ata.gov.al
Operacion i përbashkët Shqipëri-Itali/ 37 persona të arrestuar, sekuestrohen 3.5 tonë drogë
cna.al
Ambulancë e re në pikën turistike Zogaj/ Manastirliu: Mjekët e familjes protokoll të veçantë për ndjekjen e pacientëve me Covid-19
Gazetari i Shëndetësisë: Rënie të oksigjenit me pasojë vdekjen ka pasur edhe në të kaluarën në QKUKTë ngjashme
balkanweb.com
Nis Botërori 2020 i Formula 1, Bottas fiton garën e parë, Hamilton jashtë podit
mia.mk
Zaevi për MIA-n: Pres fitore dhe koalicion të qëndrueshëm
shqiptarja.com
EUROPOL masa kundër terrorit në internet, nisin hetimet në 13 shtete anëtare të BE dhe 5 vende jashtë unionit
koha.net
Rexha dyfishon epërsinë e Dritës
cna.al
Nga Ilir Levonja/ Një tren ekspres nga Tirana në Prishtinë
boldnews.al
Shehi: Sfida ndaj Tiranës, treni i fundit për titullin kampion
tetovasot.com
BAJRAM RXHEPI: FUQIZIM I INSTITUCIONEVE BËHET VETËM ME BDI-NË
tetovasot.com
Nga ASH: Lider i opozitës është Ziadin Sela dhe jo Afrim Gashi
kallxo.com
Besnik Bislimi thotë se me Qeverinë Kurti deri tani do të ishin kryer pagesat e pakos emergjente
tvklan.al
Kosovarët nuk tradhtojnë plazhin e Durrësit
newsbomb.al
Vetëflijimi i nënës dhe bijës, Nard Ndoka merr në mbrojtje ‘Dëshmitarët e Jehovait’: I ka ndriçuar dashuria për Zotin, dëshmitarët e Ramës që mbushin
alpenews.al
E RËNDË/ A u vetvra Anisa? Kur? Përse? Ja çfarë u gjet në shtëpinë e grave: Nga librat, tek telefoni jo smart dhe tronditja e ekspertit që pa trupin
cna.al
Nacionalizimi i vaksinave ndaj Covid-19 dhe krijimi i një alternative tjetër
boldnews.al
Tenderi 5 mln euro për pastrimin e Vlorës, “kryqëzimi” i Lelit dhe përplasjet Agaçi-Sadri Abazi
ina-online.net
“Most” dhe “Civil”, më së shumti vëzhgues në zgjedhje
shqiptarja.com
Remont në rrjet, pa energji disa zonë në Durrës dhe Shijak
shqiptarja.com
Kreu i FRPD i hap derën 'gardës së vjetër': Pjesë e historisë së PD! Nesër nisin propozimet e kandidatëve në Lezhë
abcnews.al
Plazhet e “paprekura” të Lezhës, fundjavë në Tale 2 dhe në Vain
abcnews.al
Nard Ndoka: Dëshmitarët e Jehovait, pranë familjeve në nevojë. I ndriçon dashuria për jetën
newsbomb.al
‘Qeverisja vetëm për një grusht njerëzish do marrë fund’, Basha takim me bizneset në Korçë: Taksën RAMA për karburantet do ta heqim
shqiptarja.com
Të nxitosh për t'u bërë 'kandidat'
balkanweb.com
Adrola Dushi celebron lidhjen me politikanin në festën e 27-vjetorit, si ia ruajtën miqtë sekretin duke mos nxjerrë në skenë të dashurin
javanews.al
Dje mblodhi demokratët në takim pa masa mbrojtëse, Bardh Spahia akuza qeverisë: Situata me Covid-19 ka dalë jashtë kontrollit -
epokaere.com
Kurti: Zgjedhjet e parakohshme janë të domosdoshme
almakos.com
E ëma e Eyad Hallakut fle në shtratin e birit të saj të ndjerë. Babait të tij nuk i hahet më. Ata kanë një mesazh për policinë e izraelit
gazetamapo.al
Urim për festën kushtuar Babait!
shqiptarja.com
Aksident në rrugën Rrogozhinë-Peqin, makina përplas për vdekje 50-vjeçarin me motor
gazetaexpress.com
Festat ‘ilegale’ të maturës, maturantët e Shkodrës injorojnë autoritetet, ‘sfidojnë’ njëri-tjetrin me makina luksoze
mia.mk
Spasovski për “Politika”: Kryeministrin e zgjedh populli
periskopi.com
Uran Ismaili alarmon për gjendjen me Covid-19: Mund të mbingarkohet sistemi, Qeveria të nis veprimet
Shkarkim i Qeverisë dhe Presidentit
cna.al
“Shkëmbimin e territoreve e kërkoi Thaçi e Vuçiç”/ Berisha pas deklaratës së Bolton: Ata që nuk e kanë të qartë…
koha.mk
Vit i brishtë
koha.mk
Krisjet Trump-Europë po kthehen në hendek!
insajderi.com
Ish-ministri Shëndetësisë kërkon të rishikohen masat ndaj Covid-19
shqiptarja.com
Pjerin Ndreu thumbon me humor shqiptarët: Me gotë rakie e me barkun te goja ankohen se s’kanë për të ngrënë

Deklaratat e Kurtit se do t’i marrë në qeveri zbusin Listën Serbe

Lajmi 17.12.2019. 23:32

Deklaratat e Kurtit se do t’i marrë në qeveri zbusin Listën Serbe

Fituesi i zgjedhjeve dhe kritiku më i madh i përfshierjes së Listës Serbe në qeveritë e Kosovës, Albin Kurti ka pranuar se edhe vet do t’i ketë brenda qeverisë. Ai në një intervistë për Euronews Albania i pyetur për këtë çështje është shprehur se do të takohet me Listën Serbe dhe do t’i ketë pjesë »»»

lajmi.net
Periskopi 12.11.2019. 22:25

E pyesin a frikësohet nga Albin Kurti? Kjo është përgjigja e nënkryetarit të Listës Serbe

Nënkryetari i Listës Serbe, Igor Simiq në RTV Dukagjini është pyetur nëse ka frikë nga Albin Kurti pasi ai do të jetë kryeministër i ardhshëm i Kosovës, përcjellë Periskopi. Ai tha se nuk i ka pëlqyer retorika që ka përdorur as gjatë fushatës e as pas zgjedhjeve. “Shikoni pas gjithë kësaj që kemi m»»»

periskopi.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.