koha.net
Kuçi: Deri në fillim të gushtit nis zbatimi i rrjetit ndërkombëtar energjetik
portalb.mk
RMV, bëje vetë dhe shpalle veten fitues: Njerëzit e duhur pas sondazheve nga sirtarët e partive
koha.mk
CILËSIA NË ARSIM: Premtohen reforma, praktikat mbeten të njëjta
Kryetarët e komunave i japin dritën e gjelbërt Hotit, për Gjendjen e Jashtëzakonshme
epokaere.com
Në përvjetorin e Srebrenicës të mos harrohet edhe gjenocidi në Kosovë!
Naim Rashiti: Na presin vendime të mëdha
ata.gov.al
Qendra e re edukative e sociale në Kolonjë të Lushnjës/ Braçe: Investim e punë që vlen shumë për qindra fëmijë e të rinj
Pandemia rrezikon ta mbyllë kafenenë ku studentët u takuan për gati gjysmë shekulli
“Gratë në të Zeza” të Beogradit: Autorët e Srebrenicës dje, në pushtet sot
UNESCO dhe BE, kundër vendimin për rikthimin e Hagia Sophia në xhami
kallxo.com
Grenell i reagon Bidenit lidhur me dialogun Kosovë – Serbi
portalb.mk
25 vjet nga masakra e Srebrenicës, mbi 8 mijë meshkuj muslimanë boshnjakë u vranë nga forcat serbe
shqiptarja.com
Organizonte lojëra fati në lokal dhe nuk respektonte masat anti-covid, procedohet penalisht pronari, gjobë 100 mijë lekë
Ministrja Haradinaj – Stublla: Me Kroacinë mike në krah, rrugëtimi euro-atlantik është shteg më i sigurt
balkanweb.com
(FOTO) Getinjo u kundërpërgjigjet zërave që thonë se ka dështuar dhe i ka rënë fama
ina-online.net
Mbyllen pa rezultate bisedimet Kosovë-Serbi në Paris
Trump ‘hakmerret’ ndaj Francës. Vendos tarifa 25% mbi mallra me vlerë 1.3 bln$. Shkak taksa dixhitale
Mbështetje europiane për konkurencën shqiptare! Një projekt i BE me udhëheqje spanjolle asiston Autoritetin Shqiptar të Konkurrencës
‘Rrjeti 5G dhe problemet e Sigurisë’, debat në forumin që mblodhi gjeneralë e kongresmenë. Mediu: Koha për veprim së bashku si NATO
ata.gov.al
Thethi, magjia turistike që tërheq mbi 500 turistë vendas e të huaj në fundjavë
cna.al
Note/ Mixed system that challenges Luli Basha
cna.al
The four freshest lies by Luli Basha
cna.al
Amnistia fiskale dhe penale për punë të “ndershme”!
ina-online.net
Opozita: Gati për zgjedhje parlamentare dhe lokale njëherësh, me LSI-në i fitojmë të dyja
ina-online.net
A duhet shqiptarët të dalin në zgjedhjet e 30 gushtit në Mal të Zi?!
ina-online.net
25 vjet nga masakra e Srebrenicës
ina-online.net
15 pika të cilat duhet ti kërkojnë sot liderët e luginës nga Kosova dhe Shqipëria
Flet Përparim Kryeziu, tregon me kë do të shkojë VV në zgjedhjeTë ngjashme
tetovasot.com
RIORGANIZIMI DHE RIPOZICIONIMI I FAKTORI POLITIK SHQIPTAR NË MAQEDONI – IMPERATIV I ÇASTIT HISTORIK
monitor.al
Rrëmuja e re botërore, mungon udhëheqja globale
koha.net
Llapi, prej synimeve për Evropë në luftën për mbijetesë
E magjishme mes malesh, Sonila Meço prezanton vilën e familjes (FOTO LAJM)
aa.com.tr
Siri, vriten 35 terroristë në një sulm ndaj grupeve me mbështetje iraniane
boldnews.al
Opozita të marrë edhe hunjtë kundër Rilindjes, Rama kërkon pazar
abcnews.al
Zetori përplaset me BMW-në, plagosen dy personë në Levan-Tepelenë
koha.net
Reimsi synon rritjen në “krahët” e yjeve kosovarë
ata.gov.al
8 pacientë të tjerë rezultojnë negativë, deri tani 52 të shëruar nga COVID-19
Stamboll: Rikthimi i katedrales së famshme në xhami: ezani i parë në Hagia Sophia pas 86 vjetësh (pamje)
sot.com.al
Majko blen shtëpi 232 mijë euro, Margariti makinë me vlerë 8 mijë euro, ja fitimet e Etilda Gjonajt nga dietat jashtë vendit
sot.com.al
Zbardhet pasuria e ministrave, nga llogaritë me vlerë mijëra euro, te apartamentet, bizneset dhe automjetet luksoze
sot.com.al
PS i rikthehet shkarkimit të Metës, Komisioni Hetimor merr në dorë raportin e Venecias, ja çfarë do të diskutohet më 13 korrik
sot.com.al
Kreshnik Spahiu liston arsyet pse PD ka frikë të ndryshojë sistemin dhe paralajmëron: Ky do jetë fundi i Bashës
sot.com.al
Gent Ibrahimi “shkund” prokurorët: Mos u dekurajoni nga vetingu, ka ardhur koha e ndëshkimeve, nuk ka më të paprekshëm
sot.com.al
Vetingu, Manjola Kajana konfirmohet në detyrë dhe kalon direkt në SPAK, shkarkohet nga detyra Petrit Çeno
epokaere.com
Fuqitë evropiane nuk mund ta luajnë më rolin e njerkës ndaj shqiptarëve
koha.net
Rrugë që ngushtohet
koha.net
Kosova ka kërkuar shtyrjen e rifillimit të dialogut në Bruksel
Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
periskopi.com
Bytyçi: Osmani ka po aq përgjegjësi sa edhe faj për situatën e krijuar në Kuvend
shqiptarja.com
Biden përshëndet rifillimin e bisedimeve Kosovë-Serbi, bën thirrje për bashkërendim me evropianët
ata.gov.al
Mësimi në kushte shtëpie /Shahini prezanton platformën për studentët dhe nxënësit
epokaere.com
Kosovës i duhet një qeveri e unitetit kombëtar
sot.com.al
Zbardhen 414 emrat që përfitojnë shtesë pensioni, nga naftëtarët, te minatorët, ja ndarja sipas qyteteve

