mia.mk
Osmani: Takimi me Varviciotis porosi deri te BE-ja se perspektiva evropiane krijon miq të rinj
rtsh.al
Negociatat, Tirana dhe Shkupi në 'fije të perit', mediat e huaja: Shpresë për kompromis mes Merkel dhe Macron
rtsh.al
Riatdhesohen 100 shtetas shqiptarë nga Franca, Belgjika e Gjermania
periskopi.com
Zyrtare: Vetëvendosje fiton zgjedhjet e 6 tetorit, LDK nuk ka gjasa më ta arrijë
lajmi.net
Veseli takon Apostolovën, flasin për qëndrimet e PDK-së
rtsh.al
Senati i Këshillit Evropian, kryeministri italian Conte: Dritëshkurtësi, shtyrja e fillimit të negociatave me Shqipërinë e Maqedoninë
syri.net
Vendimi i BE për negociatat e Shqipërisë/ Klajda Gjosha në SYRI TVNegociatat/ Gjosha: Qeveria në delir, injoroi kushtet. Maqedonia më e favorizuar Kom
portalb.mk
Zarfet nga Serbia: Pacientet thonë se nuk po ndihen mirë
SQARIM/ Një herë e mirë: si erdhi tërheqja e SHBA-ve nga Siria dhe ç’po kërkon Turqia atje
gazetablic.com
Flet Lutfi Haziri pas takimit me nënkryetarin e AAK-së
indeksonline.net
Nëse vazhdon ky trend i votave nga diaspora, Nisma siguron mbi 5% të votave
newsbomb.al
Kryemadhi takon ministrin maqedonas: Takimi i Ramës, Zaevit dhe Vuçiçit në errësirë të plotë, komunikimi jo transparent
Bashkëpunim me autoritetet franceze për të rritur kapacitetet doganore
kallxo.com
Kotorri: Serbia i ka borxhe Kosovës mbi 2 miliardë euro për çështjet e pensioneve
rtsh.al
Arrestimi në Selenicë i vrasësit të 2 femrave në Itali, reagon ministri i Brendeshëm, Lleshaj: Vullneti në luftën kundër krimit, është i paepur
tvklan.al
Dodik: Shpallim Pavarësinë nëse ndryshohen kufijtë në Ballkan
aa.com.tr
Çavuşoğlu: YPG/PKK liroi militantët e DEASH-it për të sulmuar Turqinë
Pas rinumërimit të votave Besa Luzhës i dalin pesë vota
syri.net
Vendimi i BE për negociatat e Shqipërisë/ Klajda Gjosha në SYRI TVNegociatat/ Merkel takon Macron, ja çfarë shkruajnë mediat ndërkombëtare Komentet
lapsi.al
Ndryshime të tjera në burgjet shqiptare, emërohen dy drejtorë të rinj
Ekskluzive | Milorad Dodik: Republika Serbe mund t’i bashkohet Serbisë pas precedentit të Kosovës
evropaelire.org
Fotografitë që shpërfaqën lidhjet e të dyshuarit të rastit Noviçok me zyrtarë të sigurisë
kosova.info
RrGK prezanton në Bruksel raportin e ri mbi diskriminimin me bazë gjinore në Ballkan
balkanweb.com
“Nuk ka një shtyrje negociatash”, Alket Hyseni zgjon shpresat: Kemi arsye për të qenë ende optimistë
epokaere.com
Numërimi i votave me postë, ky është rezultati i partive
shqiptarja.com
Arrestimi i vrasësit të dy prostitutave/ Paralajmëron Lleshaj: Operacioni vazhdon...
PES: “JO-ja” për negociatat, gabim i rëndë strategjik
tvklan.al
Rama në Bruksel për negociatat
Arrestime në veri të Mitrovicës për vrasjen e Oliver Ivanoviç
koha.mk
NJËSITET SPECIALE. Ndaj shqiptarëve ende ka refuzim!
koha.mk
Pse Turqia zhvendosi luftën në Siri
ekonomiaonline.com
Ibishi për arrestimet në veri: Vrasja e Oliver Ivanoviqit do të marrë epilog
portalb.mk
Presidenti i nderit të KE-së Rompuy: BE-ja do t’i pranojë krahëhapur vendet që janë reformuar
“Arena” në RTV Ora: Shqipëria mes zjarrit dhe hekurit
shqiptarja.com
Pakti për Universitetin/ Ministrja Shahini takon studentët e universitetit 'Ismail Qemali' në Vlorë
Sylë Hoxha: Aksioni në veri nuk ka të bëjë me Interpol, ishte i planifikuar më parëTë ngjashme
A po favorizohet Arta Marku në garën për kryeprokuror?
gazetainfokus.com
500 mijë euro për punësimin e grave
tvklan.al
Zaev: Bie qeveria nëse nuk ka datë për negociatat
starplus-tv.com
VRASJA E 2 PROSTITUTAVE NË ITALI, ARRESTOHEN DY VELLEZER
kallxo.com
Shkarkimet në Telekom, Demir Limaj e pret Antikorrupsionin
evropaelire.org
Zarfet nga Serbia: Pacientet thonë se nuk po ndihen mirë
Opinioni i Venecias, Hyseni: Komisioni hetimor vijon procedurat, vendos Kuvendi
Hapja e negociatave, Felaj: I takon BE-së të thotë fjalën, ne i bëmë detyrat
shqiptarja.com
Aleatët e Bashës: Negociatat përgjegjësi e dy kaheve politike, nëse nuk hapen në Tetor thellohet kriza në vend
SHBA – Pence në Ankara, Erdogan pranon vizitën
kallxo.com
Dosja e Prokurorisë për drejtorin e arrestuar të Ramiz Lladrovcit
Serbia i detyrohet 2.8 miliard euro pensionistëve të Kosovës
gazetamapo.al
Apeli i fortë i dajës: Shpëtoni Emën dhe Endrin nga kampi “Al Hol”
kohajone.com
Për sytë… që mund të lexojnë përmes zërit
cna.al
Djegia e mandateve/ Ish-presidenti i Bundestagut “grusht” të fortë Bashës

