Što ste zaradili, zaradili ste: Trgovci između rastućih troškova i ograničenih prihoda
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Što ste zaradili, zaradili ste: Trgovci između rastućih troškova i ograničenih prihoda
Sektor trgovine na veliko i na malo zabeležio je prošle godine rekordnu dobit od 1,9 milijardi evra. Ali, ove godine poslovanje je neizvesnije jer je na snagu stupila uredba koja ograničava marže osnovnih namirnica, za koju trgovci tvrde da ih vodi u gubitak, dok vlast obećava da će time smanjiti i»»»
Procene domaćih stručnjaka - Trgovci će teško ponoviti prošlogodišnje dobre rezultate
(Foto: Robert Kneschke/shutterstock.com) U Srbiji je sektor trgovine na veliko i na malo zabeležio prošle godine rekordnu dobit od 1,9 mlrd EUR, ali ove godine poslovanje je neizvesnije jer je na snagu stupila vladina uredba koja ograničava marže osnovnih namirnica, za koju trgovci tvrde da ih vodi»»»
Biznis i finansije: Trgovci u Srbiji će teško ove godine ponoviti prošlogodišnje dobre rezultate
U Srbiji je sektor trgovine na veliko i na malo zabeležio prošle godine rekordnu dobit od 1,9 milijardi evra, ali ove godine poslovanje je neizvesnije jer je na snagu stupila vladina uredba koja ograničava marže osnovnih namirnica, za koju trgovci tvrde da ih vodi u gubitak, dok vlast obećava da će»»»
Trgovci između rastućih troškova i ograničenih prihoda: Što ste zaradili, zaradili ste
2 Sektor trgovine na veliko i na malo zabeležio je prošle godine rekordnu dobit od 1,9 milijardi evra. Ali, ove godine poslovanje je neizvesnije jer je na snagu stupila uredba koja ograničava marže osnovnih namirnica, za koju trgovci tvrde da ih vodi u gubitak, dok vlast obećava da će time smanjiti»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment