gazeta-shqip.com
“Pagesa në dorë për dëmet e lehta të tërmetit”, Veliaj: Së shpejti vendimi nga Këshilli Bashkiak
top-channel.tv
Arrihet marrëveshja për administrimin zgjedhor? Mblidhet Këshilli Politik
Në Belgjikë fillon nisma e re për të mbështetur baret dhe restorantet: “Paguaj dyfish”
Koronavirusi në Europë: Kufijtë e Unionit të mbyllura deri në 1 Korrik, Franca vë nën kontroll virusin
gazetablic.com
Librin “Lëvizja e Pajtimit të Gjaqeve” e gjeni në këto librari
rtsh.al
Mbahej peng në male nga babai që prej 2018-ës, ministri Lleshaj: Sot përfundoi kalvari i rëndë i një fëmije
rtsh.al
Të hënën nisin provimet e maturës, merren masa të rrepta
aktuale.mk
18 vite BDi, Lladrovci dhe Jashari urojnë vëllaun e tyre, Ali Ahmetin
infoglobi.com
Qeveria do të jetë palë në negociata, ndërsa Presidenti përfaqëson vendin në to
shqiptarja.com
Reforma Zgjedhore/ Gjiknuri takim me Ramën para mbledhjes së Këshillit Politik 'Topi në fushën e Bashës'/ Anëtarët e Këshillit Politik të 'Zgjedhores'
sot.com.al
“A doni të votojmë prapë Ilir Metën?”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e forta: Presidenti do t’i bëjë edhe një gjë më të keqe Shqipërisë
koha.mk
Mirsad Jonuz “braktis” Vllazninë, shpjegon shkaqet nëpërmjet një letre
lajmpress.org
Sa lajm i keq për Ali Ahmetin në ditëlindjen e BDI-së, IRI amerikan e nxjerr pas Zijadin Selës
aa.com.tr
Libi, mbi 100 kufoma gjenden në një spital në qytetin Tarhuna të çliruar nga milicitë e Haftarit
abcnews.al
Bregdeti i Kunes në Shëngjin drejt shkatërrimit, prefekti: Indentifikoni shkaktarët e ndotjes
shqiptarja.com
Hoti: Shumë shpejt hiqen pengesat për rifillimin e bisedimeve me Serbinë
sot.com.al
“Pse ka dy ditë që nuk përgjigjet?”, deklarata ‘bombë’ e Spartak Ngjelës: Ju tregoj se kush po e sulmon Lulzim Bashën
gazeta-shqip.com
Prapaskenat në Kosovë/ Nipi i Thaçit dhe djali i Agim Veliut, shkaku për rrëzimin e qeverisë “Kurti”
kallxo.com
Tenderi i kurdisur i Komunës së Pejës për bizneset e Ramiz Kelmendit, VV në Pejë kërkon të nis hetimet Prokuroria
koha.mk
Hysaj drejt largimit nga Napoli, por mbetet sërish në Seria A
syri.net
Lëvizje në dy kampet: Në orën 19:30 takimi i Këshillit Politik
ekonomiaonline.com
Rugova i përgjigjet Haskukës: Hakmarrja sjell hakmarrje
parlament.al
Komisioni për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik, seancë dëgjimore me kandidatët për anëtarë të KDRTSH-së
tetovasot.com
Gjergj Fishta
ata.gov.al
​Komandanti i KFOR-it viziton Klinën
kosova-sot.info
Kjo do të jetë e ardhmja e LDK-së pas shkeljes së premtimeve
Ekskluzive: Pas Prizrenit edhe në Vushtrri pritet prishja e koalicionit LDK-VV
blog.alpenews.al
MERO BAZE/ SPAK duhet të hetojë historinë që tentoi të destabilizojë Shqipërinë - AlpeBlog
mia.mk
IRI: Zaev e gëzon besimin më të madh nga qytetarët në vend
portalb.mk
RMV, Liderët dhe institucionet më të besuara sipas sondazhit të organizuar nga IRI
kohajone.com
“Shuplakat e Venecias për Ramën, 3-0 për Presidentin”
ata.gov.al
Situata në tregjet financiare dhe efektet e COVID-19/ Forcim i bashkëpunimit institucional
ata.gov.al
Përpara takimit të 6 majit/ KE, mbi 3.3 miliardë euro ndihmë për vendet e Ballkanit Perëndimor
FOTO: Tregtari i skandalit të maskave irriton denoncuesit, duke ekspozuar jahtin e blerë në emër të kompanisë që fitoi tenderat e Covid
epokaere.com
Fitore Pacolli: Nuk duhet të lejohet privatizimi i Telekomit
Afaristi nga diaspora sjell një produkt të ri në KosovëTë ngjashme
syri.net
Shembja e Teatrit/ Arkitektja: Rindërtimi identik, totalisht i mundshëm. Nuk duhet të dorëzohemi presionit të…
ata.gov.al
Komisioni për Politikën e Jashtme miratoi tre projektligje
ata.gov.al
Paketa Anti KÇK/ Soreca: Parimi “Ndiq paranë” është i rëndësishëm, të jetë i suksesshëm
gazetaexpress.com
Qeveria Hoti sot ka miratuar Programin Qeverisë, Express sjell të plotë dokumentin 58 faqësh
boldnews.al
Komenti epik i Ndokës: Ambasadore, Gjiknuri të ka dhënë ‘Topin’ e shpuar, ai i Reformës është në Dibër

DOKUMENTAT/ Gjyqi me Vokshin, avokati Braho akuza të forta: Veliaj ka mashtruar sërish…

Standard 08.11.2019. 16:19

DOKUMENTAT/ Gjyqi me Vokshin, avokati Braho akuza të forta: Veliaj ka mashtruar sërish…

Në një njoftim për mediat, bashkia e Tiranës deklaron se kryebashkiaku Erion Veliaj ka blerë një kompjuter me paratë e gjyqit që ka fituar ndaj ish-deputetes së PD-së, Albana Vokshi. ‘Është vlera e një gjyqi të fituar për shpifje. Dua që ky kompjuter apo edhe të tjerë që do të pasojnë, për ta kompl»»»

Syri 08.11.2019. 16:08

Çështja me Vokshin në Apel, Veliaj mashtron: Bleva një kompjuter me lekët e gjyqit Komentet

Erion Veliaj ka mashtruar sërish. Në një njoftim për mediat, bashkia e Tiranës deklaron se kryebashkiaku Erion Veliaj ka blerë një kompjuter me paratë e gjyqit që ka fituar ndaj ish-deputetes së PD-së, Albana Vokshi. Por në fakt gjyqi i fituar nga Erion Veliaj është ankimuar në Gjykatën e Apelit dh»»»

syri.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.