aa.com.tr
Rusia do të rifillojë fluturimet në vendpushimet bregdetare të Turqisë
periskopi.com
VV sa ishte në pushtet thoshte që Karaçevën e kontrollon KFOR-i, tash kritikojnë Qeverinë për mosreagim - Periskopi
monitor.al
Një rimëkëmbje në formë V-je mund të ndodhë ende
cna.al
Deklarata e fortë e Mero Bazes: Ylli Ndroqi trafikant droge i keqpërdorur nga politika
balkanweb.com
Manjani: Me cilin është beteja opozitare, ne Ramën apo Blushin?! Anjë ministër i qeverisë nuk ka marrë…
shqiptarja.com
Ylli Ndroqi është më pak fajtor se secili prej shokëve të tij politikanë, në këtë histori
kohajone.com
Fotoja e fundit me miqtë në Drimadhes/ Kush është 25 vjeçari që humbi jetën sot në aksident
koha.net
Kastrati optimist se Gjilani do të ngadhënjejë në San Marino
rtsh.al
COVID-19/ MSH: Gjatë 24 orëve të fundit 6 viktima dhe 136 raste të reja
newsbomb.al
“Nuk ka fjalë për të përshkruar dhimbjen”, Bushati me fjalë prekëse për humbjen e të atit: U shua drita udhëheqëse
rtsh.al
Lajme
kohajone.com
Turizmi në pikiatë, ekspertja: Biznesi ka nevojë të mos paguajë, qeveria duhet të ngrijë për 1 vit detyrimet
shqiptarja.com
Ndahet nga jeta babai i Ditmir Bushatit, vuante nga një sëmundje e rëndë
boldnews.al
Shpërthimi në Bejrut/ SHBA dërgon ndihma në Liban
top-channel.tv
Privatizimi i ARMO-s në Gjykatë/ Prokuroria kërkon pushim të hetimeve: Faktet nuk parashikohen si vepër penale
cna.al
“Vdekja” e qytetit/ Puna nga shtëpia po e nxjerr “jashtë mode” jetesën urbane
rtv21.tv
Arben Llalla: LSDM, BDI, BESA dhe PDSH, punë e kryer
alpenews.al
URON PËR DITËLINDJE VIOLINISTIN SHKËLZEN DOLI/ Rama: Me violinë në krah çau detin dhe përçoi tingujt shqiptarë
koha.net
Kryeministri Hoti kritikohet nga opozita pas hyrjes së xhandarmërisë serbe në Karaqevë
ata.gov.al
Rritja e kapaciteteve të Forcave të Armatosura/ Turqia, 16 milionë dollarë grant Shqipërisë
abcnews.al
E FUNDIT/ Aksident me pasojë vdekjen në Vlorë, humb jetën 25-vjeçari
top-channel.tv
​Izetbegovic: Nëse Serbia e njeh Kosovën, do të hapet oreksi për Bosnjën
shqiptarja.com
Çifti i kthyer nga Gjermania pozitiv me Covid-19Sot 6 viktima, 136 raste të reja me COVID-19! 9 të infektuar nga dasmat në Patos e Roskovec, 4 nga cer
abcnews.al
Udhëtim në “Ishull Lezhë”, në çdo shtëpi ka një peshkatar dhe një kuzhiniere
newsbomb.al
'Bujqësia në ditët e saj më të vështira', Teliti i PD: Fermerët shqiptarë të braktisur dhe të harruar nga qeveria, zero mbështetje në kohë pandemie
ina-online.net
Xhandarmëria serbe në Kosovë, ​Jashari: E papranueshme që nuk kemi veprim institucional
gazetablic.com
Pasi deputetja Deliu bërii thirrje që të bëhet zgjidhja për nisjen e vitit shkollor, qeveria fillon të merr masa
gazetablic.com
Patrullimet ndër vite në mes të KFOR-it dhe forcave serbe
ina-online.net
Zemaj premton përkrahje në menaxhimin e pandemisë në komunat e Luginës së Preshevës
ina-online.net
Meta kujton eksodin e ’91: Koha që shqiptarët të marrin në zotërim vendin dhe fatet e tyre
shqiptarja.com
Nagasaki shënon 75-vjetorin e sulmit me bombë atomike
abcnews.al
Në perlën e jugut, Butrint! Parku Kombëtar nuk braktiset nga turistët në kohë pandemie
insajderi.com
Mustafa për përfshirjen e PDK’së në koalicion: S'duhet të jemi përjashtues, rrethanat kanë ndryshuar
Bold News 12.12.2019. 13:11

Ndizet atmosfera e derbit, Lerda: Shpresoj që Tirana të ringrihet, por jo nesër

Në prag të ndeshjes mes Partizanit dhe Tiranës, trajneri i “të kuqve”, Franco Lerda ka dalë në konferencën për shtyp, ku ka folur për skuadrën e tij por edhe për Tiranën. I pyetur nëse Partizani vjen si favorit në këtë ndeshje, ai përgjigjet: Ndërsa i pyetur për mungesat e Telushit, Brojas dhe Malë»»»

boldnews.al
Balkanweb 17.11.2019. 18:56

Video/ “Tifozat Kuq e Zi” ndezin kryeqytetin, të gjithë drejt magjisë “Air Albania Stadium”

TIRANË Në prag të ndeshjes së shumëpritur mes Shqipërisë dhe Francës, atmosfera në kryeqytet është ndezur nga brohoritjet e tifozërisë shqiptare. Gazetari i “BalkanWeb”, Fatmir Popja ka siguruar momentin kur tifo grupi “Tifozat Kuq e Zi” është drejtuar për në tribunën veriore të impiantit sportiv “»»»

balkanweb.com
Koha Jone 16.11.2019. 20:11

Pamjet ekskluzive/ Stadiumi i ri i bën përshtypje edhe Mbappe-s (VIDEO)

Kylian Mbappe është padyshim ylli i skuadrës së Francës, i cili ditën e sotme ka zbarkuar në Tiranë në prag të ndeshjes së nesërme ndaj kuqezinjve tanë. Një nga futbollistët më të mirë në botë, në fakt i ka bërë përshtypje stadiumi i ri “Air Albania”. Pak para nisjes së seancës ai ka diskutuar me d»»»

kohajone.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.