Николай Марков: Мафията ни убива, не COVID

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Frog News Bulgaria 25.11.2020. 10:17

Николай Марков: Мафията ни убива, не COVID

Вече сме на 1-во място в света по смъртност. Браво, другарю Борисов, успяхте! Винаги първи. Мафията ни убива, не COVID. Малко е стряскащо да си представим, че в България се умира най-много, но какво да се прави - управлява мафия. Тя унищожава всички видове ресурси, личностен и национален капитал, п»»»

frognews.bg
Focus Bulgaria 13.04.2021. 09:41

ЕК се произнесе за аферата „Мафия“: Северна Македония може да бъде лишена от безвизов режим

Скопие. Европейската комисия не коментира случая с фалшифицирани паспорти на световни наркобосове в Северна Македония, но припомни, че редовно преразглежда критериите за безвизовия режим, съобщава кореспондентът на МИА в Брюксел. След като се появиха публични спекулации, че Северна Македония може д»»»

Bulgarian News Agency Bulgaria 06.02. 11:35

Измамите с ДДС са свързани с тежката престъпност и не получават достатъчно противодействие, предупреди ръководителят на прокуратурата на ЕС

Измамите с ДДС в ЕС са свързани с тежката организирана престъпност и не получават достатъчно противодействие, заяви днес в Брюксел ръководителят на Европейската прокуратура Лаура Кьовеши в изслушване пред подкомисията на Европейския парламент по данъчните въпроси. Опитвам се да говоря дипломатично »»»

bta.bg
Novinite Bulgaria 23.02.2022. 18:48

Българската мафия старателно е подбрала „Креди сюис“

Швейцарската прокуратура представи днес пред Федералния наказателен съд в Лозана обвинителния акт за пране на пари в процеса срещу банка "Креди сюис" (Credit suisse) и четирима обвиняеми, съобщи швейцарската агенция за финансова информация А Ве Пе (AWP), цитирана от БТА. В документа изрично е подче»»»

novinite.bg
Trud Bulgaria 25.05.2022. 11:49

Балканите: Едно необмислено решение за изхвърляне и рециклиране на отпадъци

Когато забраната на Китай за внос на пластмасови отпадъци беше обявена през 2017 г., тя веднага повдигна въпроса къде ще се окажат всички отпадъци, които развити страни, които не могат да рециклират на собствената си територия. Отговорът беше — доста предвидимо — че докато усилията за намаляване и »»»

trud.bg
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.