Liga e Kampioneve/ Shkon në 14 numri i ekipeve të kualifikuara, ndarja sipas vazove

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Bold News 12.12.2023. 23:32

Liga e Kampioneve/ Shkon në 14 numri i ekipeve të kualifikuara, ndarja sipas vazove

Copenhagen dhe Napoli i janë shtuar listës së skuadrave të kualifikuara në fazën e 1/16-ve të Champions League. Të dy skuadrat kanë kaluar nga grupet përkatës dhe është krijuar një ide pak më e qartë edhe e pozicionimit në vazo të shumë prej ekipeve të kualifikuara, që tani janë 14 të tilla. Bayern»»»

boldnews.al
RTV 21 01.11.2022. 23:14

Liverpooli ia shkakton humbjen e parë Napolit, Bayerni e mposhti Interin

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e programit të sotëm të Ligës së Kampionëve, ku kemi disa rezultate tejet interesante si dhe kemi mësuar skuadrat të cilat kanë siguruar biletën drejt fazës së eliminatoreve. Pas plot 90’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Anfield Road”, gjiganti anglez, Li»»»

Balkanweb 01.11.2022. 10:43

Për të shkruar historinë, Napoli tremb Liverpool. Inter për prestigj në Mynih, Asllani projektohet titullar

Me Juven histori zhgënjimi, tre ekipet e tjera italiane, Napoli, Inter e Milan, janë në garë me kohë të plotë, për të vijuar aventurën e tyre në Champions. Në fakt, Napoli e Inter e kanë siguruar një biletë për në fazën e 1/8, por blutë e Spellettit luajnë sot në mbrëmje në ‘Anfield’ për të shkruar»»»

balkanweb.com
American Eye 26.10.2022. 23:17

Barcelona zyrtarisht jashtë Champions League. Napoli vazhdon të surprizojë

Barcelona është zyrtarisht jashtë Champions League. Katalanasit u mposhtën edhe në “Camp Nou” 0-3 nga Bayern Munich. Tashmë, në vendin e tretë me 4 pikë, Barcelona do ta vazhdojë aventurën e saj europiane në këtë sezon në Europa League. Ndërkohë, Interi është ekipi që do të vazhdojë më tej në Champ»»»

americaneye.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.