Kıbrıs Türk halkının özgürlük mücadelesinin lideri Dr. Küçük vefatının 38. yılında anıldı

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Anadolu Turchia 15.01. 14:32

Kıbrıs Türk halkının özgürlük mücadelesinin lideri Dr. Küçük vefatının 38. yılında anıldı

Anma törenine, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Başbakan Faiz Sucuoğlu, bakanlar, milletvekilleri, KKTC'nin 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri, askeri erkan, Küçük ailesinin üyeleri ile kuruluşların temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Çelenklerin an»»»

aa.com.tr
CNN Turchia 07.09.2021. 07:41

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Zorlama bir evlilik, dayatma bir çözüm asla kabul görmez.

KUZEY Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs'ta dinleri ve kültürleri farklı iki halk bulunduğunu ifade ederek, "Kıbrıs'ı tekrar birleştirmek için Kıbrıs'ta tekrar iki halkı bir çatı altında buluşturmak için zorlama, bütün dünyaya söyleyeyim zorlama bir evlilik, dayatma»»»

cnnturk.com
Star Turchia 16.07.2021. 23:49

İlk kez resmi olarak KKTC'yi ziyaret ettiler: Burası da bizim toprağımız

Azerbaycan heyeti, ilk kez resmi olarak KKTC'yi ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Azerbaycan heyetinin KKTC'ye gelmesiyle bir tarih yazıldığına işaret etti. Azerbaycan Milli Meclisi Dışişleri ve Parlamentolararası İlişkiler Komitesi Başkanı Seyidov ise Avrupa Konseyi'nde KKTC'nin haklarını m»»»

star.com.tr
Takvim Turchia 16.07.2021. 23:34

Bir ilk yaşandı! Azerbaycan Milli Meclisinden KKTC'ye resmi ziyaret

Son dakika haberleri... Azerbaycan Milli Meclisi Dışişleri ve Parlamentolar Arası İlişkiler Komitesi heyeti, ilk kez resmi olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni (KKTC) ziyaret etti. Heyet Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Önder Sennaroğlu ve Başbakan Ersan Saner tarafından kab»»»

takvim.com.tr
Haber Turk Turchia 08.05.2021. 10:40

Cumhurbaşkanı Tatar’dan Anastasiadis’e tokat gibi cevap!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, iki devletli çözüm için gittiği Cenevre görüşmelerinde Rum lider Nikos Anastasiadis’e, “Sen ne kadar egemensen, ben de o kadar egemenim. Sen ne kadar devletsen ben de o kadar devletim. Artı benim arkamda 85 milyon Türkiye var” dediğini»»»

haberturk.com
Yeni Safak Turchia 01.04.2021. 16:35

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar TVNET'e konuştu: Garantörlük hakları Türkiye’nindir

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, TVNET'e özel açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türk Konseyi Liderler Zirvesi'nde kullandığı “Güç birliği yaparak Kıbrıs Türklerini hak ettiği konuma getireceğimize inanıyorum” sözleri için teşekkür eden Tatar, “O bakımdan Türklük dünyasında bizim soydaş»»»

yenisafak.com
Liderhaber Turchia 12.02.2021. 13:35

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs, eski Kıbrıs değildir

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 'Türkiye her zaman ana vatanımız olmuştur. Türkiye'nin ekonomik olarak güçlenmesi ve bölgede daha da söz sahibi olması en büyük temennimiz ve dileğimizdir. Bu yönde Türkiye'nin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin T»»»

liderhaber.org
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.