boldnews.al
Donatori ‘mercenar’ që shiste qasje në politikën amerikane
abcnews.al
Koalicion PD-PS pas 25 Prillit? Basha: Zero shanse për aleancë me Edi Ramën!
vizionplus.tv
Komiteti i Helsinkit: Vetingu i gjyqtarëve e prokurorëve, me standard të dyfishtë
top-channel.tv
Debati për shtatoren e Skënderbeut/ Neritan Ceka: Duhet përshëndetur nisma, por…
abcnews.al
PD fajtore për negociatat? Basha në “Log”: Po më jepet një meritë më e madhe sesa meritoj
portalb.mk
Boçvarski: Në mënyrë të përshpejtuar po ndërtohet autostrada Kërçovë-Ohër, për këtë projekt kemi arritur t’i kursejmë 95 milionë euro
gazetaexpress.com
Lubonja: Basha ta mbaj afër ‘Nismën Thurje’/ Shabani: Duhet të ndryshohet sekseri, jo rregullat e lojës
oranews.tv
Këshilltari “pa pagesë” i Ramës boton librin e dytë: Si i mbijetova depresionit
lapsi.al
Kthesa 180 gradë/ Pse e braktisi Merkel avokatinë e negociatave për Ramën
ina-online.net
Marrëveshje për eksportin e produkteve ushqimore të Maqedonisë së Veriut në Katar
syri.net
Humbën Podujevën pas 20 vitesh/ Deputeti: Ishte votë ndëshkuese për LDK, jo votë për programin e VV
americaneye.al
Pandemi, Fjala e vitit 2020
rtv21.tv
Fetahu uron Bulliqin
ina-online.net
Pse shqiptarët përherë vonohen në momentet vendimtare?
shqiptarja.com
Kërkon një mandat në zgjedhje, Rigerta Loku: Te 'Nisma Thurje' trokita unë! Diplomën e 'La Sapienzas' sot e kësaj dite s'ma ka parë askush
telegraf.al
Ja qytetet ku shkollat nuk iu përgjigjën thirrjes për mbyllje
oranews.tv
Gjekmarkaj debaton me Vasilin: Pse jeni kaq i ngarkuar kaq shumë kundër Bashës?
shqiptarja.com
Safet Gjici i hoqi dhe riktheu titullin 'Qytetar nderi i Kukësit', Veton Surroi: Fenomen brengosës që rikthen agjitacion-propagandën në demokraci
Bilanci i rindërtimit, Basha: Mentaliteti i propagandës mbi punën është konstantja e vetme e pushtetit të Edi Ramës gjatë 7 viteve
Merkel tha se nuk premtonte çeljen e negociatave me Shqipërinë, Presidenti Meta: Bundestagu ka kusht hetimin e krimit zgjedhor! Qeveria ka shkelur…
Limaj: Pa Thaçin, Veselin, Selimin, Krasniqin nuk do të kishte UÇK
gazetainfokus.com
Doli i 3-ti, Fetahu i PDK-së falënderon llapjanët dhe uron Bulliqin për fitorën
gazetaexpress.com
“Ti je i pari i dështakëve, Agim Veliu i dyti”, përplasje e ashpër Gjinovci-Haraqija
sot.com.al
“Kush ia ka paguar avionin privat?”, Basha ngre dyshimet mbi udhëtimin e Ramës në Emiratet e Bashkuara Arabe: Ishte ikje nga...
Firmosi në Abu Dhabi për 2 mijë banesa në Durrës, Basha s'është dakord me Ramën: Largimi ishte ikje nga problemi
shqiptarja.com
Kryemadhi publikon listën: Këto janë premtimet që s'ka mbajtur Rama! T'ua kujtojmë qytetarëve që të gjykojnë vetë
abcnews.al
Basha në “Log”: Unë dhe familja ime kemi ndihmuar për tërmetin, çfarë do të bëj nëse fitoj
Rahoveci refuzon vendimin e kryeministrit Hoti, asnjë shkollë nuk mban mësim!
shqiptarja.com
Blloku i Vishegradit po kërcënon ta copëtojë BE-në
koha.net
Pavarësia e Skocisë po fiton terren
portalb.mk
Xhaferi në takimin me Gallovej: Bëhen përpjekje në Kuvend që të gjendet zgjidhje e përbashkët e pranueshme me opozitën për punë onlajn
shqiptarja.com
Podujeva, një sinjal për të ndryshuar humbësit
koha.mk
Drake: Unë do të jem Barack Obama
syri.net
‘Bomba’ e Zykajt: Reforma zgjedhore është bërë kryekushti i BE-së
telegraf.al
Sfida e vështirë e një profesori
Punime të planifikuara nga KEDS, nesër ndërprerje të rrymës deri në 9 orë
lajmi.net
Sveçla tallet keq me Mustafën pas zgjedhjeve në Podujevë
abcnews.al
Covid-19 i mërr jetën ish-kreut të Këshillit të Qarkut Elbasan
klankosova.tv
PDK përafron qëndrimet me Qeverinë për miratimin e Projektligjit për Rimëkëmbje Ekonomike (VIDEO)
abcnews.al
Raporti për ekonominë, FMN: Shqipëria vazhdon të goditet nga pasojat e pandemisë
gazetablic.com
Kusari-Lila: Kjo është forma e vetme që Ramush Haradinaj të bëhet President
koha.net
Nga shkolla te kurset, aktivitete të shumta për imigrantët në Qendrën e Azilit në Magure
koha.net
Interi ka nevojë për mrekulli në Champions

I dogjen makinen gjate nates, gardiani i Lezhes: Kam pasur probleme kohet e fundit

Lajmi Fundit 19.01. 11:47

I dogjen makinen gjate nates, gardiani i Lezhes: Kam pasur probleme kohet e fundit

Gardiani i burgut të Shën Nikollit, Nikoll Prenga ka folur pas djegies së makinës tip ‘Mercedes Benz’ gjatë mesnatës. Ai ka pohuar para oficerëve të policisë se dyshon që ngjarja ka të bëjë me biznesin e tij, një lokal bar, për të cilin thotë se ka patur probleme kohët e fundit. Policia ka sekuestr»»»

lajmifundit.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.