Kosovë: Gjykata Kushtetuese i jep të drejtë presidentit Thaçi – Jo zgjedhje të reja
portalb.mk
Media në Kosovë gjatë periudhës së COVID-19
Miratohen në Kuvend 3 Akte Normative, mbështetje e rëndësishme ndaj bizneseve dhe ekonomisë shqiptare
top-channel.tv
Gjykata rrëzon Albin Kurtin, i jep të drejtën Thaçit për mandatimin e Hotit. Reagon SHBA pas vendimit
epokaere.com
Kush u zotua për dhe po punon kundër “Alternativës shqiptare demokratike – Lugina e bashkuar”
telegraf.al
Zonja Calavera, nuk mbulohet dielli me shoshë, e kthyet Shqipërinë parcelë eksperimentale si hashashi
lajmifundit.al
Thaci, Isa Mustafa dhe Haradinaj reagojne per vendimin e Kushtetueses
gazetablic.com
Kështu e quan Haki Abazi, vendimin e Gjykatës Kushtetuese
evropaelire.org
Mustafa: Kushtetuesja dëshmoi se në Kosovë funksionon drejtësia
hashtag.al
Gjykata Kushtetuese "rrëzon" Albi Kurtin, i jep të drejtë Thaçit për qeverinë e re
kallxo.com
Komisioni vlerësoi performancën e gjyqtarëve që aplikuan për ngritje në pozitë
tetovasot.com
Ky është reagimi i Konjufcës, pasi e mori vesh live në emision se Kushtetuesja ka vendosur pro Thaçit
ata.gov.al
Qeveria e re e Kosovës/ Gjykata Kushtetuese i jep të drejtë presidentit Thaçi
gazetaexpress.com
“Nuk i bëj nder Ramës duke replikuar me Metën” Basha: Si u kap drejtësia nga maxhoranca
balkanweb.com
Vangjel Dule: Teatri do jetë fillimi i fundit të pandëshkueshmërisë në Shqipëri
“I djeg” VV-së vjen reagimi i parë në lidhje me Gjykatën Kushtetuese thonë se është skandaloze
abcnews.al
Kushtetuesja në Kosovë i jep të drejtë Thaçit për dekretimin e Avdullah Hotit
shekulli.com.al
Humbet Albin Kurti/ Gjykata Kushtetuese i jep të drejtë Hashim Thaçit për dekretin
ina-online.net
Nisma në Luginë për transferimin e 100 eurove shtetërore për qëllime humanitare
Zgjedhjet në prill të 2021, Koka: Opozita nuk duhet të lëshojë qeverinë tranzitore
shqiptarja.com
Mediat greke: Edi Rama do t’i japë Erdoganit bazën detare të Pashalimanit
ina-online.net
Dashuria nuk është mall që tregtohet lirë në pazar
cna.al
Pse hesht Basha për mesazhet e publikuara nga Meta?/ Duma përplaset ashpër me Bushatin
lajmi.net
Mbi 30 milionë humbje vetëm në gastronomi, Kosova po vonohet në hapjen e ekonomisë
newsbomb.al
Pako e ndihmës 55 mijë lekë, Kryemadhi tregon kuponin: I bleva të njëjtat gjëra me pakicë dhe 4 kile fasule, më bënë 27 mijë lekë
klankosova.tv
Konjufca: Është gabim që Gjykata Kushtetuese të konsiderohet instancë mbretërore (VIDEO)
gazetablic.com
Arianit Koci jep informata të rëndësishme për “Dhomën e Përgjimeve”, për të cilat Thaçi e akuzoi Kurtin
gazetablic.com
Rexhep Selimi godet Hashim Thaçin: Je në fund të karrierës politike, shpifi për këshilltarin e Albin Kurtit (video)
cna.al
Koronavirusi kthen futbollin shumë vite pas, Tirana në transfertë me bukë me… vete
kallxo.com
Eksperti i politikës së Ballkanit: Hera e parë në histori që një qeveri paguan lobistë për ndarje të territorit
kohajone.com
“Do i nxjerrim nga dheu lekët për Teatrin e ri”, Strazimiri “shpërthen” ndaj Ahmetajt dhe “Rilindjes”: Ng
ata.gov.al
Tabaku reagon ndaj Ahmetajt: Mbështetja ekonomike dhe ushqimore 0.8% e PBB-së
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Shqiptarëve tani u duhet të zgjedhin, pro dhe kundër Perëndimit!
newsbomb.al
Vendimi është marrë, Basha: Opozita hyn e bashkuar në zgjedhje

Ekskluzive/ Përgjimet e Habilajve për shpenzimet e skafit të Tahirit ngrenë dyshime për korrupsion

Bold News 21.09.2019. 11:20

Ekskluzive/ Përgjimet e Habilajve për shpenzimet e skafit të Tahirit ngrenë dyshime për korrupsion

Nga Boldnews.al Gjykata për Krime të Rënda vendosi të rrëzonte akuzat e rënda të Prokurorisë për pjesëmarrje në organizatë kriminale e trafik droge kundër Saimir Tahirit, duke e shpallur fajtor për veprën penale të “Shpërdorimit të detyrës”, me argumentin e ‘kontakteve të pashpjegueshme me narko-tr»»»

boldnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.