rtv21.tv
Liderët s’iu përgjigjen thirrjes së Ahmetit, ai i zhgënjyer, nuk e thërret më tryezën shqiptare
shqiptarja.com
Na fal o zoti Vasili që e hoqëm taksën e sëmundjes që ti dhe Sali Berisha u vendosët shqiptarëve
abcnews.al
Covid-19, Vasili kërkon dorëheqjen e qeverisë! Beqaj: Na fal për këto “dështime”
ina-online.net
Nazmi Maliqi sërish i kthen përgjigje Nazmi Beqirit (3)!
kallxo.com
Reagojnë 'Pishtarët', pasi KELKOS mirëpriti nismën për formimin e komisionit hetimor për Hidrocentrale
javanews.al
12 motive ordinere, pse opozita denigron vajzën dhe gruan e Ben Blushit! -
sot.com.al
Politikani i njohur viziton Ramën në vilën e qeveritarëve në Dhërmi, dalin pamjet
blog.alpenews.al
ILIR BEQAJ/ Na fal o zoti Vasili!
tvklan.al
Kaloi Covid-19, Veliaj: Kjo sëmundje nuk pyet çfarë pune bën
koha.net
Të dhënat sizmologjike sugjerojnë që shpërthime tjera i paraprinë eksplodimit në Bejrut
abcnews.al
FBI-ja do t’i bashkohet hetimeve për shpërthimin në Bejrut
Çfarë përmban marrëveshja historike mes Izraelit dhe Emirateve Arabe
boldnews.al
Shtubina largohet nga Vllaznia, nënshkruan me klubin e Kategorisë së Parë
insajderi.com
Trump kishte bërë dhurata financiare në të kaluarën për demokratët, tashmë rivalë në zgjedhjet presidenciale
periskopi.com
Pompeo përfshin Slloveninë në frontin amerikan kundër Kinës - Periskopi
alsat-m.tv
Bërns uron Zaevin për marrjen e mandatit
ata.gov.al
Qeveria mbështetje sipërmarrjeve turistike/ Në Rehovë ku Koço dhe bashkëshorja e tij kanë hapur shtëpinë për të pritur turistë nga e gjithë bota
shqiptarja.com
Paqja në vendin anormal
indeksonline.net
SHBA paralajmëron Rusinë: Do ta paguani shtrenjtë nëse keni paguar talebanët për t’i vrarë ushtarët tanë
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 21/4/2020
ata.gov.al
Osmani: BE duhet të mbajë premtimin për liberalizimin e vizave për popullin e Kosovës
shenja.tv
Pendarovski: Mickoski do të më trokiste i pari në derë nëse Zaev e kthen mandatin (VIDEO)
koha.net
Kandidatura e Haradinajt për president vlerësohet joserioze dhe kalkulim politik
tesheshi.com
Tramp pajton Emiratet me Izraelin: ja ç’parasheh marrëveshja e cilësuar si “historike”
abcnews.al
Qeveria e Kosovës miraton planin prej 365 milion eurosh për rimëkëmbjen ekonomike
ata.gov.al
Marrëveshja mes Izraelit dhe Emirateve të Bashkuara Arabe/ Rama: Frymëzuese për një të ardhme të përbashkët të njerëzve të tyre
insajderi.com
Luan Gola emërohet zëvendësministër i Shëndetësisë
indeksonline.net
Vazhdojnë testet për Covid-19 në laboratorët private, “Analiza” në Prishtinë premton për ofertën dhe cilësinë më të mirë
abcnews.al
Kapet duke transportuar 34 sirianë, arrestohet në Elbasan 40-vjeçari
ata.gov.al
DUBAI – EBA: Marrëveshja me Izraelin një hap i guximshëm drejt zgjidhjes me dy shtete
shqiptarja.com
Malaj për Report Tv: Përjetova djersët e vdekjes, dhimbja më e madhe që kam pasur! U infektua edhe bashkëshorti (Ja dita më e vështirë)
rtsh.al
Marrëveshja historike midis Emirateve Arabe dhe Izraelit, reagon kryeministri Rama: Uroj të frymëzojë të tjerët
cna.al
Ben Blushi qurravitet nga portali i Abilekajt/ Ja sa e paguan Vjollca Hoxha çdo muaj
portalb.mk
Izraeli dhe Emiratet e Bashkuara arrijnë marrëveshje historike me ndërmjetësin Trump
telegrafi.com
Pasi nuk kaloi në Kuvend Projektligji për UÇK-në, reagon OVL UÇK dega në Pejë
insajderi.com
The Weeknd solidarizohet me tragjedinë në Bejrut duke dhuruar 300 mijë dollarë
shqiptarja.com
Marrëveshja historike Izrael-Emiratet e Bashkuara, Rama: Frymëzim edhe për rajonin
klankosova.tv
Gucati: Turp për deputetët, janë bërë bashkë me Listën Srpska
sot.com.al
Dha dorëheqjen për arsye shëndetësore, KPK vendos çfarë do bëhet me vetingun ndaj prokurorit e Apelit të Tiranës, Nezir Gjoka
ina-online.net
VMRO i kërkon llogari Pendarovski për mandatin, harroi se njëjtë veproi më parë me Gruevskin
ata.gov.al
TIA konfirmon 43 fluturime për nesër, apel pasagjerëve për respektimin e protokolleve antiCOVID