Edi Paloka: Kujt i shërben Reforma nëse nuk siguron garancitë minimale për zgjedhje të lira e të ndershme?!

Standard 03.06. 17:44

Edi Paloka: Kujt i shërben Reforma nëse nuk siguron garancitë minimale për zgjedhje të lira e të ndershme?!

Nga Edi Paloka Reformë Po, Reformë “Jo”! BE e ka vënë kusht Reformën Zgjedhore KONSENSUALE për hapjen e negociatave, jo si qëllim në vetvete, por për t’u garantuar shqiptarëve zgjedhje të lira e të ndershme. Qëllimi nuk është Reforma por Zgjedhjet e nëse Reforma nuk jep garanci për Zgjedhje atëherë»»»

Koha Jone 03.06. 08:46

Edi Paloka: Kujt i shërben Reforma nëse nuk siguron garancitë minimale për zgjedhje të lira e të ndershme?!

Nga Edi Paloka Reformë Po, Reformë “Jo”! BE e ka vënë kusht Reformën Zgjedhore KONSENSUALE për hapjen e negociatave, jo si qëllim në vetvete, por për t’u garantuar shqiptarëve zgjedhje të lira e të ndershme. Qëllimi nuk është Reforma por Zgjedhjet e nëse Reforma nuk jep garanci për Zgjedhje atëherë»»»

kohajone.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.