tetovasot.com
Sylejmani: BDI e Ali Ahmetit në Maqedoninë e Veriut, është sikur Vetëvendosje e Albin Kurtit në Kosovë
ina-online.net
Përfundojnë “Debatet zgjedhore” në TV21, për 2 javë u shpalosën programet, argumentet dhe synimet e partive garuese
ina-online.net
PROKLAMATA ILINDITASE
kohajone.com
Bylykbashi: Rama po tenton hapur ta shkatërrojë marrëveshjen për zgjedhoren
tetovasot.com
Zenku: Me 15 korrik tregoni Zaevit se sa vlen vota shqiptare me një JO të madhe
balkanweb.com
Skënderbeu rikthehet në ‘lojë’ për Europën, zhyt Vllazninë në pozitën e Play- Off
boldnews.al
Vëzhgim/ Shakohoxha është rëndë mendërisht
shqiptarja.com
Dy ditë para Hagës, Hashim Thaçi i shkon tek varri Adem Jasharit: Dielli do të lindë përsëri!
abcnews.al
Ahmeti: Nuk do të lejojmë njollosjen e historisë së UÇK-së, divorci i Kosovës me Serbinë i vështirë
cna.al
Kthimi i Shën Sofisë në xhami/ Vendim arbitrar në dëm të Turqisë në veçanti dhe fesë islame në përgjithësi
gazetaexpress.com
Vjosa ngrit padi, Ukaj thotë se vetëm ngriti zërin — Përmbledhje e incidentit të djeshëm në Kuvend
kallxo.com
Hashim Thaçi viziton Prekazin: Dielli do të lind përsëri
gazetablic.com
Trajkoviq ironizon me Vuçiq, thotë se të gjitha agjencitë inteligjente në botë janë bashkuar kundër tij
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Kur listat e hapura rikthejnë dashurinë opozitare për SHBA e BE!
shqiptarja.com
Fundjavë e vakët në Korçë, mungojnë vizitorët
ata.gov.al
“Reforma në Drejtësi që po bëni nuk gjendet në asnjë vend tjetër”/Fleckenstein: Shqipëria në rrugën e duhur drejt integrimit, BE të mbajë fjalën
lajmpress.org
Tash është koha Tetova t’a thotë fjalën kryesore në fitoren e 15 korrikut!
kohajone.com
Dëgjoje Damian Gjiknurin, njeriun tënd besnik, zoti Kryeministër!
indeksonline.net
Dokumentar: Historia trishtuese e familjes Duriqi dhe Bogujevci, serbët i vranë e i masakruan pa pike mëshire!
ata.gov.al
Ujësjellësi i ri i Grabianit në Lushnjë/ Braçe: Furnizim 24 orë me ujë pijshëm dhe me cilësi për banorët
americaneye.al
Shqipëria komuniste në sytë e një gazetari nga Libani
cna.al
FORMACIONET ZYRTARE/ Aksi Korçë-Elbasan, ja si rreshtohen skuadrat
POPULLI DUHET TË DALË NË LIRI POLITIKANËT NË KARANTINË
tvklan.al
“Srebrenica”, Rama: Mosndëshkimi nuk është opsion
almakos.com
Përgjimi shokues/ Ali Ahmeti shan shqiptarët: “700 mijë nëna juve” (VIDEO)
botasot.info
Rikthimi i të larguarve, Balliu: Në PD nuk ka vend vetëm për ata që e shohin partinë për ta mjelur
kohajone.com
Inaugurohet rruga e re në Vainë të Lezhës. U bë për turizmin apo për oligarkët? (VIDEO)
hashtag.al
Mirela Kumbaro merr britanikun Edward Lear dhe e shndërron...në holandez
shqiptarja.com
Listat e hapura/ Emrat e Lulzim Bashës për zgjedhjet 2021
Fleckenstein nis punën si këshilltar i Ruçit: Mezi pres të ndihmoj Shqipërinë drejt integrimit në BE, si e prita propozimin
koha.net
Paralajmërohet shpallja e gjendjes së jashtëzakonshme
lajmi.net
Zogaj: Osmani në linjë me Kurtin, kur të jesh në linjë me të gjithçka të falet
koha.mk
ZGJEDHJET 2020: Kovid-19 larg prioriteteve politike
indeksonline.net
Pasuria e Visar Ymerit, dhe paratë e gatshme në institucione financiare
kallxo.com
Politikanët amerikanë e shohin Tik-Tok si një kërcënim, ja çfarë thonë ekspertët për të
Pse Evropa i konsideron të dyshimta testet e CoVID-19 që ia dhuroi Kosovës?
portalb.mk
Anëtarësimi në NATO paraqet tejkalim të pengesave për RMV-në
sot.com.al
“Mesditë 11 korrik 2020”, Artan Hoxha publikon pamjet nga Saranda dhe ngre alarmin: Çdo vit kanë humbur jetën...
shqiptarja.com
SHBA-ja dhe BE-ja dënojnë gjuhën e përdorur në parlamentin e Kosovës: Dhuna s’ka vend në shoqëritë demokratike, aq më pak ndaj një gruaje!

Detaje / Tre deputetët e listave të Bashës marrin 300$ në muaj për të jetuar me qera në Tiranë -

Java News 02.06. 19:26

Detaje / Tre deputetët e listave të Bashës marrin 300$ në muaj për të jetuar me qera në Tiranë -

Tre deputetë të Kuvendit të Shqipërisë, Kostaq Papa, Fatjona Dhimitri dhe Ervis Meço, të ardhur në Kuvend nga listat e Partisë Demokratike, rezultojnë se përfitojnë çdo muaj rreth 300 USD, për rimbursim qiraje banese, në mënyrë të dyshimtë. Deputetët marrin para nga Kuvendi duke pretenduar se jetoj»»»

javanews.al
Alpe News 02.06. 17:16

"S'KEMI PARA PËR SHTËPI"/ Tre deputetët e listës Basha marrin nga 300$ në muaj për të jetuar me qera në Tiranë

Tre deputetë të Kuvendit të Shqipërisë, Kostaq Papa, Fatjona Dhimitri dhe Ervis Meço, të ardhur në Kuvend nga listat e Partisë Demokratike, rezultojnë se përfitojnë çdo muaj rreth 300 USD, për rimbursim qiraje banese, në mënyrë të dyshimtë. Deputetët marrin para nga Kuvendi duke pretenduar se jetoj»»»

alpenews.al
Shqiptarja 02.06. 16:07

Ekskluzive/ 3 deputetë 300 USD në muaj bonus qiraje në Tiranë, deklaruan se ishin banorë të kryeqytetit para se të merrnin mandatin

Tre deputetë të Kuvendit të Shqipërisë, Kostaq Papa, Fatjona Dhimitri dhe Ervis Meço, të ardhur në Kuvend nga listat e Partisë Demokratike, rezultojnë se përfitojnë çdo muaj rreth 300 USD, për rimbursim qiraje banese, në mënyrë të dyshimtë. Deputetët marrin para nga Kuvendi duke pretenduar se jetoj»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.