shqiptarja.com
Takimet me qytetarët, shikueshmëria në rrjet/ Balla ‘mposht’ dyshen Basha–Kryemadhi
cna.al
LIVE SUPERLIGA| Tirana përmbys Vllazninë, Bylisi ndëshkon Skënderbeun. Ja rezultatet
cna.al
Rusia dhe NATO duhet të punojnë së bashku për ta frenuar Kinën
cna.al
Studimi/ Ja si gjenet përcaktojnë shijet tona ndaj ushqimeve
balkanweb.com
Sulm i tmerrshëm që po trondit botën, rrëmbehen qindra nxënëse në Nigeri
tvklan.al
Veliaj ironizon koalicionin opozitar dhe LSI
klankosova.tv
Borrell: Rusia është e shkëputur nga BE-ja
Bajram Mjeku:Të gjitha “shtetet” e vetëshpallura shqiptare
tvklan.al
Epidemiologu Muja: Vatrat kryesore të infeksionit janë familjet
koha.mk
Kush ia theu “bagremët” Ballasheviqit në Kosovë?!
aa.com.tr
EBA-ja mbështet Arabinë Saudite pas akuzave të SHBA-së për vrasjen e Khashoggit
shekulli.com.al
ISP:140 deputetë, por Kodi Zgjedhor kërkon minimalisht 1744-177 kandidatë për çdo parti/ koalicion
lajme.rtsh.al
"Rruga e Kombit", vazhdon puna për përmirësimin e saj
kallxo.com
Vdes xhaxhai i Kadri Veselit
shqiptarja.com
Rama të hënën në Bruksel takon presidenten e KE Ursula von der Leyen
cna.al
Pesë kandidatët e Lulit për ministër të Brendshëm
insajderi.com
Petkoviq: Rashiqi është "kali i Trojës i Albin Kurtit"
Marinela Ziu analizon: Vetëm Kontrolli i Lartë i Shtetit parashikon 7.2 miliardë euro, buxhet të shpërdoruar
shqiptarja.com
Petrit Vasili i ‘fiksuar’ pas aktores italiane, i shkruan publikisht në Facebook: Splendida!
topalbaniaradio.com
COVID-19, nis vaksinimi i mjekëve në Korçë!
Gazeta amerikane alarmon: Kongresisti më i madh prorus, mentor i Vjosa Osmanit
Tronditëse/ I vunë në një gropë, 22 intelektualë të pushkatuar! Dëshmitar okular, Diti Biçaku: Tirana e natës së 26 shkurtit 1951
Emigrimi nga Shqipëria me përmasa shqetësuese
Serbia porositë para vizitës së Lajcak: Ka kaluar koha kur mund të na shantazhoni, s’ka zgjidhje për Kosovën pa na pyetur
cna.al
Fitore kombëtare/ Si u ndërtua koalicioni Çamo-Grek i Lulzim Bashës
kallxo.com
Pastrimi i shtëpive, punë mbijetese për shumë gra
tvklan.al
Forcohen masat në doganën e Kakavijës, do të kalojnë vetëm 400 persona
rd.al
Pse sektori i Energjisë ndodhet në një situatë shumë të vështirë
alpenews.al
COVID-19/ Peleshi: Shqipëria do jetë e para në rajon për vaksinim masiv, mund ta mbyllim para afatit 14 muaj
boldnews.al
Kategoria e Parë/ Sot luhet java e 12-të, beteja të forta e formalitete. Ja programi i ndeshjeve
vizionplus.tv
Silva Bino nuk përjashton shtrëngimin e masave antiCovid: Vaksinat, deri tani asnjë efekt anësor
telegrafi.com
Gara përmes foto-mesazheve për kreun e LDK-së, Imet Rrahmani i kundërpërgjigjet Avdullah Hotit
abcnews.al
Ndërmjetësime dhe tregu i zi, vendet europiane në kërkim të vaksinës
“Gabimi i SHBA dhe Anglisë me Enver Hoxhën”, Paskal Milo: Pse aleatët e lanë Shqipërinë në anën sovjetike
kohajone.com
“Popullsia e vendit po plaket”, Klajda Gjosha: Nisma e LSI “nga bebja në bebe” është investimi për t
topalbaniaradio.com
Reja afrikane e pluhurit “përfshin” Shqipërinë
“Nuk premtoj mrekulli, por normalitet”/ Basha me përfaqësues të Energjisë së Rinovueshme: Do keni një derë ku të trokisni, nuk do të hapet me “kafe”,
shqiptarja.com
Nis procesi i vaksinimit edhe në Korçë! Do vaksinohen rreth 1000 mjekë e infermierë në total
abcnews.al
VIDEO/ Mjegulla e dendur përfshin edhe Vlorën
ekonomiaonline.com
Rusia: Po përdoret retorikë radikale nga shqiptarët pas fitores së VV-së
Nis vaksinimi anti-COVID edhe në Korçë, Manastirliu: Së shpejti përfundojmë me të gjithë bluzat e bardha
shqiptarja.com
Mjegulla e dendur ‘pushton’ rrugët, ARRSH-shoferëve: Ulni shpejtësinë
tesheshi.com
OKB pendohet për kufizimin e lirisë në Rusi dhe Kinë
portalb.mk
Arbin Rushiti, basketbollisti nga Shkupi që synon NBA-në (VIDEO)
Holokausti dhe fati ndryshe i dy arkitektëve të shquar
ata.gov.al
Vaksinimi antikovid nis sot edhe në Korçë, përfundon së shpejti vaksinimi i gjithë bluzave të bardha

'Krimi i organizuar do të vendosë sërish fatet e zgjedhjeve të 25 prillit', Rudina Hajdari: Përgjegjëse 3 partitë kryesore, PD mendoi për karrigen e tyre

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Newsbomb 18.01. 22:15

'Krimi i organizuar do të vendosë sërish fatet e zgjedhjeve të 25 prillit', Rudina Hajdari: Përgjegjëse 3 partitë kryesore, PD mendoi për karrigen e tyre

Kandidatja për deputete nën siglën e partisë së re "Nisma Thurje", Rudina Hajdari pranoi me gjysmë zëri se krimi i organizuar do të vendos sërish për fatet e zgjedhjeve të 25 prillit. E ftuar në emisionin "Quo Vadis", Hajdari u tregua e ashpër me qeverinë, të cilët e cilësoi si përgjegjëse kryesore»»»

newsbomb.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.