Këto janë familjet të cilat sot u përleshën mes vete për një copë tokë në Rahovec

Gazeta NewBorn 09.10. 20:16

Këto janë familjet të cilat sot u përleshën mes vete për një copë tokë në Rahovec

Njolla gjaku ende shihen në rrugën ‘Haxhi Zharku’ të Rahovecit. Aty një natë më parë ndodhi një ngjarje e cila më shumë i ngjason filmave se sa një realiteti. 15 anëtarët e familjes Neziri në një rrahje kolektive u bën ‘llom’ me njëri tjetrin. U përdorën shufra hekuri e gjësende të tjera. E gjithë »»»

Bota Press 09.10. 18:58

Për një copë tokë: 15 anëtarët e një familjeje rrahen si nëpër ‘filma’ në Rahovec

Një copë tokë u bë ‘mollë sherri’ në një familje 15 anëtarëshe në Rahovec. Njolla gjaku ende shihen në rrugën ‘Haxhi Zharku’ të Rahovecit. Aty një natë më parë ndodhi një ngjarje që më shumë u ngjason filmave se sa një realiteti. 15 anëtarët e familjes Neziri, në një rrahje kolektive, u bën ‘llom’ »»»

Indeks 09.10. 18:34

Si u rrahën anëtarët e familjes 15 anëtarëshe për një copë tokë në Rahovec

Njolla gjaku ende shihen në rrugën ‘Haxhi Zharku’ të Rahovecit. Aty një natë më parë ndodhi një ngjarje që më shumë i ngjason filmave se sa një realiteti. 15 anëtarët e familjes Neziri në një rrahje kolektive u bën ‘llom’ me njëri tjetrin. U përdorën shufra hekuri e gjësende të tjera. E gjithë kjo »»»

indeksonline.net
Gazeta Blic 09.10. 18:29

Si ndodhi rrahja e familjes 15 anëtarëshe nga Rahoveci, për një copë tokë!

Njolla gjaku ende shihen në rrugën ‘Haxhi Zharku’ të Rahovecit. Aty një natë më parë ndodhi një ngjarje që më shumë i ngjason filmave se sa një realiteti. 15 anëtarët e familjes Neziri në një rrahje kolektive u bën ‘llom’ me njëri tjetrin. U përdorën shufra hekuri e gjësende të tjera. E gjithë kjo »»»

gazetablic.com
Bota Sot 09.10. 18:08

Për një copë tokë! Si ndodhi e gjithë rrahja e familjes 15 anëtarëshe nga Rahoveci

Kosova Njolla gjaku ende shihen në rrugën ‘Haxhi Zharku’ të Rahovecit. Aty një natë më parë ndodhi një ngjarje që më shumë u ngjason filmave se sa një realiteti. 15 anëtarët e familjes Neziri, në një rrahje kolektive, u bën ‘llom’ me njëri-tjetrin. U përdorën shufra hekuri e gjësende të tjera. E gj»»»

botasot.info
Kosova Sot 09.10. 17:51

Për një copë tokë! Si ndodhi e gjithë rrahja e familjes 15 anëtarëshe nga Rahoveci

Njolla gjaku ende shihen në rrugën ‘Haxhi Zharku’ të Rahovecit. Aty një natë më parë ndodhi një ngjarje e cila më shumë i ngjason filmave se sa një realiteti. 15 anëtarët e familjes Neziri në një rrahje kolektive u bën ‘llom’ me njëri tjetrin. U përdorën shufra hekuri e gjësende të tjera. E gjithë »»»

kosova-sot.info
Express 09.10. 17:47

Për një copë tokë! Si ndodhi e gjithë rrahja e familjes 15 anëtarëshe nga RahoveciTe fundit

Njolla gjaku ende shihen në rrugën ‘Haxhi Zharku’ të Rahovecit. Aty një natë më parë ndodhi një ngjarje që më shumë u ngjason filmave se sa një realiteti. 15 anëtarët e familjes Neziri, në një rrahje kolektive, u bën ‘llom’ me njëri-tjetrin. U përdorën shufra hekuri e gjësende të tjera. E gjithë kj»»»

gazetaexpress.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano