aktuale.mk
Largimi i shtetasve shqiptarë drejt Greqisë shkakton kaos në pikën kufitare Kakavijë
aa.com.tr
Çështja e Mesdheut Lindor: Greqia dhe Qiproja Greka dalin duarbosh nga takimi i BE-së
insajderi.com
Fatmir Limaj: Kosova në dialog për njohje reciproke
sot.com.al
Sulmi me armë në Tushemisht, ish-deputeti i PD bën deklaratën e fortë: Njëri nga të arrestuarit është djali i anëtarit të Këshillit Bashkiak të PS, nj
“Njërit i thyen duart, tjetrit i thyen…”- Dëshmia e ish-të burgosurit në kampin e Shën Vasilit: Kur Ramiz Alija takonte intelektualët, ne na lidhnin m
boldnews.al
Zbardhen mesazhet shantazhuese dhe fyese të Veliajt ndaj gazetares/ “Ke marrë një idiote”
Limaj: Kudo që dialogohet Kosova është e gatshme të ulet në tryezë
abcnews.al
VIDEO/ Tensionet në Bjellorusi, policët përqafohen me demostruesit
lajmi.net
Pretendimet e Haradinajt për postin e presidentit – a ka gjasa që t’ia arrijë qëllimit?
shqiptarja.com
ILD godet KÇK në drejtësi, kërkon shkarkimin e gjyqtarit Markelian Kuqo, liroi nga burgu Gert Gjinararin
cna.al
I madh ishte krimi i Konferencës së Londrës, më 1913…
Ratifikohet marrëveshja ndërkombëtare që i siguron Kosovës 46 milionë euro kredi
shqiptarja.com
Momente shprese në Bejrut, mjeku hero asiston në lindjen e foshnjës pavarësisht plagëve nga shpërthimi
insajderi.com
S’ka kuorum për votimin e Projektligjit për Rimëkëmbje Ekonomike
Debat i ashpër në Parlament, lidhur me situatën në Karaçevë
tvklan.al
Negociatat për qeverinë vazhdojnë edhe në fundjavë
telegrafi.com
Projektligji për Rimëkëmbje Ekonomike nuk i merr votat e mjaftueshme në Kuvend
abcnews.al
Italia diskuton mbylljen: Shënohet shifra më e lartë me infektime që nga 24 qershori
portalb.mk
Kostovski: Drejtësinë për falimentimin e “Eurostandard bankës” do ta kërkoj jashtë vendit
top-channel.tv
Qytetet rimarrin emrat e vjetër/ Ura-Vajgurore u bë Dimal, në Sarandë kërkohet emri antik, Onhezim
shqiptarja.com
Kërkohet shpërngulja e eshtrave të Hasan Prishtinës! Përkujtohet 87-vjetori i ndarjes nga jeta i 'Heroit të Popullit'
shqiptarja.com
Turqia kërcënon Greqinë: Nëse ndodh ndonjë 'aksident', atëherë 'Shekulli i Mbrojtjes ka mbaruar'
aa.com.tr
Presidenti turk dhe ai venezuelian diskutojnë mënyrat për të forcuar lidhjet
kallxo.com
Mustafa: Takimi në Washington lajm i pritur
Në takimin e 2 shtatorit në Washington Haradinaj e këshillon Hotin të ketë qasje serioze
rtv21.tv
Haradinaj i bëri thirrje Hotit të ketë qasje serioze në Washington
periskopi.com
KEDS me punime në rrjet dhe siguri të sistemit, paralajmërohen ndërprerje të rrymës - Periskopi
kallxo.com
KFOR-i dhe Policia e Kosovës kryejnë patrullim të përbashkët në Komunën e Kamenicës
abcnews.al
Mustafa për takimin e 2 shtatorit: Rikonfirmim i angazhimit të SHBA-së për dialogun
boldnews.al
Flamuri shqiptar si leckat e grave para se të shpikej linesi
boldnews.al
Pamjet me dron, ja sa kilometra është rradha në Kakavijë/ VIDEO
tvklan.al
Cakaj telefonon Varvitsiotis, Xhaçka e Çako shkojnë në Kakavijë
Nasim Haradinaj, deputetëve: Nëse nuk e votojnë amandametimin e Gjykatës Speciale të dorëzojnë mandatet e tyreTë ngjashme
kallxo.com
Kuvendi formon grupin hetimor parlamentar për hidrocentrale
ata.gov.al
COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 67 raste të reja, 22 të shëruar gjatë 24 orëve të fundit
ata.gov.al
AUSTRI – Pompeo: Braktisja e embargos së armëve iraniane do të ishte çmenduri
tvklan.al
Greqia kërkon ndihmë nga BE dhe SHBA
Formohet Komision Hetimor Parlamentar për Hidrocentralet

Derbi/ Nuk mungoi “Rama ik” dhe “Braçe bib**…”, u bezdis dhe Olsi Rama (VIDEO)

Bold News 13.12.2019. 22:47

Derbi/ Nuk mungoi “Rama ik” dhe “Braçe bib**…”, u bezdis dhe Olsi Rama (VIDEO)

Ashtu si në ndeshjen përuruese të “Air Albania Stadium”, Shqipëri-Francë, thirrja “Rama ik”, me sfond politik, u përsërit dhe dëgjua edhe në derbin e kryeqytetit, Partizani-Tirana. Ishte krahu bardheblu ai që e përsëriti disa herë, teksa drejtori i Partizanit, Olsi Rama, vëllai i kryeministrit, u d»»»

boldnews.al
Balkanweb 28.02. 21:11

FOTO/ Tirana shpartalloi 5-1 Partizanin, Greg Rama sfidon xhaxhain e tij: E pra e vërteta doli në shesh

TIRANË Në familjen e kryeministrit Rama sot fitues ka dalë djali i tij, Greg Rama tifoz i Tiranës e cila mposhti 5-1 Partizanin e Olsi Ramës, i cili është drejtor sportiv tek të kuqtë. Prej ditësh aludohej se Greg Rama ishte tifoz i Tiranës por sot ai e pranoi dhe vetë duke hedhur foto me shallin b»»»

balkanweb.com
ATA 19.01. 09:34

Shpenzimet, Partizani dhe heqja e puros, rrëfehet Gaz Demi

Gaz Demi është në një lidhje të drejtpërdrejtë në “Zona Gol”, atje ku po flet për merkaton e Partizanit. Për ta nisur që me një detaj, atje ku nuk është parë më puro duke u konsumuar nga numri një i të kuqëve, por një cigare. E për të vazhduar më tej, Demi është shprehur se Partizani nuk e dëshiron»»»

lexo.com.al
Syri 28.02. 21:47

FOTO/ Tirana turpëroi 5-1 Partizanin, Greg Rama sfidon xhaxhain e tij: Doli në shesh...

Tirana shpartalloi 5-1 Partizanin në derbin e kryeqytetit e vlefshme për javën e 24 në Kategorinë Superiore. Bardheblutë dominuan sfidën e zhvilluar në një atmosferë elektrizuese në “Air Albania” ku në total u shënuan 6 gola, dy penallti dhe u akorduan 2 kartona të kuq. Në familjen e kryeministrit »»»

syri.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.