ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 14/11/2020
sot.com.al
Nis shqyrtimi i neneve për të hapur listat e hequr koalicionet, formula e ndarjes së mandateve “Asi” nën mëngë i PS, bie pragu 5 për qind
sot.com.al
Lufta ndaj korrupsionit, SPAK drejt kompletimit me 15 prokurorë, KLP emëron Manjola Kajanën, brenda muajit zgjidhet kreu i BKH
sot.com.al
Prokurorja e Durrësit, Enkeleda Osmani përballet sot me vetingun, ja si ka ndryshuar pasuria e saj familjare
sot.com.al
Virusi “kyç” drejtësinë, 3 anëtarë të Gjykatës së Posaçme, të Lartë dhe Apelit në Tiranë rezultojnë të infektuar, pezullohet puna
aktuale.mk
DW: Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi intervistohet nga Prokuroria Speciale në Hagë
sot.com.al
Ndryshimet kushtetuese, aleatët e Bashës: PS po tenton të shkaktojë konflikt, hapja e listave lojë e pisët e Ramës
sot.com.al
Hashim Thaçi merret në pyetje nga Prokuroria Speciale, presidenti: Askush nuk mund ta rishkruajë historinë
sot.com.al
Padurimi i opozitës, ngutja e mazhorancës për betejën elektorale të radhës
sot.com.al
Sfida e 10 nëntorit, provë për politikën e progresit ose të obskuritetit
Lajçaku takon ambasadorin rus në BE, tema dialogu Kosovë-Serbi
kohajone.com
Opozita e Bashkuar: Ndryshimi i njëanshëm i Kushtetutës vë në rrezik stabilitetin e vendit
ina-online.net
Dalin pamje të reja të dhunës së 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, si u kap brutalisht Sela ( VIDEO)
Gjeloshaj: Ai që është shqiptar nuk feston e kujton 13 korrikun e vitit 1878
ina-online.net
HIJET E SË KALUARËS
ina-online.net
Diasporë, heshtja nuk të ka hije
aa.com.tr
Marrëdhëniet me Turqinë në fokus të takimit të BE-së
Kosovë, 6 të vdekur dhe 187 raste të reja me COVID-19
ina-online.net
Kur do të mund t’i marrin qytetarët 170 eurot nga qeveria? Tregon ministrja Bajrami
Nga Brunilda BASHA: Ca sqarime davaritëse mbi Shën Sofinë e rikthyer në xhami
Përsëri Prishtina me më së shumti raste pozitive me COVID-19
ina-online.net
“Ishte shofer i deputetit dhe shok i babit”, vajza rrëfen si ngacmohej që 11-vjeçe. 61- vjeçari: Më ngriti kurth për 15 mijë euro
ina-online.net
Nesër mblidhet Komisioni për shkarkimin e Metës, çfarë pritet të ndodhë
epokaere.com
(Foto / Videoreportazh, nata VIII në Prishtinë) Rritet disiplina në respektimin e masave
Pacolli: Çfarë duhet të sakrifikojë akoma Kosova kur presidenti i saj, udhëheqës politik i luftës, thirret në Hagë??Të ngjashme
koha.net
Familjarët e të prekurit me COVID-19 ankohen se atij s’iu dha ndihma nga QKMF-ja në Lipjan
shqiptarja.com
Aktakuzat ndaj Thaçit/ Rexhep Selimi: Hetimet e Hagës të padrejta dhe etnike! Askush s'mund të fajësojë UÇK për krimet  e pasluftës
insajderi.com
Mund t’ju duket e çuditshme, por sharja ka një sërë përfitimesh për ju
gazetablic.com
Ndërron jetë Ramadan Zaplluzha i njohur në botën e artit si ‘Therrë Murrizi’
“Kosova”, Berlini në revansh ndaj Uashingtonit: Hieko Maas, drejt Prishtinës e Beogradit
Etja për karrige e Ramës do jetë dhe fundi i tij! Me prishjen e marrëveshjes, Kryeministri po luan me zjarrin
ata.gov.al
LINDJE E MESME – FMN: Rritja ekonomike në nivelin më të ulët që prej 50 vitesh
telegrafi.com
Nagavci: Nga shteti model që ishim me ministrin Vitia, tani jemi në tri vendet e fundit me gjendjen e vështirë
ekonomiaonline.com
Krasniqi: As në Wuhan nuk ka ndodhur që 50% e testimeve të dalin pozitive
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 02/01/2020
“Listat e hapura kufizojnë koalicionet”- Myslim Murrizi: Do ta votojmë! Mjaft më me deputetë të emëruar nga kryetarët
shqiptarja.com
Duma: Ndryshimi i sistemit dhe heqja e koalicioneve, lojëra politike të RamësReforma zgjedhore/ Duma: Listat e hapura vetëm me referendum, djalli fshi
syri.net
Haradinaj: Mund ta shqyrtoj ofertën për president! Ndarja është evituar
kallxo.com
Kush është Pierre Richard Prosper, avokati i presidentit Thaçi
mia.mk
Infektohen me Kovid-19 dhjetë deputetë në Kuvendin e Kosovës, kërkohet seancat të mbahen onlajn

Rama: Gjermania nuk ka dashur ndarjen e dy vendeve, Macron kërkon të ndryshojë BE-në!

RTSH 18.10.2019. 18:44

Rama: Gjermania nuk ka dashur ndarjen e dy vendeve, Macron kërkon të ndryshojë BE-në!

Çështjes që nëse Maqedonia e Veriut është sakrifikuar për Shqipërinë, kreu i qeverisë tha se “kjo nuk ka ndodhur pasi ka qenë veto e Gjermanisë që nuk e ka dashur ndarjen e rrugëtimit integrues të dy shteteve fqinje”. “Ne kemi bërë gjithçka që Macron dhe gjithë të tjerët të thoshin PO për të hapur »»»

rtsh.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.