shqiptarja.com
Cilët janë tre të shumëkërkuarit për vrasje nga Policia
Matet temperatura e çdo udhëtari. Masat e shtuara në Rinas për linjat me Italinë
klankosova.tv
Shqipëri: Asnjë i dyshuar me koronavirus -masa të shtuara në kufi, sidomos në Rinas dhe portet që e lidhin me Italinë
PD: “Anti KÇK” të përqendrohet në Tiranë
Fleckenstein në takim me Veliajn: Impresionuese të shohësh sesi po zhvillohet Tirana
ekonomiaonline.com
Monografia e profesoreshës Nura për identitetin, nga java tjetër në libraritë e Kosovës
shqiptarja.com
Koronavirusi prek Italinë/ Shqipëria rrit masat parandaluese në pikat kufitare: Dhomë intervistimi, matje e temperaturës dhe izolim provizor
gazetainfokus.com
Foto e parë e Forumit Rinor të LDK-së, shumë prej tyre janë në subjekte tjera tani
portalb.mk
RMV, është propozuar projekt që synon zgjidhjen e problemit me mbeturinat
tetovasot.com
BDI reforma e tërësishme brenda partiake: Veting, barazi gjinore, të rinjtë në vendimmarrje
Tirana, epiqendër e nacionalizmit shqiptar në fund të shek. XIX e në fillim të shek. XX
koha.mk
Studimi Gjenetik i Universitetit të Kalifornisë: Shqiptarët, më homogjenët në Evropë, ja karakteristikat Privacy Overview
lajmi.net
PDK thotë se Konjufca është përgjegjës për skandalin me Xhamajkan
Milloshovski publikon “bombë”, të re për ish kryeministrin Zaev (Video)
alsat-m.tv
A e ka ushqyer klima politike nё Gjermani terrenin ekstremist?
portalb.mk
HEC Çebren: Një ide e vjetër, me paketim të ri publik-privat
exit.al
Naftëtarët në grevë urie për pagat dhe rihapjen e rafinerisë së Ballshit
epokaere.com
5 qytetet më të rrezikuara në botë nga ndryshimet klimatike
A duhet vepruar tani për paktin detar me Greqinë?
shqiptarja.com
Shtohen masat në Morinë për koronavirusin, mjeku: Kemi gati karantinën për çdo rastKoronavirusi prek Italinë/ 340 pasagjerët nga Bari në portin e Durr
Fituan miliona nga bastet, sot masa e sigurisë për 30 nga 115 të arrestuarit/Emrat
gazetainfokus.com
Çfarë premtoi e çfarë ka realizuar në mandatin e katërt Agim Veliu? (Dokument)
"Bar" nga Spanja në Rumani, si u vu nën hetim për trafik droge avokati shqiptar
Konfindustria: E papranueshme që Kuvendi bllokoi publimin e emrave të pronarëve të kompanive "guackë"
lexo.com.al
Bora mbulon Dardhën, kush është deputeti që humbi kontrollin e makinës dhe u përp las
Policia e Shtetit, bashkëpunim të ngushtë me EUROPOL në luftën ndaj krimit të organizuar
tetovasot.com
Ngjarja që mobilizoi stacionet policore në Rrafshin e Dukagjinit
preshevajone.com
Serbia nuk ka terhequr njohjet, por ka arritur te zbuloj se disa njohje ishin te rreme nga Thaci, Citaku dhe qeveritareve tjere
portalb.mk
Jovo Vangellovski ka iniciuar shkarkimin e gjyqtarëve të cilët duhet të konfirmojnë largimin e tij nga Supremja
cna.al
Nga Tanush Çaushi/ Ndizni motorin e ekonomisë
lexo.com.al
Poshtërsia me 12 fytyra e 2 marsit dhe një pyetje retorike
exit.al
2 të vdekur dhe 8 të plagosur nga aksidenti në Gramsh
kosova-sot.info
Bernie Sanders në epërsi të lartë, pranë fitores në Nevada
syri.net
‘SHBA përhapi koronavirusin’/ Uashingtoni akuzon Rusinë për spekulim, reagon Moska
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 23/02/2020
Marsh në Londër kundër ekstradimit të Julian Assange: Lëshojeni, gazetaria s’është krim!
cna.al
Rreziqet e pajtimit të Evropës me Rusinë
cna.al
Orvil dhe Uilbur Rajt/ Vëllezërit që ndryshuan historinë e aviacionit
Qesh e ngjesh
sot.com.al
Kryeministri Rama surprizon që në mëngjes, publikon videon dhe ka vetëm dy fjalë për të gjithë: S’është në Zvicër, po...
boldnews.al
Beteja për “ajrin”, ulen çmimet e fluturimeve/ Ja destinacionet më të kërkuara
sot.com.al
Tubimi i 2 marsit, Ristani dhe Çupi: Ende nuk është marrë një vendim nga organet drejtuese nëse do mbështesim presidentin
sot.com.al
Greva e punonjësve, reagon zv/.kryeministri Braçe: Sali Berisha është ai që ka shitur ARMO-n, Basha e miratoi
sot.com.al
Fatos Klosi: Sali Berisha kërkon dhunë prandaj mbështet Metën të bllokojë sheshet, Basha fle gjumë
Paketa Anti KÇK/ Hodaj: Rezultate të rëndësishme në këto dy ditë, do të vijojë me të njëjtin intensitet
Lexoni faqen e parë të Gazetës Panorama dhe Panorama Sport
sot.com.al
Kryeministri Rama tjetër mesazh Kurtit: T’i thuash jo Shengenit Ballkanik është t’i thuash jo historisë, ky proces nuk bllokohet dot
sot.com.al
Padia në SPAK për aferën e CEZ, zbardhen 6 provat kundër Berishës dhe 100 pyetjet që fundosin ish-kryeministrin