Mësohet arsyeja e rrahjes me karrige mbrëmë në Gjilan

Periskopi 14.08.2019. 10:21

Mësohet arsyeja e rrahjes me karrige mbrëmë në Gjilan

Mbrëmë ka ndodhur një rrahje mes pesë personave në një lokal të kompanisë së derivateve “HIB” në Gjilan. Përveç grushteve aty janë përdorur edhe mjete të forta si karrige dhe gjësende tjera. Zëdhënësi i policisë rajonale të Gjilanit Ismet Hashani, ka konfirmuar rrahjen dhe sipas tij përleshja fizik»»»

periskopi.com
Gazeta Blic 14.08.2019. 09:24

Mësohet arsyeja e rrahjes me karrige në “HIB”

Mbrëmë ka ndodhur një rrahje mes pesë personave në një lokal të kompanisë së derivateve “HIB” në Gjilan. Përveç grushteve aty janë përdorur edhe mjete të forta si karrige dhe gjësende tjera. Zëdhënësi i policisë rajonale të Gjilanit Ismet Hashani, ka konfirmuar rrahjen dhe sipas tij përleshja fizik»»»

gazetablic.com
Express 14.08.2019. 09:20

Mësohet arsyeja e rrahjes me karrige mbrëmë në GjilanTe fundit

Mbrëmë ka ndodhur një rrahje mes pesë personave në një lokal të kompanisë së derivateve “HIB” në Gjilan. Përveç grushteve aty janë përdorur edhe mjete të forta si karrige dhe gjësende tjera. Zëdhënësi i policisë rajonale të Gjilanit Ismet Hashani, ka konfirmuar rrahjen dhe sipas tij përleshja fizik»»»

gazetaexpress.com
Kosova Sot 14.08.2019. 09:13

Mësohet arsyeja e rrahjes me karrige mbrëmë në Gjilan

Mbrëmë ka ndodhur një rrahje mes pesë personave në një lokal të kompanisë së derivateve “HIB” në Gjilan. Përveç grushteve aty janë përdorur edhe mjete të forta si karrige dhe gjësende tjera. Zëdhënësi i policisë rajonale të Gjilanit Ismet Hashani, ka konfirmuar rrahjen dhe sipas tij përleshja fizik»»»

kosova-sot.info
Almakos 14.08.2019. 09:09

Mësohet arsyeja e rrahjes me karrige mbrëmë në Gjilan

Mbrëmë ka ndodhur një rrahje mes pesë personave në një lokal të kompanisë së derivateve “HIB” në Gjilan. Përveç grushteve aty janë përdorur edhe mjete të forta si karrige dhe gjësende tjera. Zëdhënësi i policisë rajonale të Gjilanit Ismet Hashani, ka konfirmuar rrahjen dhe sipas tij përleshja fizik»»»

almakos.com
Indeks 14.08.2019. 09:06

Policia identifikon të rinjtë që u rrahën me karrige në Gjilan, të gjithë nën ndikim të alkoolit

Disa të rinj janë përfshirë në një përleshje fizike në Gjilan. Rasti ka ndodhur në një restorant të një pope të derivative, derisa në video shihen disa djem të cilët goditen edhe me tavolina e karriga në mes vete. Incidentin për Indeksonline e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë në Rajonin e Gjilani»»»

indeksonline.net
Klan Kosova 21.02.2019. 15:05

Aktakuzë për veprat penale ”Detyrim” dhe ”Pengim i personit zyrtar gjatë kryerjes së detyrave zyrtare”

Departamenti Përgjithshëm, në Prokurorinë Themelore në Gjilan ka ngritur aktakuzë ndaj të pandehurve L.K. dhe A.SH., të cilët gjendet nën masën e arrestit shtëpiak që nga data 7 shkurt 2019. Sipas aktakuzës i pandehuri A.SH., më 7 shkurt 2019, ka shkuar tek ”HIB Petrol”, në komunën e Gjilanit, së b»»»

klankosova.tv
Zeri 21.02.2019. 15:02

Aktakuzë për veprat penale ‘’Detyrim’’ dhe ‘’Pengim i personit zyrtar gjatë kryerjes së detyrave zyrtare’’

Departamenti Përgjithshëm, në Prokurorinë Themelore në Gjilan, ka ngritur aktakuzë, ndaj të pandehurve L.K. dhe A.SH., të cilët gjendet nën masën e arrestit shtëpiak që nga data 7 shkurt 2019, shkruan Zeri.info. Sipas aktakuzës, i pandehuri A.SH., më 7 shkurt 2019, ka shkuar tek ‘’HIB Petrol’’, në »»»

Lajmi 21.02.2019. 15:01

Morën mall pa paguar e më pas penguan policët në detyrë, ngritet aktakuzë ndaj dy personave

Prokuroria e Gjilanit ka ngritur aktakuzë ndaj dy personave për dy vepra penale. Përmes komunikatës për media, është bërë e ditur se aktakuzë është ngritur ndaj të pandehurve L.K. dhe A.SH., të cilët gjendet nën masën e arrestit shtëpiak që nga data 7 shkurt 2019, raporton lajmi.net. Sipas aktakuzë»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.