gjykatës me kërkesë të Prokurorisë për pushimin ehetimit, në ngarkim të Lulzim Bashës, Basi Çollakut, Emiljano Nuhut, Enkeljed Alibeajt, Edi Palokës, oficeri nga azili ku gjendet, ka folur shkurtimisht rreth asaj që po ndodh. Ai nuk ka besim te kjo drejtësi, por pr»»»

boldnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.