Vučić: Uložićemo mnogo u gradnju gasnih elektrana i u nuklearku zbog fabrika za AI
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Vučić: Uložićemo mnogo u gradnju gasnih elektrana i u nuklearku zbog fabrika za AI
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, na svečanom otvaranju autoputa od Preljine kod Čačka do Adrana kod Kraljeva, da će biti uloženo dosta u izgradnju gasnih elektrana u Srbiji, ali i u izgadnju nuklearke, kako bi se obezbedilo dovoljno struje da bismo mogli da pravimo fabrike, data»»»
"PRAVIĆEMO CENTRE ZA OBUČAVANJE ROBOTA" Vučić: "Uložićemo mnogo u nuklearku zbog novih fabrika za veštačku inteligenciju"
Bobana Ćevriz Novinarka informative Naglasio je važnost izgradnje autoputeva i železnica kako bi Srbija postala atraktivnija za strane investitore Vučić je istakao problem visokog broja bolovanja među radnicima, što negativno utiče na privlačenje investitora Slušaj vest 0:00/ 0:00 Predsednik Srbije»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment