gazetablic.com
Bislimi priti në takim ambasadorin e Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar
shekulli.com.al
Tensione para zgjedhjeve, Lulzim Basha niset me urgjencë drejt Kavajës
shqiptarja.com
Të shtëna me armë zjarri në një zyrë elektorale të Partisë Demokratike në Kavajë, një i plagosur! Niset urgjent nga Tirana Lulzim Basha
cna.al
Zgjedhjet e 25 prillit/ Peleshi tregon objektivin e PS për Korçën
vizionplus.tv
Blerja e votës/ Çupi: Aktorët e “184” vazhdojnë të jenë aktivë në qarkun Dibër
shqiptarja.com
'Mos kurseni askënd për shitblerjen e votës', Çuçi 'urdhra' krerëve të policisë: Duhet të përgatitemi! Nuk dihet çfarë reagimesh do ketë pas leximit t
cna.al
Eni Zake thumbon PD-në/ “Politikanët grumbullimet po i kthejnë në vatër infektimi”
gazeta-shqip.com
Kush është gruaja që mund të jetë kancelarja e re e Gjermanisë
americaneye.al
Dendias flet për përplasjen me Cavusoglu: Divergjencat me Turqinë nuk mund t’i fshehim nën rrogoz
syri.net
Shkullaku për VOA: Vendimi për sekuestrimin e serverave, me urdhër nga lart
gazetatema.net
Kërcënimi i Ilir Metës se nëse opozita s'merr 90 mandate ka destabilizim, quhet krim elektoral?!
oranews.tv
Meta: Në Kukës u ul avioni nga Rinasi në Kukës, jo nga Londra, aeroporti është bërë kur isha unë kryeministër
zeriamerikes.com
Tiranë: Plagosen 5 besimtarë musliman në një xhami
koha.net
Bilanci i tetë vjetëve - marrëveshja Kosovë-Serbi e pazbatuar plotësisht
koha.net
Në vitin e parë të pandemisë Kosova çoi 4 milionë euro në paga e mëditje të deputetëve
shqiptarja.com
PD fushatë sheikësh / Vlera e makinave luksoze të opozitës dhe njerëzit brenda tyre nga Basha, Noka, Grida Duma, tek Paloka. Ankohen për çmimin e naft
ata.gov.al
“Në 2013 rrezikonte të dilte edhe nga UNESCO”/ Çuçi flet për projektet e reja në Gjirokastër
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Tetë vitet e Lulit në opozitë dhe tetë javët në fushatë!
aa.com.tr
Çelik: Komentet e kryediplomatit grek për Turqinë fanatike dhe të pahijshme
syri.net
Karantina/ Opozita: Qeveria po bllokon votën e emigrantëve
abcnews.al
Patronazhistët, Soreca: SPAK të hetojë, presim konkluzione
ata.gov.al
MAL I ZI – 144 raste ditore COVID-19 dhe 9 viktima
cna.al
Sulmi brenda Xhamisë/ Mitropoliti i Elbasanit solidarizohet me myslimanët: Jemi vëllezër, në të mirë dhe në të keqe!
alsat.mk
Rusia dëbon 20 diplomatë çekë. SHBA: Qëndrojmë krah Çekisë
tetovasot.com
Çekia: Reagimi i Rusisë më i fortë se sa pritej
gazetamapo.al
Presionet ndaj Manes – Meta: Nesër padi në SPAK! S’do bëhet demokracia kurban
koha.net
“Rusia ka vendosur 150 mijë trupa në kufi me Ukrainën dhe në Krime”
ata.gov.al
Financim nga buxheti për futjen e programeve të universiteteve të huaja në universitetet e Shqipërisë
ata.gov.al
“I rikthyem shkëlqimin liqenit të Pogradecit”/ Gjylameti: PS, alternativa e duhur për të vijuar transformimin e qyteteve
telegrafi.com
Spitali i Prizrenit do t’i ofrojë shërbime shëndetësore grave të punësuara në Kooperativën “Krusha”
tvklan.al
Ezaurohen vendet në terapinë intensive në Greqi
oranews.tv
“Plan për ndryshim kufijsh në Ballkan?”, Çipa: Rama mund të jetë në dijeni, Shqipëria të ketë kujdes
vizionplus.tv
“Më çoi foton e Kryemadhit….”/ Biznesmeni denoncon Blendi Gonxhen: Do kërkoj azil politik
insajderi.com
8 vjet pas nënshkrimit, BE kërkon “tani” zbatim të marrëveshjes për Asociacionin
koha.net
PSD-ja “dënon” krijimin e Superligës evropiane në futboll
abcnews.al
Sulmi te “Dine Hoxha”, Ahmed Kalaja thirrje për qetësi: Xhamia u gjakos në ditë Ramazani
ata.gov.al
“Ky, mandati i Pogradecit”/ Ndërhyrje shumë të rëndësishme si në qytet dhe në fshat
exit.al
Moska dëbon shumicën e diplomatëve të Republikës Çeke
oranews.tv
Meta: Çdo qytetar është nën survejim, 10 mijë fuksa janë shtuar në administratën shtetërore vitin e fundit
shqiptarja.com
100 raste të reja me COVID dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit
sot.com.al
“Unë tani duhet të iki pak në Elbasan”, Meta nuk përmbahet në fund të konferencës për mediat: Ky është kulmi, ne nuk jemi sorra!

Kerry, thirrje për bashkëpunim global edhe me Kinën për ndryshimet klimatike

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Shqip Albania 08.04. 06:19

Kerry, thirrje për bashkëpunim global edhe me Kinën për ndryshimet klimatike

John Kerry, i ndodhur në Azi në udhëtimin e tij të parë si i Dërguari i Posaçëm Presidencial për Klimën, po bën thirrje për bashkëpunim mes Shteteve të Bashkuara dhe Kinës dhe të gjitha vendeve të tjera, për çështjen e ndryshimeve klimatike, pasi “asnjë vend nuk mundet ta zgjidhë këtë problem i vet»»»

gazeta-shqip.com
Balkanweb Albania 08.04. 05:31

Kerry, thirrje për bashkëpunim global edhe me Kinën për ndryshimet klimatike

John Kerry, i ndodhur në Azi në udhëtimin e tij të parë si i Dërguari i Posaçëm Presidencial për Klimën, po bën thirrje për bashkëpunim mes Shteteve të Bashkuara dhe Kinës dhe të gjitha vendeve të tjera, për çështjen e ndryshimeve klimatike, pasi “asnjë vend nuk mundet ta zgjidhë këtë problem i vet»»»

balkanweb.com
Abcnews Albania 07.04. 14:08

Kerry, thirrje për bashkëpunim global edhe me Kinën për ndryshimet klimatike

John Kerry, i ndodhur në Azi në udhëtimin e tij të parë si i Dërguari i Posaçëm Presidencial për Klimën, po bën thirrje për bashkëpunim mes Shteteve të Bashkuara dhe Kinës dhe të gjitha vendeve të tjera, për çështjen e ndryshimeve klimatike, pasi “asnjë vend nuk mundet ta zgjidhë këtë problem i vet»»»

abcnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.