Heshtja ndaj Llallës është radiografi e kapjes së politikës dhe shtypit nga krimi
vizionplus.tv
Cakaj: Serbia të njohë Kosovën
kosova-sot.info
Zafir Berisha: Pyes vetën pse Lista Serbe dhe Vetëvendosje nuk e votuan Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike!
Zafir Berisha: Lista Serbe dhe Vetëvendosje s’votuan për Rimëkëmbjen
periskopi.com
Formohet Qeveria e re e Malit të Zi, me Abazoviqin e pa Gjukanoviqin - Periskopi
periskopi.com
Besnik Tahiri: AAK-ja nuk e ka mbështetur Shpejtim Bulliqin, LDK-ja të merret me humbjen e saj - Periskopi
shqiptarja.com
Përsëri borxh/ Deri në 2025, 1.5 mld € eurobonde! FMN: Shqipëria do të dalë edhe tre herë në tregjet e huaj
ata.gov.al
Rindërtimi/ Rama: 184 familje do strehohen në pallatet e reja që po ndërtohen në Lezhë
rtv21.tv
Drenasi hyn në zonën me rrezik të lartë, reagon Lladrovci
boldnews.al
Vaksinimi, eksodi i ardhshëm i shqiptarëve
koha.mk
Deputetët malazezë kërkojnë hetim për ofertën të cilën e ka marrë Abazoviq për të mos rrëzuar Gjukanoviçin nga pushteti
indeksonline.net
10 komunat e Kosovës, futen në zonën e verdhë!
cna.al
“Peshkaqeni” Salillari kullufit 1.4 miliardë lek nga taksat e shqiptarëve
boldnews.al
Edy Reja zbulon për FIFA-n objektivat me Shqipërinë
ata.gov.al
Miratohet amendamenti i Vjosa Osmanit për prodhuesit vendorë
shekulli.com.al
Diplomatja e lartë gjermane zgjidhet Sekretare e Përgjithshme e OSBE-së
Shala:PDK dëshmoi se është parti shtetformuese dhe në shërbim të qytetarëve
indeksonline.net
Lajm i mirë për 7 komunat e Kosovës, futen në zonën e gjelbër!
Covid-19, shtohet numri i komunave në zonë të kuqe
gazeta-shqip.com
814 të vdekur brenda 24 orëve në Itali, bie numri i infketimeve, 7 rajone ikin nga zona e kuqe
shqiptarja.com
Xhixho në Report Tv: 'Venecia' hodhi poshtë propozimet e mazhorancës! Panariti do i shërbejë presidencës! Kryemadhi u nxorr nga konteksti, por sensibi
ata.gov.al
Investimi 2 miliardë euro që e shndërron Portin e Durrësit në një port turistik modern
javanews.al
PD padit në SPAK Olta Xhaçkën, ja sa vite burg rrezikon ministrja nëse shpallet fajtore -
shqiptarja.com
Historia e dy nënave shtatëzëna / Njëra e braktisi, tjetrës i vdiq, birësimi që shpëtoi çiftin Boçi. Një dritare mbante të fshehur, certifikatën e lin
kohajone.com
Krimi në Shqipëri ka 4 zona të nxehta, 45 vrasje në 11 muaj
sot.com.al
“Dhimbje e trishtim”, Ditmir Bushati rrëqeth me fjalët për vdekjen e politikanit të njohur
insajderi.com
Isa Mustafa për Insajderin: “Lista Serbe e Vetëvendosja s’mund të na bllokojnë”
shqiptarja.com
‘Pa Gjurmë’ i shfaq videot e fëmijëve nga jetimorja, nëna shpërthen në lot: Engjëjt e mi, po tretem nga malli
portalb.mk
Politika amerikane mbi Lindjen e Mesme nën administratën Biden
abcnews.al
Para se t’u japë mend të tjerëve, Perëndimi duhet të respektojë vetë parimet e tij demokratike
exit.al
Rama rendit arritjet si kreu i OSBE: Treguam ambicien tonë me zjarr e karizëm
exit.al
PD padit në SPAK ministren Olta Xhaçka
monitor.al
Danimarka i jep fund të gjitha kërkimeve të reja të naftës dhe gazit
monitor.al
4 këshilla për të pasur sukses nga njeriu më i pasur në botë, Jeff Bezos
kallxo.com
Të hënën, Shpejtim Bulliqi merr detyrën e Kryetarit të Podujevës
lajme.rtsh.al
Kartat e kreditit, dy banka zotërojnë 78% të tregut
ina-online.net
Kuvendi i Kosovës votoi projektligjin për rimëkëmbje ekonomike, ja sa milionë euro do të shpërndahen
balkanweb.com
Thellohet skandali me rrugën Korçë-Ersekë. ARRSH lejoi nisjen e punimeve pa leje ndërtimi dhe pa kompani mbikëqyrëse
portalb.mk
RMV, “Boll më” dekoruan EVN-në me trofeun “Hajni i Artë”, propozim ligji së shpejti në kuvend (VIDEO)

“Argument” – Ekspertët dhe përfaqësuesit e industrisë prodhuese: “Buxheti i 2021 është i pakonsultuar dhe jorealist”

Scan 27.10. 17:03

“Argument” – Ekspertët dhe përfaqësuesit e industrisë prodhuese: “Buxheti i 2021 është i pakonsultuar dhe jorealist”

Në emisionin “Argument” me gazetarin Enio Civici ishin të ftuar ekspertët Arben Shkodra dhe Klodian Muço, për të folur mbi projektbuxhetin e propozuar nga qeveria për vitin 2021, i cili ende nuk është votuar në Parlament dhe është në fazat e para të diskutimit. Z.Shkodra, përfaqësues i Shoqatës së »»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.