gazeta-shqip.com
Qendra Evropiane e Drogave: Do ketë rritje të prodhimit të kanabisit në Shqipëri, ja arsyeja
ekonomiaonline.com
Bekim Jashari i reagon Sami Lushtakut pasi tha se do të kandidohet për kryetar të Skenderajt
ina-online.net
PDSH: Faji për keqmenaxhimin e institucioneve gjatë pandemisë dhe skenareve në BFI i takojnë BDI-së, jo qytetarëve dhe besimtarëve!
Eksperimentet e Ramës…dhe realiteti
exit.al
Eksluzive: Pas Teatrit Kombëtar, qeveria do të shembë qendrën historike në Rrogozhinë
kallxo.com
Nesër mblidhet Kryesia e Kuvendit për caktimin e seancës për votimin e Qeverisë Hoti
ata.gov.al
Balla: Rikthimi i opozitës në tryezën e dialogut, reflektim pozitiv
gazetaexpress.com
Gjen familjen biologjike mbas 44 vitesh, 2 motrat përloten në studio
lajmi.net
Italia raporton numrin më të ulët të rasteve me Covid-19 që nga shkurti
ata.gov.al
Lleshaj-kryebashkiakëve: 4% të buxhetit për emergjencat
Fëmijët pyesin kryeministrin Kurti për fëmijërinë dhe ëndrrat e tijTë ngjashme
sot.com.al
Qershori nis me kufizime të energjisë elektrike, OSHEE njofton për qytetet dhe oraret ku do të ketë ndërprerje
ina-online.net
Vazhdon procesi i nënshkrimeve në Bujanoc dhe Preshevë për zgjedhjet parlamentare
boldnews.al
Opozita e Bashkuar: Të mblidhet Këshilli Politik, të gjejmë konsensusin për çështjet pezull
kosova-sot.info
E thotë profesor Kelmendi: Ja pse Hashim Thaçi & kompanit do ta bllokojnë ligjin Veting
Reforma zgjedhore: Opozita kërkon mbledhjen e Këshillit Politik ditën e nesërme në orën 17:00
ata.gov.al
Drejtori i ri i AMF-së, Ervin Mete: Institucioni, strategji për menaxhimin e krizave
kryeministria.al
Shijak, nis Operacioni i Pastrimit të inerteve në sheshet e Rindërtimit
kryeministria.al
Vlerësimi i Bankës Botërore për impaktin e mundshëm ekonomik e social të COVID-19
PLANI/ Detaji i fshehur i Reformës Zgjedhore: shqiptarët, në dy votime brenda 7 muajsh
Dështimi i konsensusit për Reformën Zgjedhore/ Opozita bën lëvizjen e radhës, ja çfarë i kërkon palëve të Këshillit Politik
shqiptarja.com
Punime në nënstacionin e Ndroqit, ja zonat që për dy ditë do kenë mungesë të energjisë
shqiptarja.com
Opozita nuk tërhiqet, PD-LSI: Këshilli Politik për reformën zgjedhore të mblidhet nesërDështimi i 'Zgjedhores'/ SHBA-BE-Britani i shkojnë në zyrë Bash
mia.mk
Haradinaj pret që Kuvendi i Kosovës nesër të votojë qeverinë e re
tetovasot.com
DOMOSDOSHMERIA DREJTE SHKOLLIMT TE SHENDOSHE
boldnews.al
Shqipëria hap plazhet, por qytetarët nuk kanë vendosur akoma për pushimet
tetovasot.com
Thaçi: Faji për keqmenaxhimin e institucioneve gjatë pandemisë dhe skenareve në BFI i takojnë BDI-së, jo qytetarëve dhe besimtarëve! (VIDEO)
gazetamapo.al
Para Veliut, duhet të japin dorëheqjen frymëzuesit e tij, Rama, Ruçi, Lleshaj!
shqiptarja.com
Përsëri në jug
Artan Hoxha zbardh atentatin me dy viktima në Kurbin: Autorët të veshur si Forca Speciale
zeriamerikes.com
7 të vdekur, 89 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut
alsat-m.tv
Korona ashpërson marrëdhëniet Kinë-SHBA
lajmifundit.al
Qytetarët: “Nuk arrijmë të paguajmë qiranë”/ Basha: Lekët e taksave tuaja do vijnë tek ju, nuk do shkojnë tek oligarkët
sot.com.al
Zbardhen detajet e reja nga vrasja e dyfishtë në Laç, atentatorët e veshur si policë mbajtën peng familjen e biznesmentit Paulin Marku
parlament.al
Guvernatori i Bankës së Shqipërisë raportoi në Kuvend për veprimtarinë e Bankës së Shqipërisë përgjatë vitit 2019
zeriamerikes.com
LDK-ja kërkon që të mërkurën të votohet për qeverinë e re të Kosovës
kallxo.com
Thaçi: Tani është koha që Avdullah Hoti të marrë përgjegjësinë
koha.mk
Fundi i globalizimit?
ata.gov.al
Braçe: 100 vite nga rishpallja e pavarësisë së Shqipërisë në Lushnjë
rtsh.al
Reforma Zgjedhore, ambasadorët e SHBA-së, BE-së dhe Britanisë së Madhe, takojnë kreun e PD, Lulzim Basha

Negociatat/ Sassoli: E vështirë t’u shpjegojmë qytetarëve të Shqipërisë pse po e vonojmë hapin tjetër

ATA- Albanian Telegraphic Agency 18.10.2019. 16:21

Negociatat/ Sassoli: E vështirë t’u shpjegojmë qytetarëve të Shqipërisë pse po e vonojmë hapin tjetër

Italian MEP David-Maria Sassoli (S&D Group) delivers a speech after being elected new president of the European Parliament during the first plenary session of the newly elected European Assembly on July 3, 2019 in Strasbourg, eastern France. (Photo by FREDERICK FLORIN / AFP) TIRANË, 18 tetor /ATSH »»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.