ekonomiaonline.com
Anëtarë të Nismës dhe AAK-së aderojnë në PDK
ata.gov.al
SHBA – Një nga dekretet e para të Biden anulimi i ndërtimit të naftësjellësit Keystone XL
evropaelire.org
Feja islame dhe vaksina kundër COVID-19
lajme.rtsh.al
Zgjedhjet në Kosovë, nis verifikimi i kandidatëve
telegraf.al
Një qeveri më përfaqësuese e popullit amerikan “Obama 3”? – Ja cila do jetë administrata Biden
cna.al
Analysis of figures and mandates/April 25 elections will be decided by these 3 regions
ANP “Adem Jashari” u ka shërbyer gjithsej 1,104,435 udhëtarëve
cna.al
Tre çuditë e Mark Markut!
shqiptarja.com
Negociatat për koalicionin/ Basha: Po vijojmë bisedimet, shumë shpejt do të kenë njoftimin nga grupi negociator
zeriamerikes.com
Kosovë, KQZ-ja fillon verifikimin e kandidatëve për zgjedhjet e 14 shkurtit
boldnews.al
Zhvillimet në kampin opozitar, Basha: Negociatat vijojnë, shumë shpejt pritet një qëndrim
Komisioneri i urgjencës në Itali: ‘Pfizer ka reduktuar shifrën totale me 165 mijë doza’
shqiptarja.com
Kryemadhi nuk pret vendimin Lulzim Bashës, shpall listën me kandidatët e LSI-së në Tiranë
almakos.com
Mickoski në bisedime me liderët e partive simotra nga rajoni dhe Evropa: Opozita do të kërkojë mbështetje për zhbllokimin e rrugës drejt BE-së
lapsi.al
Financial Times: Si rrëmben shërbimi sekret i Erdoganit gylenistët (Rasti shqiptar)
aa.com.tr
Gjermania bën thirrje për dialog "konstruktiv" midis Turqisë dhe Greqisë
tvklan.al
Meta takohet me të rinjtë e Vlorës: Të dëgjojmë zërin e tyre
sot.com.al
Qeverisje e popullit, nga populli, për popullin (?)
cna.al
Mark Marku rrëzon vettingun në PD
tesheshi.com
Reagime ndërkombëtare për arrestimin e Navalny-t, Moska: Shihni punët tuaja!
tetovasot.com
Zëri i Albin Kurtit qe 20 vjet ishte për debat  në interes të popullit tani ky zë ironizon Enver Hoxhajn!
gazetamapo.al
“Bumi” i ndërtimit, rritje e lartë e importeve të çimentos dhe hekurit
gazetamapo.al
Intervistë me Laura Kondën – Vdekja e tim eti, tronditje e madhe mes shkrimtarësh
insajderi.com
Dumoshi dhe Hoti ndajnë çmimin vjetor “Anton Çetta”
americaneye.al
Në nderim të veteranit të luftës dhe të punës, Shero Kalemi
abcnews.al
Si e kanë ndryshuar SHBA-në politikat kryesore të Trump
aa.com.tr
Turqi, përfundojnë punimet në pusin Türkali-1 në fushën e gazit në Detin e Zi
aa.com.tr
“Trump planifikon 100 falje dhe ulje dënimesh”
aa.com.tr
Ministri i Mbrojtjes i Turqisë dhe Shefi i Shtabit të Përgjithshëm vizitë zyrtare në Irak
aa.com.tr
Gjermania kërkon nga Rusia lirimin e liderit opozitar Navalny
mod.gov.al
Forcat e Armatosura ndërtojnë dy ura në Memaliaj e Pukë dhe bëhen gati për ato të dëmtuara nga përmb...
Mbretëria e Bashkuar: “Prodhimi i vaksinave me ‘pengesa’, furnizimi jo aq i mirë sa shpresohej”
Prodhuesit e automobilave Fiat Chrysler dhe PSA kompletojnë bashkimin
evropaelire.org
Arrestohet kryetari i Komunës së Ulqinit dhe zyrtarë të tjerë
oranews.tv
Sot votëbesimi i qeverisë Conte në Parlament
gazetamapo.al
Berlini: Të lirohet menjëherë Aleksej Navalny
americaneye.al
BE dhe SHBA kërkojnë nga Rusia lirimin e menjëhershëm të Navalny

Hoti nuk zbaton vendimin që e nënshkroi vetë për ndalimin e tubimeve publike

Koha 03.12.2020. 22:45

Hoti nuk zbaton vendimin që e nënshkroi vetë për ndalimin e tubimeve publike

Zyrtarët shtetërorë që vazhdimisht bëjnë thirrje për respektim të masave kundër COVID-19, në disa raste vetë nuk i kanë zbatuar ato. Duke nisur nga kryeministri dhe përfaqësues të partive politike kanë shkelur vendimin, i cili ndalon tubimet me më shumë se pesë persona. Këto sjellje shoqëria civile»»»

koha.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.