Bekteshi:Vazhdojmë të investojmë në infrastrukturë për një jetë më të mirë për qytetarët

Tetova Sot 14.02. 15:13

Bekteshi:Vazhdojmë të investojmë në infrastrukturë për një jetë më të mirë për qytetarët

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi së bashku me drejtorin e Resurseve Energjetike të Maqedonisë (REM), Bajram Rexhepi sot shpallën thirrjen publike për zgjedhjen e partnerit privat për ndërtimin e rrjetit të shpërndarjes së gazit në vend. Sipas parashikimeve, kompania pritet të zgjidhet deri në»»»

tetovasot.com
MIA 14.02. 15:12

Është shpallur thirrja për partneritet publiko- privat për ndërtimin e rrjetit të shpërndarjes së gazit në vend

Ministria e Ekonomisë dje shpalli Thirrjen publike për dhënien e kontratës për vendosjen e partneritetit publiko-privat për financimin, projektimin, ndërtimin, administrimin, mirëmbajtjen dhe zhvillimin e sistemit të shpërndarjes së gazit natyror, njoftoi Ministri i ekonomisë Kreshnik Bekteshi Mini»»»

mia.mk
Express 14.02. 14:36

Është shpallur thirrja për partneritet publiko- privat për ndërtimin e rrjetit të shpërndarjes së gazit në vendTe fundit

Ministri Bekteshi sot së bashku me drejtorin e Resurseve Energjetike të Maqedonisë (REM), Bajram Rexhepi mbajtën konferencë për shtyp lidhur me thirrjen publike për dhënien e kontratës për vendosjen e partneritetit publiko-privat për financimin, projektimin, ndërtimin, administrimin, mirëmbajtjen d»»»

gazetaexpress.com
Portalb 14.02. 14:34

Është shpallur thirrja për partneritet publiko- privat për ndërtimin e rrjetit të shpërndarjes së gazit në vend

Ministria e Ekonomisë shpalli dje Thirrjen publike për dhënien e kontratës për vendosjen e partneritetit publiko-privat për financimin, projektimin, ndërtimin, administrimin, mirëmbajtjen dhe zhvillimin e sistemit të shpërndarjes së gazit natyror, njoftoi Ministri i ekonomisë Kreshnik Bekteshi. Në »»»

portalb.mk
Bota Sot 14.02. 14:28

Është shpallur thirrja për partneritet publiko- privat për ndërtimin e rrjetit të shpërndarjes së gazit në vend

Maqedonia Ministri Bekteshi sot së bashku me drejtorin e Resurseve Energjetike të Maqedonisë (REM), Bajram Rexhepi mbajtën konferencë për shtyp lidhur me thirrjen publike për dhënien e kontratës për vendosjen e partneritetit publiko-privat për financimin, projektimin, ndërtimin, administrimin, mirë»»»

botasot.info
Aktuale 14.02. 12:48

Thirrja publike për rrjetin shpërndarës të gazit natyror,ministri Bekteshi sot me pres konferencë

Ministri i ekonomisë Kreshnik Bekteshi së bashku me drejtorin e Resurseve Energjetike të Maqedonisë (REM), Bajram Rexhepi sot do të mbajnë konferencë për shtyp lidhur me thirrjen publike për dhënien e kontratës për vendosjen e partneritetit publiko-privat për financimin, projektimin, ndërtimin, adm»»»

aktuale.mk
You can read more about this at Osservatorio Italiano