rtsh.al
Lajme
Ylli Ndroqi është më pak fajtorë se secili prej shokëve të tij politikan, në këtë histori.
kohajone.com
Turizmi në pikiatë, ekspertja: Biznesi ka nevojë të mos paguajë, qeveria duhet të ngrijë për 1 vit detyrimet
shqiptarja.com
Ndahet nga jeta babai i Ditmir Bushatit, vuante nga një sëmundje e rëndë
boldnews.al
Shpërthimi në Bejrut/ SHBA dërgon ndihma në Liban
top-channel.tv
Privatizimi i ARMO-s në Gjykatë/ Prokuroria kërkon pushim të hetimeve: Faktet nuk parashikohen si vepër penale
cna.al
“Vdekja” e qytetit/ Puna nga shtëpia po e nxjerr “jashtë mode” jetesën urbane
rtv21.tv
Arben Llalla: LSDM, BDI, BESA dhe PDSH, punë e kryer
sot.com.al
‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend
alpenews.al
URON PËR DITËLINDJE VIOLINISTIN SHKËLZEN DOLI/ Rama: Me violinë në krah çau detin dhe përçoi tingujt shqiptarë
koha.net
Kryeministri Hoti kritikohet nga opozita pas hyrjes së xhandarmërisë serbe në Karaqevë
ata.gov.al
Rritja e kapaciteteve të Forcave të Armatosura/ Turqia, 16 milionë dollarë grant Shqipërisë
abcnews.al
E FUNDIT/ Aksident me pasojë vdekjen në Vlorë, humb jetën 25-vjeçari
top-channel.tv
​Izetbegovic: Nëse Serbia e njeh Kosovën, do të hapet oreksi për Bosnjën
shqiptarja.com
Çifti i kthyer nga Gjermania pozitiv me Covid-19Sot 6 viktima, 136 raste të reja me COVID-19! 9 të infektuar nga dasmat në Patos e Roskovec, 4 nga cer
abcnews.al
Udhëtim në “Ishull Lezhë”, në çdo shtëpi ka një peshkatar dhe një kuzhiniere
newsbomb.al
'Bujqësia në ditët e saj më të vështira', Teliti i PD: Fermerët shqiptarë të braktisur dhe të harruar nga qeveria, zero mbështetje në kohë pandemie
ina-online.net
Xhandarmëria serbe në Kosovë, ​Jashari: E papranueshme që nuk kemi veprim institucional
gazetablic.com
Pasi deputetja Deliu bërii thirrje që të bëhet zgjidhja për nisjen e vitit shkollor, qeveria fillon të merr masa
gazetablic.com
Patrullimet ndër vite në mes të KFOR-it dhe forcave serbe
ina-online.net
Zemaj premton përkrahje në menaxhimin e pandemisë në komunat e Luginës së Preshevës
ina-online.net
Meta kujton eksodin e ’91: Koha që shqiptarët të marrin në zotërim vendin dhe fatet e tyre
shqiptarja.com
Nagasaki shënon 75-vjetorin e sulmit me bombë atomike
abcnews.al
Në perlën e jugut, Butrint! Parku Kombëtar nuk braktiset nga turistët në kohë pandemie
insajderi.com
Mustafa për përfshirjen e PDK’së në koalicion: S'duhet të jemi përjashtues, rrethanat kanë ndryshuar
shqiptarja.com
Shpërthimi në Bejrut, Ministrja e Informacionit jep dorëheqjen: Ndjesë për dështimin tonë
periskopi.com
Nis konferenca e donatorëve në mbështetje të Libanit pas shpërthimit në Bejrut - Periskopi
cna.al
Mëshira e Nikoll Lesit/ Shembja e Rilindjes vjen bashkë me Ben Blushin
exit.al
Kosovë, opozita akuzon qeverinë për shkelje të sovranitetit të vendit
insajderi.com
Përshpejtohen bisedimet për Qeverinë e re në Maqedoninë e Veriut
vizionplus.tv
Kriza godet bizneset e eventeve/ Pronarët: Po falimentojmë, kërkojmë mbështetje
sot.com.al
Nisma e bujshme e legalizimit të kanabisit mjekësor në Shqipëri, zv.kryeministri Erion Braçe tregon çfarë po ndodh
portalb.mk
Protestat në Liban detyrojnë ministren e Informacionit të japë dorëheqjen

Detajet: A është proporcionali me lista të hapura i pajtueshëm me koalicionet parazgjedhore, pa ndryshuar elemente te tjerë të sistemit? -

Java News 12.07. 15:36

Detajet: A është proporcionali me lista të hapura i pajtueshëm me koalicionet parazgjedhore, pa ndryshuar elemente te tjerë të sistemit? -

Ditën e djeshme, kryeministri, njëherësh kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka shprehur qëndrimin e subjektit politik që drejton për përmbylljen e procesit të Reformës Zgjedhore. Përkrah Kreut të Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla dhe përballë gazetarëve, Rama u shpreh se:»»»

javanews.al
Alpe News 11.07. 17:50

DETAJET/ A është proporcionali me lista të hapura i pajtueshëm me koalicionet parazgjedhore, pa ndryshuar elemente te tjerë të sistemit?

Ditën e djeshme, kryeministri, njëherësh kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka shprehur qëndrimin e subjektit politik që drejton për përmbylljen e procesit të Reformës Zgjedhore. Përkrah Kreut të Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla dhe përballë gazetarëve, Rama u shpreh se:»»»

alpenews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.