abcnews.al
Punonte në ndërtimin e rrugës Gusmar-Kuç, plagoset 32-vjeçari, niset drejt Traumës
“Ja skic-programi socialdemokrat me platformën që armiku Mehmet Shehu do të dobësonte pushtetin popullor” / Zbulohet akt-akuza e Prokurorit Rrapi Mino
shqiptarja.com
Moderatori shqiptar me COVID-19: E fitova betejën, nuk ishte aspak e lehtë
evropaelire.org
Veliu: Me KFOR-in u dakorduam të rifillojmë patrullimet e përbashkëta me Policinë e Kosovës
abcnews.al
A ishte raketë ajo që shpërtheu në Beirut? Videot zbulojnë gjithçka
tetovasot.com
Kovaçevski: Shtrenjtimi minimal i energjisë elektrike do t’i sigurojë investimet në burime të rinovueshme
cna.al
Covid-19 shpërthen në Elbasan, Mirditë e Fier
gazetablic.com
Nis projekti për fushën e Ndërrmarësisë, i financuar nga Ministria e Kulturës
aktuale.mk
Qeveria e re/ Vazhdon gara e partive në sigurimin e 61 deputetëve
abcnews.al
Shkuan në një varrim, si u infektuan me koronavirus 7 rastet e sotme në Fier
monitor.al
Hendeku në klasat e shkollës
kallxo.com
Hoti me selame për Hazirin e Haradinaj: Nuk ka vend për deklarata pompoze e defilime në vendgjarje pa e njohur ngjarjen
lajmi.net
SHBA dërgon ndihma emergjente në Liban
syri.net
Në një javë ministrja Haradinaj liron dy ish-ushtarë të UÇK-së/ Njëri u ndalua në Tiranë, tjetri në Ankara
Pas Haradinajt edhe nga Lëvizja Vetëvendosje e vizitojnë Karaçevën
vizionplus.tv
“Shpërthimi në Bejrut nga ndonjë raketë ose bombë”
"Monumentet e luftës", Saimir Tahiri ndërmerr nismën e re: Historia duhet kujtuar me gjithë lavdinë e saj, ndryshe është estradë e së shkuarës
koha.net
Krasniqi kthehet te Prishtina
abcnews.al
KFOR reagon pas hyrjes së xhandamërisë serbe në Kosovë
balkanweb.com
Paralajmërimi nga agjencitë e OKB: Libani mund të zhytet në krizë humanitare. Dëmi në port do sjellë rritje të çmimeve, sistemi shëndetësor i dëmtuar
kallxo.com
Skandal - Në sy të Policisë Mozzik promovon albumin e tij në kohë pandemie
abcnews.al
Mes tyre personel mjekësor, ku janë 9 rastet e reja në Mirditë
abcnews.al
Viti i ri shkollor, ministria nuk ka asnjë plan, shkollat private gati të nisin mësimin në 31 gusht
infoglobi.com
KFOR-is për rastin e Karaçevës: Ishim në patrullim të përbashkët e të sinkronizuar
ata.gov.al
JERUZALEM – Izraeli fut Mossadin dhe Shin Betin në luftë kundër COVID-19
newsbomb.al
Basha përkujtoi 4 policët e vrarë nga Dritan Dajti, reagon Balla: Në 2009 i morët zgjedhjet me krimin, gradove 'komandantin' që tradhëtoi dëshmorët
ina-online.net
Vazhdojnë negociatat për Qeverinë e re, Pendarovskie dhe pak ditë ndanë mandatin
shqiptarja.com
Pasuria 2019/ Guvernatori Sejko 130 mijë € paga, Erinda Balanca 80 mijë € të ardhura dhe vilë pranë Bashës në ‘Rolling Hill’
shqiptarja.com
Sot 124 raste të reja me COVID- 19 dhe 4 humbje jete (VIDEO)
abcnews.al
Sulm me bombë në bazën ushtarake, disa të vrarë në Somali
"Servil i Ramës!", aktori që u bë kryebashkiak sulmon qytetarin: Injorant! (FOTO LAJM)
klankosova.tv
​Zemaj: Qytetarët e Luginës mos të frikësohen të marrin shërbime nga Qeveria e Beogradit
ina-online.net
Nazmi Maliqi i reagon Nazmi Beqirit
Hyseni nuk u mor me luginasit si Ministër i Brendshëm, kërkojnë të merret tash në BrukselTë ngjashme
Qeveritë ‘lojë’ me ndërmarrjet publike, Gërxhaliu: Nga borxhi milionësh ndaj Devollëve më së shumti do të përfitojnë politikanëtTë ngjashme
ANALIZA: Si Covid-19 u kthye në një luftë politike në vendet e Ballkanit
ata.gov.al
POLONI – Szczerki: Kontratë me SHBA-në për rritjen e pranisë ushtarake amerikane
shqiptarja.com
Gara presidenciale në SHBA, paralajmërohen ndërhyrje nga Kina, Rusia dhe Irani
insajderi.com
Haxhiu thotë se për futjen e forcave serbe në Karaçevë duhet dhënë përgjegjësi Qeveria

Rita dhe Vera Ora kërcejnë me këngën e Dhurata Dorës 'Zemër' (VIDEO)

Shqiptarja 15.01. 18:04

Rita dhe Vera Ora kërcejnë me këngën e Dhurata Dorës 'Zemër' (VIDEO)

Rita Ora shpesh shfaqet duke kërcyer nën tingujt e muzikës shqiptare dhe kësaj rradhe mamaja e saj Vera ka publikuar një video. Vera me Ritën kanë festuar duke kërcyer bashkë me këngën “Zemër” të Dhurata Dorës. LEXO EDHE:Emrat shqiptarë pjesë e festivaleve prestigjozë, Dua Lipa në 'Sanremo 2020' Vi»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.